Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jedno jest już raczej pewne... nie ma co liczyć aktualnie na oferty ze stałą stawką.

 

@Gursonek rozumiem oburzenie...mnie się łatwo mówi, bo nie mnie to dotyczy i nie mam nic przeciwko konkretnej ofercie ze średnią, ale tak na dobrą sprawę wciąż masz tą samą ofertę za te same pieniądze. Oczywiście można zaklinać rzeczywistość, że później trudniej bądź łatwiej taką ofertę aneksować na dobrych warunkach, ale na dzisiaj wciąż masz dobrą ofertę.

 

Daj znać proszę jakie będą efekty reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem NC+ w dalszym ciągu oszukuje swoich abonentow. Konsultanci mowia to co my abonenci chcemy uslyszec.

Ostatnio otrzymałem wydawac by sie moglo 2 dobre oferty Comfort+, Extra+, 6xC+, MR, Pace, Sagem do MR, HB0 za sr 69,93 na 15 m-cy lub 66,17 na 24 m-ce.

Po dopytaniu na mail o szczegoly okazało się ze HBO o które pytałem podczas rozmowy z konsulem jest tylko na 5 lub 6 m-cy za free.

 

Po przygodzie Gursonka zalecam duza ostroznosc dla przedluzajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie,

 

Muszę przyznać, że wczoraj świętowaliśmy tutaj mój sukces, niestety dziś przyszło wielkie rozczarowanie, ponieważ coś mnie ruszyło i zadzwoniłem na infolinię NC+, aby upewnić się, że weszystko. Przestrzegam wszystkich przed kolejnymi nieuczciwymi praktykami konsultantów. Dziś dowiedział się, że skorzystałem z promocji, w której owszem nabyłem prawo do tego wszystkiego co mam w opisie, ale za kwotę przez 5 miesięcy za 15,00zł, a potem przez następnych 10 za 94,90zł! Konsultanci są oburzeni, mówią co ja chce, bo przecież "średnia" to 68,30 miesięcznie - zgadza się Szanowni Państwo, ale do jasnej ch.... umawiałem się z konsultantką na cenę stałą przez cały okres umowy od 1 kwietnia począwszy! Rozmawiałem nawet z tym "kierownikiem", który twierdził, że od 2 marca takie właśnie promocje są. Czas na to, aby udowodnić, że mam racje, posiadam zarejestrowaną rozmowę z konsultantką tą z godziny przed południowej i tej wieczornej przedłużeniowej, podczas nagrania padają wszelkie zapewnienia o tym co będę miał i za jaką kwotę miesięczną - czego nagrywałem? Rok temu też zostałem oszukany z umową mam już nauczkę. W świetle polskiego prawa mogę nagrywać rozmowy, w których uczestniczę, nie pytając drugiej osoby o zgodę - konsultowałem się z prawnikiem. Obowiązuje mnie tylko zasada nie rozpowszechniania - taki dowód może sąd dopuścić.

Zaczyna się "gorący" okres z reklamacjami, na chwilę obecną złożyłem reklamacje. Kierownik jeszcze pytał się, czy aby na pewno nie chwaliłem się ofertą w internecie - wniosek jest tylko jeden mamy tu konsultantów, których serdecznie witamy :) Jeśli nie uznają mi reklamacji to idę do sądu, bo mam zapis audio rozmowy. Według jego zapewnień rozmowa zostanie odsłuchana jeszcze dziś więc czekamy....

 

Wasza rozmowa jest przez nc+ nagrywana,jak jest tak jak piszesz a pewnie jest ,to będzie Twoja racja i to co Ci na infolinii konsultant zapewnił że otrzymasz to dostaniesz bez łaski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

obecnie jestem na wypowiedzeniu (do 31.05) z n-ki. Dotychczas miałem umowę na czas nieokreślony 79 zł Comfort+, 6C+ i HBO. Zaproponowali mi Comfort+, Extra+i Multi+(nie wiem czy obecnie jest to w pakiecie Extra+), 6C+ i HBO za 7 m-cy 54,90 i 8 m-cy 79,90.

Średnia z 15 m-cy 68,23 zł, ponieważ chcę wymienić psujący się dekoder n-ki 250GB chciałem, żeby w tej cenie dorzucili mediaboxa (z ewentualną dopłatą jednorazową 49 zł), ale nie chcieli się zgodzić. Za dekoder zażyczyli sobie 49 jednorazowo + 10zł/m-ąc przy umowie na 15 m-cy lub 49 zł jednorazowo + 5zł/m-ąc przy umowie na 24 m-cy lub 199 zł jednorazowo bez opłaty miesięcznej. Sądzicie, że da radę wyrwać mediaboxa w średnim abonamencie 68 zł z ewentualną małą dopłatą?

Oczywiście nie mogę mieć stałej kwoty na fakturze, tylko przelewać im stałą kwotę, ale rachunki i tak będą z oferty łączonej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon no i propozycja jaką dostaje już większość czyli Comfort+ Extra+ 6xC+ MR za cenę 59,90 zł na 24m-cy oczywiście przy drążeniu tematu wyszło że 6m-cy 0 zł, a kolejne 18m-cy 79,90 zł. Po wspomnieniu o HBO oczywiście jest możliwe za 25zł/miesiąc, ale w prezencie za przedłużenie umowy dostanę 6m-cy gratis. Zasugerowałem że wolałbym stałą cenę, ale Pani zasugerowała żebym płacił co miesiąc 59,90 zł i wtedy wyjdzie mi stała cena :D. Sam już nie wiem czy się nie zgodzić, bo bombardują mnie tymi telefonami z każdej strony :D no i przy zachwalaniu oferty Pani stwierdziła że będę miał 24 miesiące spokoju od kontaktów z nimi :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem po przedłużeniu umowy z nc+. Wcześniej miałem pakiet C+Silver 6x C+, 3x HBO za 69 zł/12 miesięcy, a wczoraj dostałem propozycję od DUK-a: Comfort+ Extra+ 6xC+ HBO (gratis do końca umowy) Cinemax (6 miesięcy gratis). Umowa na 15 miesięcy w tym 6 m-cy gratis i 9 m-cy za 79 zł. Czy jest to dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem po przedłużeniu umowy z nc+. Wcześniej miałem pakiet C+Silver 6x C+, 3x HBO za 69 zł/12 miesięcy, a wczoraj dostałem propozycję od DUK-a: Comfort+ Extra+ 6xC+ HBO (gratis do końca umowy) Cinemax (6 miesięcy gratis). Umowa na 15 miesięcy w tym 6 m-cy gratis i 9 m-cy za 79 zł. Czy jest to dobra oferta?

 

Wg mnie bardzo dobra. Zależy czego oczekujesz.

jaki masz dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...