Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@luuukasz zakładając, że się podpisze wcześniej :mrgreen: równie dobrze można liczyć na to, że jakiś gwarantowany kanał wyleci albo nastąpi zmiana regulaminu która otworzy co bardziej obrotnym nowe możliwości :lol2:

 

@jorgo cierpliwość popłaca, ale jak dają dobrą ofertę to się bierze. Osobiście unikam terminów gdzie jednocześnie masa innych osób przedłuża.

 

@dugi.tela a ile chcesz dać za ofertę z HBO?[/quote

 

szczerze nie pale się na hbo bo w pokoju obok ojciec ma na Polsacie wiec to taka trochę chciwośc, jak daja to probuje wyciagnac. tak wiec postaram się przeciagnac i może dadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przy trzeciej rozmowie nie mieli już dla mnie comfort+extra+sport&film+ na 15 m-cy za 58(chciałem 53) tylko 24 za 59 średnio, a więc wypowiedzenie poleci. Pisał juz ktoś w nim o kaucji 199 albo wekslach, które w latach 90-tych brali? Wspomne o tym w wypowiedzniu i liczę, że nowu dostane to co chce:) czyli ten pakiet za 53.

BTW oddali komuś ze starych abonentów przy definitywnej rezygnacji tą kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest nadzieja na dobre oferty widać, że już miękną!!!

 

Zadzwoniłem dziś sam na infolinię i dostałem propozycje utrzymania wszystkiego co mam w cenie 64,00zł! (Silver+ OP Canal+Platinium) Jest już nieco gorzej, gdy chce HBO, bo chcą 79,00zł. Z opcją HBO + Redlight chcą 93,00zl, coś się dzieje na linii Pace => Mediabox, ponieważ gość chciał mi dać to co mam za 64,00zł + 10 zł Mediabox. Robi się arcyciekawie - Czekam do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdegustowany piątkową rozmową z konsultantką. Wciskała mi kit, że informację o zakończeniu korzystania z oferty NC+ powinienem wysłać 3 miesiące przed zakończeniem umowy, oraz straszyła wyższymi opłatami ( bez bonifikat) za okres po umowie. Czy to głupota i brak szkolenia, czy celowa taktyka negocjacyjna ? Rozdział IX pkt 18.1 regulaminu wyraźnie to opisuje. Minimum 30 dni przed końcem umowy. Jeżeli wprowadzanie w błąd to celowe dzialanie , to dla mnie jest to już dno.

 

dla kasy ludziska są gotowi na wszystko.....

 

Ja o 16:00 złożyłem stosowne oświadczenie w salonie NC..... ale musiałem się naczekać, bo Pani miała problem z zalogowaniem się do aplikacji ( czyżby tylu chętnych). :brawo: Teraz uzbrajam się w cierpliwość i czekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po migracji pakiet Platinium plus HBO, do kwietnia, za 99 zł. Wypowiedzenie wysłane ok. 20 stycznia, najpierw telefony co 2 dni, od początku lutego milczenie. Celowałem w Full Extra, ale nie chcieli dać poniżej 109 zł, więc czekałem. Dziś z ciekawości - bo na forum informacje różne - zadzwoniłem z pytaniem o FE do DUK i tradycyjna miła Pani stwierdziła, że full skończył się definitywnie w lutym. Dziś zaproponowała mi to co mam (przy czym użyła określenia, że chodzi o Uniwerse+, ciekawe) za, jak to określiła, "w granicach 95 zł", podziękowałem, pani stwierdziła, żebym czekał na telefon od nich, bo "ostatnio wszystko zmienia się z dnia na dzień, więc może jeszcze będzie oferta atrakcyjna dla mnie." Będę cierpliwie czekał. Nie będzie, to nie będzie. Jakoś tym razem nie zależy mi aż tak bardzo na dalszym użeraniu się z naciągaczami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
zadzwoniłem z pytaniem o FE do DUK i tradycyjna miła Pani stwierdziła, że full skończył się definitywnie w lutym. ...

Ktoś to potwierdzi?

Jedyna sensowna oferta :wink:

Ps.Gorąco polecam "Full Extra" 8) zwłaszcza płacącym 99pln i więcej ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest nadzieja na dobre oferty widać, że już miękną!!!

 

Zadzwoniłem dziś sam na infolinię i dostałem propozycje utrzymania wszystkiego co mam w cenie 64,00zł! (Silver+ OP Canal+Platinium) Jest już nieco gorzej, gdy chce HBO, bo chcą 79,00zł. Z opcją HBO + Redlight chcą 93,00zl, coś się dzieje na linii Pace => Mediabox, ponieważ gość chciał mi dać to co mam za 64,00zł + 10 zł Mediabox. Robi się arcyciekawie - Czekam do końca.

Niech zrozumieją,że ci co mają Pejsy za 0, nie chcą płacić dodatkowo dzierżawy 10zł,czy nawet 5. Nie wspomnę o tych co mają MR z camelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem z pytaniem o FE do DUK i tradycyjna miła Pani stwierdziła, że full skończył się definitywnie w lutym. ...

Ktoś to potwierdzi?

Jedyna sensowna oferta :wink:

Ps.Gorąco polecam "Full Extra" 8) zwłaszcza płacącym 99pln i więcej ......

 

 

Potwierdzam, nie ma już Full Extra. Pewnie zarząd doszedł do wniosku że skoro nie ma konkurencja Canal+ to dlaczego mają sprzedawać full w cenie polsatu z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę, sam dzwoniąc do DUKu. Poprzednio Silver+ 6C+ dekoder250GB = 64 zł. Początkowo dostałem ofertę to samo co mam za średnią ok 67 zł, co mi nie odpowiadało, więc przedstawiłem swoją ofertę, którą bez większego problemu dostałem. Obecne warunki umowy:

- Comfort+

- Multi+

- Extra+

- Sport&Film

- upgrade z 250 na 500 GB

- HBO (5 miesięcy za darmo, kolejne 10 - 25 zł lub rezygnacja)

Pierwsze 5 miesięcy 0 zł, kolejne 10 miesięcy 79,90, co daje średnią 53,26 zł. Zamierzam płacić co miesiąc stałą kwotę, która i tak będzie o prawie 11 zł niższa niż poprzednio mniej/więcej za to samo. HBO nawet nie chciałem, bo i tak nie oglądam, ale ponoć ta oferta występuje tylko z HBO (pewnie zakładają, że nie jeden abonent zapomni wyłączyć). Ogólnie jestem zadowolony, bo celem na początku było mieć to samo za tą samą cenę lub trochę taniej. Udało się nawet sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Place 99 PLN za platyne umowa dobiega końca i dziś dostałem ofertę na 2 lata pierwsze 5 miesięcy 99 PLN później 109 PLN za ten pakiet co miałem plus do tego HBO i Cinemax-y

Jaja sobie robią IMO :) wysyłam wypowiedzenie.

Jak jaja? :mrgreen: Przecież dostałeś HBO i Cinemax-y :> . Więcej za mniej

 

@pesymik.Z mboxem,żaden problem.Dostaniesz jeśli chcesz :wink: Za opłatą oczywiście :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

posiadam obecnie:

UNIVERSE 49zl/m + 6xCANAL+ 0zł/m karta cameleon (migracja z CYFRY+) dekoder własny

WYPOWIEDZENIE WYSŁANE umowa do końca kwietnia

Pierwsza oferta z końca lutego (wypowiedzenie zarejestrowane) 59zł/m Universe + 6x C+0zł/m umowa na 12m powiedziałem ,że zgodze się na max 49-54zł/m

 

Kolejna oferta sprzed ok. tygodnia:

Comfort + Extra + 6x C+ + HBO na 3 lub 4 m za 79-89zł/m lub 49zł Universe (bez C+) odczywiście odmówiłem.

Powiedziałem ,że chce ,aby oferta była maksymalnie droższa o 5zł/m i interesuje mnie najdluższa umowa.

 

Jak myślicie jaką oferte moge otrzymać interesuje mnie tylko Comfort + Extra + 6xC+ (karta C+ , dekoder własny)

i czy jest szansa na umowę 18 lub 24m w cenie średnia 54 -55zl/m

HBO mnie nie interesuje a jak dają HBO na 4 czy 5m za 0zł/m to czy można zamiast HBO opcję Noc ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź ,

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...