Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś przedłużyłem umowę po jednym telefonie bez wypowiedzenia. Umowę miałem do maja 2014.

 

COMFORT EXTRA 6xCANAL MR CAMELEON na 24msce, 6mscy - 0zł, 18mscy 79,90 co daje 59,92 przez 24msce

 

do tego HBO za 0zł przez 6mscy (w sumie 7 bo jeszcze cały kwiecień) potem 25zł, ale zrezygnuje

HBO włączyli w godzinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzwonią i dzwonią, choć już coraz rzadziej i z coraz gorszymi ofertami :D

Dzisiaj dostałem propozycję fulla za 109 zł, albo comfort extra hbo i do wyboru 3 z 6 c+ za 84 zł. Śmiech na sali.

 

Z innej beczki. Widziałem dzisiaj te nowe dekodery i o ile między mediaboxem a turboboxem w menu nie ma żadnej różnicy, to między tymi nowymi dekoderami do multiroomu, a tym który ja mam (taki jak turbobox tylko biały, bez dysku i gorszy wyświetlacz) jest znacząca różnica (no bo w nowych dekoderach jest już ten nowy soft, a te duże białe chyba już się do niego nie aktualizują). W związku z tym moje pytanie - czy można wymienić sam dekoder do multiroomu jak posiadam jeszcze stary z enki i czy jest jakaś opłata za to i czy będzie on działał z turboboxem (bo jego wymieniać nie myślę, kiedy każą mi płacić za najem mediaboxa)? I czy robić to teraz w ramach ewentualnego przedłużenia umowy czy od kopa mogę w każdym momencie w salonie wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech..ja już zakończyłem przygodę z targowaniem się:

 

Zaklepane: umowa na 15 miesięcy + wymiana dekodera na Mediabox + HBO do końca stycznia 2015 + FilmBox do końca października za 49,90zł.

Aktywacja za dekoder 49zł. Pakiet Comfort + Extra + Multi - odpowiednik Universe+ który miałem dotychczas.

Nic innego nie udało się wydębić a myślę, że nie jest źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam pytanie jedno czy osoby pracujące w nc + to chyba sami studenci tak mis ie naprawdę wydaje. Dzisiaj telefon z nc+ złożone wypowiedzenie i propozycja. Teraz posiadam tak: pakiet universe + canal+ hbo cinemax redliht filmbox canal + vod + prapremiery tvp + seraile + multirum za 149 + 5 zł na mediabox =154 zł. Propozycja ich tylko i wyłącznie comfort +extra+ multi +canal+hbo cinemax + filmbox +multirum za 169 zł rezem z opłata za dekoder przy czym umowa na 24 miesiace 12 miesiecy za 149 a 12 kolejnych za 169 zł. Ich naprawdę pogięło jak tak dalej będzie to spadam po zakończeniu umowy. Ja mogę płacić dużo ale nie za to, że zabiorą mi połowę rzeczy i prezentem będzie podwyżka. Czy wy też mieliście takie sytuacje. Umowa do sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...