Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu czy po to składa się reklamacje, by płacić więcej i nie dostać żadnej rekompensaty?

 

@Kibo - Miałem dwa wyjścia myślę, że wybrałem lepiej, bo zachowałem wszystko co wywalczyłem. Dla mnie w pewnym sensie rekompensatą stało się to, że posiadam nagrania, a także wyszedłem na swoje. Proponuje zakończyć te rozmowy na mój temat (bo dla jednych wyszedłem na +, dla innych na -) i cierpliwie czekać na rozwój dalszych wydarzeń - zobaczymy co inni dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skonczcie już te przepychanki , 69 to dobra oferta ale mnie interesuje wyrwac ten pakiet za 59 i ani grosza wiecej! oprocz redlight na recznym nie jezdze takze nie bawi mnie to...dzis od rana juz z 5 tel od nich umowa do konca kwietnia za C+ E+ C6+ HBO multiroom moge im placic 59 i tego bede sie 3mal az do 31 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kończy mi się właśnie umowa - złożyłem wypowiedzenie. Oglądam bardzo mało. Najbardziej zależy mi na dekoderze który mam z nagrywarką (turbo HD) i dobrym sygnale ich kanałów.

 

Koledzy powiedzcie proszę na jaką najmniejszą ofertę mogę liczyć? (czy są w stanie dać mi coś za 20 zł?

 

Albo podpowiedzcie na co się przesiąść (na kartę, czy jakiś inny operator)

Na razie dzwonili i na moja prośbę zaproponowali pakiet Comfort za 29.90 ale to wraz mi przy drogo jak na to co korzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Turek

 

Teraz mam pewność, że nie zrobili mnie w bambo, ponieważ po pierwsze dostałem potwierdzenie na emaila nowych warunków, a po drugie konsultanci w systemie widzą zmiany i jest 69,90zł miesięcznie. W moim odczuciu wygrałem, przegrałbym wtedy gdybym teraz cały czas świętował te 68,30zł a pierwszego kwietnia widzę 15,00zł w ICA do zapłaty - to była by porażka. Mówisz o asach, dobrze, ale w razie czego również posiadam zapis tej rozmowy w której konsultant mówi WYRAŹNIE że płacę 69,.90 zł miesięcznie. Nie dałem się, tak jak poprzednim razem. Czy według Was dałem ciała, przyjmując ofertę? Pokazałem, jako pierwszy, że nie należy nas traktować jak stado baranów, jako pierwszy o tym napisałem, że zostałem oszukany i jako pierwszy Was de facto ostrzegłem, że są kłopoty... czy się sprzedałem? Nie sądzę.

 

Zauwazcie ze w tej calej sytuacji jednak jest cos na rzeczy , ewidentnie chcieli zeby Gursonek po darmowych miechach koniecznie placil juz 94,90 zlociszy jak myslicie dlaczego ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowano za 109 zł wszystko oprócz Filmbox. Dodatkowo 5 zł za dekoder główny i po 5 zł za każdy z 3 multiroom przez 6 miesięcy a po 6 miesiącach MR po 10 zł.

Czyli 109 + 5 + 15 = 129 przez 6 miesięcy a po 6 miesiącach 144. Umowa na 15 miesięcy. Obecna kończy się w sierpniu. Powiedziałem, że z taką ofertą mają się wypchać.

Obecnie płacę 139 zł za ofertę bez Cinemax i Filmbox z 3 MR. Ile za taki pakiet mogę uzyskać przy podpisywaniu nowej umowy? Jakie ceny są realne? Muszę mieć jakieś ASY w rękawie przy negocjowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zauwazcie ze w tej calej sytuacji jednak jest cos na rzeczy , ewidentnie chcieli zeby Gursonek po darmowych miechach koniecznie placil juz 94,90 zlociszy jak myslicie dlaczego ? ;)

No wiadomo że pod koniec tego nowego okresu liczą na to że zapomni się o tych darmowych miesiącach na początku i do negocjacji wejściową ceną będzie nie ta średnia 68 zł, tylko ta 94,90 zł - czyli kwota faktur z końca okresu. Dlatego myślę, że @Gursonek jednak będzie fap fap fun fun 8):)

 

 

Ja teraz mam Silver + 6C+ + HBO + History + 2x MRs i płacę 90 zł (turbo). Po wypowiedzeniu dostałem gratis 6 m-cy pojedynczego multiroom (drugi płatny normalnie). Chcąc dołączyć za to Cinemax lub Filmbox konsultantka powiedziała że na jednym lecą powtórki z HBO (które mam), a drugi pakiet to nie są kanały premium... oczywiście wtedy byłoby bez darmowego multiroom na pół roku. Oczywiście mezzo dalej nie ma w ofercie dla dekoderów ADB. Powiedziałem że nie podejmę jeszcze decyzji.

Celuję w to co mam + Cinemax/Filmbox + trzeci multiroom łącznie za 90 zł. Uda się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłuzylem umowe (warunki kilka postów wyżej) dzis zamiana dekodera z bialego n-kowego na mediabox+, na infolinii powiedzieli ze 49 zl aktywacja, w salonie mila Pani dala dekoder za 0 zl ;p. Po podłaczeniu mediaboxa brak kanalów HBO, czekam godzinke, dalej brak wiec dzwonie. Konsultant mowi ze odswiezy cos tam i w ciagu minuty beda. Mineły 2 godziny, dalej brak uprawnien. Mial ktos podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzis tel. oferta Comfort + multi 6 x Canal + na 24 m za 69zł stała cena. Dodatkowo Extra+ na 4 miesiące 0zł póżniej 10 zł. Dodatkowo chciał dołożyć HBO na 6miesięcy za 0 zł. Obecnie mam Universum+ , 6x Canal+ za 59zł. Opłaca się ? i co mogę i za ile wytargować. Chodzi mi o to co mam obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elliotek a jakiej oferty spodziewałeś się na 5 m-cy przed końcem aktualnej? Do sierpnia masa czasu jeszcze a po wypowiedzeniu i im bliżej końca aktualnej umowy oferta nabierze kształtów do przyjęcia. Nową umowę policzysz sobie tu https://ncplus.pl/sklep/promocje , ale chyba za wcześnie na takie plany.

 

@Arek czyli Comfort+/Extra+/6xCanal+/HBO/HHD/Cinemax/3xMRs za 90zł? Toż to prawie Full Extra a on kosztował 99zł :P i to bez MR, ale szanse masz, a w 100zł zmieścisz się na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: Universe+6C+MR+Pace+(filmbox za reklamacje PolsatuHD) za 69zł. Umowa do końca kwietnia. Wypowiedzenie.

 

Dziś odebrałem telefon i chyba trafiłem na niekumatego konsultanta bo rozmowa dobre 40min. a gość co chwilę kazał mi czekać bo on przelicza ofertę. :) Kilka dziwnych propozycji z kosmosu. Podam dwie które się choć trochę trzymają kupy.

 

Umowa na 24miesiące - Comfort+6C+(HBO na 6 miesięcy gratis) w cenie 6x0zł 18x79,90zł. Bez EXTRA (Mogę wziąć za 10zł.) Średnio 59,92zł.

 

Inna propozycja ciekawsza i będę się jej trzymał, mianowicie:

 

Umowa na 15 miesięcy - Comfort+Extra+6C+ 5x0zł, 10x69,90zł. Z tym, że do tego dochodzi zobowiązanie na HBO na 15 miesięcy za 25zł. Czyli 5x25zł 10x94,90zł. Średnia 71,60zł. Bez HBO oferta nie istnieje.

 

Będę się trzymał tej drugiej oferty tylko chcę wywalczyć HBO za 0zł na całą umowę. Choć oczywiście zgodziłbym się gdyby nie zmuszali mnie do tego HBO i dali 5x0zł, 10x69,90zł za Comfort+Extra+6C+. Przedstawiłem swoje warunki i konsul ma dzwonić z ofertą w poniedziałek. Zobaczymy czy zadzwoni? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok podpisalem nie chcialo mi sie juz dluzej czekac pierwsza propozycja:

 

-umowa na 24m multiroom,extra,multi,comfort,c+ sport i premium i hbo na 6 miesecy gratis cena 6x0 i 18x79.90 (tyle płace teraz bez HBO) powiedzialem ze nie interesuje mnie tak dluga umowa.

 

-i druga propozycja multiroom,extra,multi,comfort,c+ sport i premium 7x59 i 8x69 po negocjacjach konsul dorzucil HBO na caly okres umowy za 0 powiedzial tylko ze za pierwszy miesiac mam zaplacic 25 a reszta 14 miesiecy za 0 zł. Czyli srednia 413+552+25=66

 

Wczesniej za te kanaly bez HBO placilem 79,90 teraz z HBO srednia wychodzi 66 pln. Chcialem czekac i mysle ze dalo by sie ugrac za to wszystko 59 srednia i to byl moj cel ale jak to mówią nie wytrzymalem cisnienia, nie jest zle z rodzicami na pol miesiecznie wychodzi 33 pln. Powo w negocjacjach ja do czerwca 2015 mam spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...