Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zarejestrowali moje wypowiedzenie i zaczęły się telefony, a oferta po prostu tyłek urywa... 2 propozycje:

 

1. umowa na 24 miesiące, w tym 6 miesięcy abo 10 zł, pozostałe 79,90 i w nim Comfort Multi Extra 6C+ oraz 6 miesięcy HBO gratis

2. umowa na 15 miesięcy, w tym 3 miesiące abo 10 zł, pozostałe 89,90 z tą samą zawartością

 

Biorąc pod uwagę, że jeszcze tydzień temu miałem od kobiety propozycję tego samego za stałą ceną 58,59 zł (bez HBO) oczywiście się nie zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon. Obecnie Universe+ z 6xCanal+ z MR od Cyfry za 59 zł. Propozycja:

-umowa na 15 mc,

-Comfort+ z Multi+ i 6xCanal+, dodatkowo History HD za 60,59 zł i HBO na 6 mc jak dobrze pamiętam.

Konsul nie chciał mi na maila wysłać propozycji, gadał, że super oferta i takie tam. Ale to, że nie chciał mi na maila wysłać potwierdzenia oferty skłoniło mnie do nieprzyjmowania ofert i poprosiłem o telefon za parę dni. Oferta nie najgorsza ale nie ma co się spieszyć. W sumie przez to, że nie chciał maila wysłać nie zgodziłem się bo nie chce mi się później w reklamację bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiłem swoje warunki i konsul ma dzwonić z ofertą w poniedziałek. Zobaczymy czy zadzwoni? :)

 

Dziś kolejna część sagi z enceplus. Telefon zgodnie z umową i o dziwo o ustalonej wcześniej porze. Jednak na tym moje pozytywne zdziwienie się kończy bo zamiast konsultanta, który miał coś pod moje gusta przygotować, dzwoni zupełnie niezorientowana w temacie kobieta i wszystko zaczyna się od nowa. Dlaczego pan rezygnuje, czego pan oczekuje, itd. itp. Powoli człowiek już ma tego dosyć. No ale do konkretów. Jedyna oferta godna uwagi to:

 

Comfort+EXTRA+6C+HBO+PACE+MR wszystko na 15 miesięcy w układzie 7x56,90zł. 8x79,90zł.

 

HBO na 15miesięcy dane z taką łaską w głosie, że momentalnie odechciało mi się dalszej konwersacji. A w uszach to mi tylko dudni słowo "średnia"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte Cristo. Nigdy nie zgadzaj się na History w umowie lub inne kanały dodatkowo płatne,bo nie będziesz mógł z tej opcji zrezygnować. Chyba,że jest za free. Pamiętaj, że jest to opcja dodatkowa i w każdej chwili możesz ją sobie włączyć lub wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jintae to po kiego grzyba Ty mydelniczkę całkowicie pozbawiasz zasilania? Po czymś takim start zawsze trwa dłużej niż uruchamianie ze stand by. Drugi problem dotyczy raczej routera niż dekodera.

 

@krzych_krak to 58,59zł stałą ceną nie jest, obstawiam 4x0 i 11x79,90.

 

to nie koniecznie wina rutera ja tez jak zresetuje mydelniczke to nie chce się połączyć z czarnym dekoderem poza tym ciągle spada przepustowość i wieczne sciny dekodery były już 2 razy wymienione jest leka poprawa bo teraz tylko dźwięk znika na sekundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja właśnie dziś otrzymałem taką ofertę (wcześniej po starej N miałem po migracji do NC+ za 59 PLN wszystkie kanały tematyczne oraz C+ Full i HBO):

za średnio 69,90 dostałem co miałem do tej pory czyli 10,90 PLN drożej, umowa na 15 miesięcy plus na 12 miesięcy pakiet Filmbox gratis.

Umowa była ważna do końca kwietnia, i dziś miałem ostatni dzień na wypowiedzenie, więc udałem się do punktu nc+ i złożyłem na miejscu.

Przed wypowiedzeniem oferta jaką mi proponowano to umowa na 24 m-ce przez pół roku za darmo potem za 89,90 tyle ze w ofercie wszystkie kanały tematyczne i C+. Potem za to co mam obecnie chcieli 109 PLN lub 104,9 jeśli HBO byłoby w jakiejś ruchomej opcji.

Po telefonie i rejestracji wypowiedzenia rozmowa wyglądała całkiem inaczej. Najpierw Pan mówi ze nie można w takiej cenie jak wcześniej. Potem poszedł do kierownika i o 10 PLN drożej dał to samo plus Filmbox na `12 miesięcy.

Jaki wniosek, bez wypowiedzenia ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wysłać wypowiedzenie, obudziłem w ręką w nocniku. Umowa do końca marca. W telegraficznym skrócie:

 

Poprzednio:

Silver+ za 64 zł po aneksie w zeszłym roku jako były klient "N" (wzbogacone dodatkowymi C+ "w prezencie")

 

Oferta APS (przed zmianami marcowymi):

- przyjdź pan po 3 marca, bo system jest dziwny i go zmieniają (!)

 

Oferta APS (inny punkt, po zmianach):

- nie mamy ofert bez C+ (!) no i będzie musiał pan obowiązkowo zmienić dekoder na nowszy (!)

 

Oferta konsultanta (sam dzwoniłem, chyba nawet do DUK):

- ostateczna oferta po negocjacjach (bez wysłanego wypowiedzenia)

Comfort+ Extra+ 34,90 (5 miesięcy), później 54,90 (19 miesięcy) i odblokowali mi dekoder z 250GB do 500GB (a byłem pewny, że on ma 250!)

 

Jestem zadowolny, nie potrzebowałem paczki C+ (obejrzałem może jeden film przez ostatni rok), chciałem płacić mniej (a że pierwsze 5 miesięcy taniej to też dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Drugi telefon od NC+ w sprawie przedłużenia umowy.

Na początek tralalala, czyli standardowa gatka, że niby wyjątkowa oferta, i takie tam.

Do rzeczy, oferta:

To co miałem do tej pory, czyli pakiet: Universe+, z opcją dodatkową 6xCanal+,Canal +VOD, i 6mieś. HBO za darmo za 59zł, dzisiejsza oferta to: umowa na 24mieś. 6xCanal+, Extra+, i HBO na 6 mieś. w cenie 69zł. to niby wyliczona średnia... chyba, bo nie zdążyłem przeliczyć na szybko. Mówię krótko, że nie odpowiada mi ta oferta, a On, żebym pewnie nie pomyślał, że trafiłem na jakiegoś praktykanta chciał przykozaczyć, i przedstawić kolejną ofertę, więc mówi: "Proszę zaczekać, skonsultuję z przełożonym, czy będzie możliwość przedstawienia innej oferty". Czekam 5min ale opłaciło się jest kolejna oferta ;) Myślę sobie...niezły jestem w tych negocjacjach, ale tylko przez chwilę, do momentu przedstawienia oferty czyli: to samo co wyżej tylko HBO już na 10mieś. w cenie 65zł. Mówię, że nadal mnie ta oferta za bardzo nie interesuję, ale lekkie drżenie w moim głosie (zimno mi było, bo na dworze stałem), skłoniło go do przedstawienia nowej oferty, więc oczywiście mówi... "Proszę zaczekać, skonsultuję z przełożonym czy będzie możliwość przedstawienia innej oferty". Znowu czekam 5min. tym razem już się nie łudzę, że coś ciekawego wyrwę, ale... Jeeeest: dodatkowo do tego wszystkiego co powyżej Canal+ VOD za 0zł !!! Tak na marginesie, to myślałem że skoro negocjuję paczkę Canal+ to i te VOD mi podrzucą już za free, no cóż pomyliłem się, więc ja cały czas swoje, i grzecznie odpowiadam, że nadal mi ta oferta nie odpowiada, a mam jeszcze niecałe 3mieś. do rozwiązania umowy, więc zaczekam, może będzie bardziej atrakcyjna oferta od wcześniej podanych, to poproszę o kontakt, w celu przedstawienia, no i te słowa podziałały jak płachta na byka, "już lepszej oferty pan NIE DOSTANIE, ponieważ to najlepsza oferta na rynku, i nie ma szans aby dostał pan gdzie indziej lepsze warunki". Byłem spokojny... ale [beep] młody podniósł mi ciśnienie, bo będzie mi się unosił na mnie, bo jakiż to jestem rozkapryszony, że nie chcę przedłużyć umowy na takich znakomitych i wyjątkowych warunkach, bynajmniej tak to odebrałem, mało myśląc mówię, że przedłużenie umowy z NC+ nie jest dla mnie na tyle ważne abym miał się godzić na warunki które mi nie odpowiadają, On nadal swoje: że lepszych NIE DOSTANĘ. Po cichu myślę sobie, i pocałuj się w [beep]. z tymi warunkami, (chyba nie słyszał), więc już ze stoickim spokojem powiedziałem (prawdę oczywiście) że w miejscowości której mieszkam, działalność rozpoczęła firma (nazwy tu nie podam ze względu na reklamę) która dostała dofinansowanie z UE na uruchomienie sieci internetu światłowodowego, i telewizji cyfrowej, na bardzo korzystnych warunkach, które będą obowiązywały klientów którzy zdecydują się podpisać umowę. Myślałem że jeszcze pogadamy, bo i tak mi już obiad wystygł, ale chyba dotarło, bo grzecznie podziękował za rozmowę i się rozłączył, i wydaję mi się że to rozwiązało problem z nadgorliwym konsultantem, bynajmniej na jakiś czas.

A, nie napisałem, że nie wysłałem wypowiedzenia... jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...