Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Gursonek oficjalne gratulacje odnośnie fantastycznej oferty. A od siebie dodam, iż byłem w zaprzyjaźnionym apsie i koleś powiedział /całkiem prywatnie/ że umowy jakie ma dla stałych abonentów ma tylko i wyłącznie ze stałą ceną miesięczną, o tych darmowych miesiącach i i tych smiesznych średnich za abo, nawet nie słyszał. Dlatego wcześniej pisałem, że co niektórzy jarają się tymi średnimi jakby nie wiadomo co to było. Lecz po okresie minimalnym, zaś zacznie się lament i płacz na forum, bo konsule nie będą chcieli obniżyć ArPu czy jak to tam się zwie. Oczywiście nieliczni, jak zwykle zejdą z ceną w dół. Osobiście mam jeszcze 3 m-ce czasu, więc nie gorączkuję się. Trzeba będzie, to wyciągnę asa z rękawa. :lol:

acha, powiedzcie mi czy History HD jest teraz w pakietach czy nadal jako op. dodatkowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna to sytuacja, bo zadzwoniłem teraz drugi raz i miły Pan mnie poinformował, że to co miałem proponowane o godzinie 12 jest niemożliwe, bo taki pakiet najtaniej kosztuje 67 zł. Na to Pana wyśmiałem. Powiedziałem, że kolega dzwonił i dostał za 67 zł jeszcze HBO i Redlight, to kazał mi dane kolegi podać - jeżeli to prawda to wejdzie na konto i da mi taką ofertę. Po czym kazał mi czytać inne fora :D

Sum sumarum wkurzyłem się, że nawet za 59 zł nie dostanę tego co mi proponowano, więc [beep]ę cały system i jutro ślę wypowiedzenie. Trzeba się zaprzyjaźnić z CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek odszczekuję co powiedziałem od dzisiaj jesteś moim guru :D oferta tak dobra że aż nie chciało mi się wierzyć że Ci się udało taką podpisać, cieszę się że Ci się udało bo w końcu widać że się coś ruszyło w stosunku do stałej ceny niż ta głupia średnia.Mam umowę do końca kwietnia spróbuję też taką samą ucelować :) a ile płaciłeś ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, traktujecie mnie jak Boga na tym forum... spokojnie każdego wyspowiadam :D Jestem od godziny na forum, a już dostałem 8 wiadomości w tytule wiadomości "pomóż mi!" Uprzejmie informuje, że pomogę wszystkim (odpiszę Wam), ale ludzie nie odkryłem Ameryki, wygrałem bitwę, a nie wojnę - co chce powiedzieć? Mam to o co zabiegałem, ale zobaczymy 1 kwietnia, kiedy to saldo się pojawi, jednak się nie boję - czemu? Pamiętacie sytuacje rok temu z reklamacjami? Dziś jestem mądrzejszy :D o te doświadczenia mam bardzo mocny argument, mam czarnego asa w rękawie i nie będę się wahał go użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona nie dała mi spokoju. Zadzwoniłem. Tą niespodzianka to gadżet typu breloczek,smycz.latarka, chyba książka, ale co dostanę to nie wiadomo, system będzie losował.:mrgreen: Przy okazji przedłużyłem umowę.

Komfort+

Extra+

6*C+

HBO*3 na 5 miesięcy gratis

VOD C+ gratis na całą umowę

Gadżet gratis.

Wysokość abonamentu 5*0 zł ,10*79.90 zł. Średnia 53.27 zł.

Myślę, że to niezła oferta , dotychczas płaciłem 59 zł. teraz jest taniej o prawie 6 zł. do tego jeszcze 5 miesięcy gratis HBO *3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila na temat braku zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Witam,

należy przesłać oświadczenie w odpowiedzi na tą wiadomość, bądź złożyć telefonicznie, że wyraża Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

 

Jak ma wyglądać to oświadczenie? Jakiś wzór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila na temat braku zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Witam,

należy przesłać oświadczenie w odpowiedzi na tą wiadomość, bądź złożyć telefonicznie, że wyraża Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

 

Jak ma wyglądać to oświadczenie? Jakiś wzór ?

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” to z cv ale sie nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona nie dała mi spokoju. Zadzwoniłem. Tą niespodzianka to gadżet typu breloczek,smycz.latarka, chyba książka, ale co dostanę to nie wiadomo, system będzie losował.:mrgreen: Przy okazji przedłużyłem umowę.

Komfort+

Extra+

6*C+

HBO*3 na 5 miesięcy gratis

VOD C+ gratis na całą umowę

Gadżet gratis.

Wysokość abonamentu 5*0 zł ,10*79.90 zł. Średnia 53.27 zł.

Myślę, że to niezła oferta , dotychczas płaciłem 59 zł. teraz jest taniej o prawie 6 zł. do tego jeszcze 5 miesięcy gratis HBO *3.

 

 

Dobra oferta! Ja jednak to wezme ale za stala oplate 59 ! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila na temat braku zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Witam,

należy przesłać oświadczenie w odpowiedzi na tą wiadomość, bądź złożyć telefonicznie, że wyraża Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

 

Jak ma wyglądać to oświadczenie? Jakiś wzór ?

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” to z cv ale sie nada

Irek jesteś mistrzem! Trolling is a art :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila na temat braku zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Witam,

należy przesłać oświadczenie w odpowiedzi na tą wiadomość, bądź złożyć telefonicznie, że wyraża Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

 

Jak ma wyglądać to oświadczenie? Jakiś wzór ?

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” to z cv ale sie nada

Irek jesteś mistrzem! Trolling is a art :D

napisałem ze skopiowane z cv a kolega tylko wzór chciał miał już podgląd co i ja a ty nie masz się czego czepiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem umowę z nc

miałem

Comfort +(z pakietem multi minimini, teletoon itp) rok temu pakiet multi był płatny dodatkowo jak w ncplus na kartę

multiroom (2 karty cameleon)

1x sagemcom, 2-własny

za 29 zł/m-c za wszystko

umowa do 31.05 (wypowiedzenie wysłane)

 

1. propozycja

Comfort +(z pakietem multi minimini, teletoon itp)

multiroom (2 karty cameleon)

HBO na cały okres umowy

1x sagemcom, 2-własny

34,50/m-c

umowa na 15-m-c

 

2.propozycja

Comfort +(z pakietem multi minimini, teletoon itp)

multiroom (2 karty cameleon)

HBO na 6 m-c gratis

1x sagemcom, 2-własny

29,90/m-c

umowa na 15-m-c obowiązuje od 1 kwietnia

 

wybrałem propozycję 2 (w sumie moją) wiem jaki jest repertuar HBO i nie warto za niego płacić

zależało mi głównie na teletoon, disney chanel i multiroomie, a nie na ofercie programowej bo i tak nie mam czasu na oglądanie telewizji

ja jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

 

Muszę przyznać, że wczoraj świętowaliśmy tutaj mój sukces, niestety dziś przyszło wielkie rozczarowanie, ponieważ coś mnie ruszyło i zadzwoniłem na infolinię NC+, aby upewnić się, że weszystko. Przestrzegam wszystkich przed kolejnymi nieuczciwymi praktykami konsultantów. Dziś dowiedział się, że skorzystałem z promocji, w której owszem nabyłem prawo do tego wszystkiego co mam w opisie, ale za kwotę przez 5 miesięcy za 15,00zł, a potem przez następnych 10 za 94,90zł! Konsultanci są oburzeni, mówią co ja chce, bo przecież "średnia" to 68,30 miesięcznie - zgadza się Szanowni Państwo, ale do jasnej ch.... umawiałem się z konsultantką na cenę stałą przez cały okres umowy od 1 kwietnia począwszy! Rozmawiałem nawet z tym "kierownikiem", który twierdził, że od 2 marca takie właśnie promocje są. Czas na to, aby udowodnić, że mam racje, posiadam zarejestrowaną rozmowę z konsultantką tą z godziny przed południowej i tej wieczornej przedłużeniowej, podczas nagrania padają wszelkie zapewnienia o tym co będę miał i za jaką kwotę miesięczną - czego nagrywałem? Rok temu też zostałem oszukany z umową mam już nauczkę. W świetle polskiego prawa mogę nagrywać rozmowy, w których uczestniczę, nie pytając drugiej osoby o zgodę - konsultowałem się z prawnikiem. Obowiązuje mnie tylko zasada nie rozpowszechniania - taki dowód może sąd dopuścić.

Zaczyna się "gorący" okres z reklamacjami, na chwilę obecną złożyłem reklamacje. Kierownik jeszcze pytał się, czy aby na pewno nie chwaliłem się ofertą w internecie - wniosek jest tylko jeden mamy tu konsultantów, których serdecznie witamy :) Jeśli nie uznają mi reklamacji to idę do sądu, bo mam zapis audio rozmowy. Według jego zapewnień rozmowa zostanie odsłuchana jeszcze dziś więc czekamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie rok temu było podobnie, z tym, że po zawarciu umowy system nie naliczał mi rabatów za multiroom czy najem dekodera, a konsule mówili, żeby opłacać tyle ile się dogadałem z konsulem. Po jakimś czasie niespodzianka, wezwanie do zapłaty z groźbą sądu. I wtedy im zagroziłem RPK i nagle udało się naprawić system, którego ponoć naprawić się nie dało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...