Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lemanio pogadamy za 15 miesięcy kolego czy tak będziesz się cieszył przy kolejnym aneksie ;-) Widzę ze dużo ''hajterów'' jest aby wmawiając userom iz to ''najlepsza oferta z tą średnią bo wychodzi 53 z groszami'' ale i tak płaci sie 79,90 zł ;-)

 

Trudno jesli myslicie ze to jest dobre no to tak myślcie ale dobre to jest dla ''nc+'' a nie nas :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji o stałej cenie:

czy ktoś zabrania płacić nc+ w miesiącach w których nie ma obowiązku opłaty?

 

Nikt. Ale w systemie ostatnie miesiące abonamentu i tak będziesz miał wpisaną większą kwotę, od której zaczną się negocjacje.

Chcąc nie chcąc i tak jesteśmy chyba skazani na średnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się zaczęło, jak to napisał @Kibo no Hikari, przynajmniej raz w tygodniu temat wyższości stałej nad średnią i odwrotnie, musi być poruszony. To jest naprawdę kwestia gustu. Dla mnie nie ma różnicy w płaceniu średniej - czytaj 'beep' mnie obchodzą ich systemy, co pokazują, jak wyliczają ARPU, Julian... Kto to w ogóle jest?! Też mnie wogóle to nie interesuje. Bo po co... Mnie interesuje to, jaką kwotę miesięcznie (bo w takich okresach otrzymuje wynagrodzenie od pracodawcy) będę musiał przeznaczyć na na NC+. Druga sprawa. Jak rzetelnie porównać ofertę, jak nie wyciągając z niej średniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lemanio pogadamy za 15 miesięcy kolego czy tak będziesz się cieszył przy kolejnym aneksie ;-) Widzę ze dużo ''hajterów'' jest aby wmawiając userom iz to ''najlepsza oferta z tą średnią bo wychodzi 53 z groszami'' ale i tak płaci sie 79,90 zł ;-)

 

Trudno jesli myslicie ze to jest dobre no to tak myślcie ale dobre to jest dla ''nc+'' a nie nas :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Będziesz się cieszył..... Oby bokiem ta średnia Ci nie wyszła.......... Podejrzewam,że sie zdziwisz...... Oby nie

Panowie sugerujecie ,że za 15m nie dostane tego samego w tej cenie ??? Nie byłbym tego taki pewny... :> Zapewne wiecie , że tysiące abonamentów będzie mieć taką umowę jak ja..... więc Julian coś z nami po 15 miesiącach będzie musiał zrobić :D raczej będzie chciał abyśmy zostali... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, jak to będzie za 15 miesięcy. Może znów będą gratisowe miesiące. Tego nie wie nikt. Pożyjemy, zobaczymy.

 

Może być np tak:

Pakiet Universe+ / 6C+

1) 01.05.2013-30.04.2014 stała cena 59,00zł (Zaraz po migracji w zeszłym roku)

2) 01.05.2014-31.07.2015 1-5m 0zł , 6-15m 79,90zł , średnia 53,27zł (Średnia niższa niż na poprzedniej umowie)

3) 01.08.2015-31.10.2016 1-5m 0zł , 6-15m 99,90zł , średnia 66,60zł (Zakładana podwyżka 20zł, względem ceny z ostatnich miesięcy poprzedniej umowy, tak samo jak przy przechodzeniu z 1 na 2 umowę)

 

Wychodziłoby na to, że cena w przeciągu nieco ponad 3 lat zwiększyłaby się o jakieś 13%. Są to tylko przypuszczenia, żadne potwierdzone informacje. Nikt przecież nie może nas zmusić do podpisania umowy na nie odpowiadających nam warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji o stałej cenie:

czy ktoś zabrania płacić nc+ w miesiącach w których nie ma obowiązku opłaty?

 

Nikt. Ale w systemie ostatnie miesiące abonamentu i tak będziesz miał wpisaną większą kwotę, od której zaczną się negocjacje.

Chcąc nie chcąc i tak jesteśmy chyba skazani na średnią.

A co to ma do rzeczy od jakiej kwoty negocjujesz? zawsze pierwsze oferty są z kategorii "nie do przyjęcia" i nie ważne czy masz stałą cenę czy wyliczysz sobie średnią. Mogą sobie na początek zażyczyć i 200zł a ja i tak nie dam więcej niż płacę do tej pory..... mało tego będę się starał obniżyć opłatę miesięczną, zresztą od tego są negocjacje i każdy sam decyduje ile jest w stanie płacić za ofertę.

Dlatego wk... :censored: mnie już to czarnowidztwo co niektórych :> ps. @krzych_krak to akurat nie było do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z nieznanego umowa do końca czerwca ,wypowiedzenie niewysłane .Obecnie

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

NAJEM ULTRABOX+całośc 99zł Oni prponują to samo +cinemax za 109zł umowa na 24 m.To powiedziałem że powyżej 99 zl niech nie dzwonią .Chciałbym jeszcze w tej cenie multiroom czy da rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek9341 a ze tak powiem szanowny kolego jesli ''nc+'' naliczy mi odsetki dla mnie ''no problem'' bo w tym momencie to ja ich dotuje/nadpłacam choć nie powinienem płacić.Dla mnie to jest to co napisał kolega @krzych_krak chodzi o to azeby kolejny aneks był negocjowany z kwoty 79,90 zł a nie np. 59 zł ale jesl tym tokiem myślenia pójdzie ''nc+'' to zle sie to dla niej skończy bo co innego jest dostac taki upust jako nowy klient a co innego obecny klient a do tego bywa tak ze dostaje sie mniej za te 79,90 zł niz to co sie miało do tej pory bo owszem ja płace 79 za U+ z 6xC+ i HBO i CINEMAX za free do tej ceny było na całą umowę a teraz chcą mi dać U+ z 6xC+ bez HBO i CINEMAX na całą umowę za tą samą cenę

 

Rozumie ze różnicy nie widzicie lub nie chcecie widzieć !!! Dla mnie jest to nie do przyjecie mniej za ta sama cene i tyle a jak wam pasuje to wasza sprawa.Albo stałe abo albo nie ma mnie nie dam z siebie robic :crazy:

 

@dk67 to czy cie cos ''wkukuryku'' to nie znaczy ze ktos ma tylko sie jedynie z Twoim zdaniem liczyć i nie mieć własnego.

To co tobie pasuje czy nie nas nie interesuje a forum jest do wyrażania własnych opinii a nie do czytania czyiś opinii zwłaszcza sugerujących ze to co ty sądzisz jest najlepsze i musi sie każdy z tym liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotruś Pan

co z tego ze nc+ przy kolejnym aneksie bedzie chcialo negocjowac od 79.90? przeciez nikt komu srednia wychodzila 53 na taka kwote sie nie zgodzi. ja bede oczekiwal kwoty w granicach 53 zl za to co mam obecnie i na podwyzke sie nie zgodzie. Ot cala filozofia. 100 razy juz o tym bylo tu pisane... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dk67 to czy cie cos ''wkukuryku'' to nie znaczy ze ktos ma tylko sie jedynie z Twoim zdaniem liczyć i nie mieć własnego.

To co tobie pasuje czy nie nas nie interesuje a forum jest do wyrażania własnych opinii a nie do czytania czyiś opinii zwłaszcza sugerujących ze to co ty sądzisz jest najlepsze i musi sie każdy z tym liczyć

To że nie rozumiesz tekstu pisanego to już twój problem, zresztą kolega @gabryś potwierdził co napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gabrys

Uwierz zgodzisz się zaproponują ci podobną cenę powiedzmy wyższą o 1-2 zeta za to samo i stwierdzisz że warto dołożyć tę kwotę za to co posiadasz.Przeliczając ewentualną podwyżkę na ilość abonentów pomyśl ile kasy zyskują .No i taką taktykę wystarczy powtarzać co aneks i kasa leci a ty (my) świadomie to zaakceptujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotruś Pan

co z tego ze nc+ przy kolejnym aneksie bedzie chcialo negocjowac od 79.90? przeciez nikt komu srednia wychodzila 53 na taka kwote sie nie zgodzi. ja bede oczekiwal kwoty w granicach 53 zl za to co mam obecnie i na podwyzke sie nie zgodzie. Ot cala filozofia. 100 razy juz o tym bylo tu pisane... :crazy:

Oczekiwać a otrzymać, to są dwie różne rzeczy. Oczywiście, że wszyscy będą mogli zrezygnować ale, czy o to Wam chodzi?

Średnia to marketing sugerowany podczas ostatnich negocjacji. Ale kiedy już przyjdzie taki czas, że trzeba będzie się pochylić nad tą wydumaną średnią, to zrozumiecie siłę wysokości ostatniego rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcza ta dyskusja o średnich lub stałych wysokościach rachunków, bo nc+ w tym momencie i tak inaczej niż ze średniej nie oferuje, no chyba, że ktoś chce dopłacać po 20 zł co miesiąc to jest jaka możliwość. Ja póki co mam spokój - 3 tygodnie do końca umowy, wypowiedzenie wysłane, dzwonili przez tydzień ze śmiesznymi ofertami, ale teraz dali sobie spokój i od kilku dni cisza. Zobaczymy czy przed burzą czy może spisali mnie na straty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj: SILVER, 6xC+, multiroom (2xCameleon), PVR PACE 500GB, HBO (6m-cy za 0zł) - stała cena 64 zł.

Aktualna (po zarejestrowany wypowiedzeniu): Comfort, Extra+, 6xC+, mulitroom (2xCameleon), PVR PACE 500GB, HBO, C+VOD - 5m-cy 0zł, 10 m-cy 79,90zł - średnio ok. 54zł.

mi zaproponowali to za 84.5 zł/ wczoraj 6.04.2014 / przez 24 m-ce, wypowiedzenie zarejestrowane , umowa do konca maja , jak długo musza czekac na umowe jak wyżej - za 54 średnio za m-c. :read: może w kwietniu nie warto rozmawiać w ogóle czekac na 2 ,lub 3 tygodnie przed koncem umowy :x

to jeszcze z HBO na cały okres umowy to chyba niemożliwe :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to lepiej się nie zgadzać na średnią i zrezygnować teraz? Nie przedłużajcie ze średnią i wszyscy przeciwnicy średniej będą szczęśliwi. :twisted:

Sztuką jest umiejętne negocjowanie. Jeśli wszyscy przytakują, jak papugi, to mają to, co mają.

Kiedyś tu nawet poinformowałem, w jaki sposób uzasadniać swoje wypowiedzenia, aby one były dobrym zaczynem do negocjacji. Bo abonenta pierwsza odsłona jest w tym najistotniejsza.

Nikt z was nie idzie vabank? Wtedy docenilibyście tego efekty.

Ale przyjdzie i moja kolej, to wtedy was poinformuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to lepiej się nie zgadzać na średnią i zrezygnować teraz? Nie przedłużajcie ze średnią i wszyscy przeciwnicy średniej będą szczęśliwi. :twisted:

Sztuką jest umiejętne negocjowanie. Jeśli wszyscy przytakują, jak papugi, to mają to, co mają.

Kiedyś tu nawet poinformowałem, w jaki sposób uzasadniać swoje wypowiedzenia, aby one były dobrym zaczynem do negocjacji. Bo abonenta pierwsza odsłona jest w tym najistotniejsza.

Nikt z was nie idzie vabank? Wtedy docenilibyście tego efekty.

Ale przyjdzie i moja kolej, to wtedy was poinformuję.

 

To napisz Bogdan co warto mówić aby dobrze zacząć negocjacje. Każdemu się to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...