Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna propozycja dla mnie,dzięki której prawie z fotela spadłem. :mrgreen:

Universe+6xCanal+ HBO+Cinemax za jedyne 109 złotych,a po pól roku opłata wzrosłaby do 119 złotych którą wnosiłbym przez kolejne 18 miesięcy.

Po powiedzeniu konsultantowi w dosadnych słowach co o tym mysle,rozłączyłem się i czekam na kolejny telefon. :lol:

 

tak trzymać niech wiedzą, że pewnymi propozycjami obrażają nas....

 

Witam umowa kończy mi się 30 kwietnia 2014 roku posiadam pakiet platinum z hbo i cinemax do tego vod canal+, seriale i prapremiery tvp oraz net vod pakiet podstawowy za 99 zł. Dzisiaj telefon cały pakiet z Hbo i Cinemax bez vod za 109 zł do tego na 18 miesięcy... Przypomniały mi się moje przejścia z nimi co miały miejsce prawie rok temu i tylko mnie sprowokowali do jednego , że zaraz szybciutko pobiegłem na poczte i jeszcze dzisiaj im w nagrodę wysłałem wypowiedzenie właśnie za takie podejście do klienta... Coraz bardziej zastanawiam się nad cyfrowym polsatem mam tel w plusie czyli będę płacił 10 zł taniej za abonamencie i do tego aż pół roku gratis można wytargować... Najgrosze w tym wszystkim jest to, że oni nas mają za bande .... I mysla, że można nam wszystko wcisnąć. Do [beep] przecież to jest przedłużenie umowy i powinni nas jeszcze zachęcać promocjami abyśmy z nimi jak najdłużej zostali i chcieli przedłużać umowy a nie... Każdy zainteresowany wie jak jest jeszcze ich prosić żeby dali promocję z łaską albo nie !!

 

100% racji, to mnie wkur.... najbardziej w nc+, musisz prosić się o dobrą ofertę bo jesteś stałym abo od kilku lat.....

jak tak dalej będą nas traktować to na serio przejdę do CP i będę płacił 49 zł za minimum ( mnie potrzebne)....ale nie będę się prosił tego minimum, po prostu go wykupie i będę go miał.....

 

2 posty pod sobą......nieźle..... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jak potwierdzić zaproponowane przez konsula warunki?? Ma mi tą propozycje wysłać na email?? Kiedy ma nastąpić włączenie, żeby bylo bez ściemy??Prosze o jakieś kluczowe porady.

Mam nadzieje ze masz szczęście i potrafisz rozmawiać z konsulem wtedy wyśle ci na e-mail potwierdzenie :D

zaznaczam że ja dwa razy już zmieniałem ofertę w NC+ i za każdym razem dostawałem taką ładną wiadomość 8)

 

PS.panie z DUK miłe są :lol:

E-mail z października 2013

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaproponoali mojemu znajomemu ktory ma universe+ pakiet ten sam za 49.90 i na 7 miesiecy filmbox, umowa 15 miesieczna, a u mnie znow za 51 comfort bez extra, badz comfort+ jakis filmowy kanal za 59, lub jeszcze inne opcje ktore mieszaja w glowie mianowiccie ile miesiecy mniej poznije wicej itd. dramat, aha i pan duk stwierdzil ze klienci sa zadowoleni z obecnej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę dzwoniła konsultantka, proponowała Comfort z pakietem 6x C+ za 79, do tego Extra (czy coś takiego) na pół roku. Umowa na 24 miesiące. Powiedziałem, że się zastanowię. Dodam, że przez ubiegłoroczne zamotanie mam właśnie komfort i 6x c+ za 79 + 5zł za dekoder. Dzisiaj konsultantka ma dzwonić, jak myślicie co mógłbym utargować? Zależy mi na całym pakiecie C+, oraz wszystkich kanałach podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę dzwoniła konsultantka, proponowała Comfort z pakietem 6x C+ za 79, do tego Extra (czy coś takiego) na pół roku. Umowa na 24 miesiące. Powiedziałem, że się zastanowię. Dodam, że przez ubiegłoroczne zamotanie mam właśnie komfort i 6x c+ za 79 + 5zł za dekoder. Dzisiaj konsultantka ma dzwonić, jak myślicie co mógłbym utargować? Zależy mi na całym pakiecie C+, oraz wszystkich kanałach podstawowych.
W tej samej cenie HBO na cały okres umowy lub bez HBO za max 59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę dzwoniła konsultantka, proponowała Comfort z pakietem 6x C+ za 79, do tego Extra (czy coś takiego) na pół roku. Umowa na 24 miesiące. Powiedziałem, że się zastanowię. Dodam, że przez ubiegłoroczne zamotanie mam właśnie komfort i 6x c+ za 79 + 5zł za dekoder. Dzisiaj konsultantka ma dzwonić, jak myślicie co mógłbym utargować? Zależy mi na całym pakiecie C+, oraz wszystkich kanałach podstawowych.

Powiedz że jesteś zainteresowany taką ofertą tj. Comfort+ z opcją multi+, Extra+, 6xc+(wszystko za max 69zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja obecna oferta Gold + 6xC + HBO + Cinemax + MrS za 89zł + 5zł za dekoder

Wypowiedzenie wysłałem jeszcze w lutym - miałem jedną ofertę przy okazji sprawdzenia zarejestrowania wypowiedzenia. Pani pod 122947879 coś tam się produkowała o pakietach nowych itp. Na pytanie pozostania na obecnej ofercie i cenie - usłyszałem że nie można, nie da się itd. - nie miałem specjalnie czasu na długą rozmowę, pani sugerowała bym zapoznał się z nową ofertą pakietową.... i że to co mam teraz to "może" za 109 zł uda się "dostać". A w ogóle to ja mam sobie ofertę zbudować według nowych pakietów a oni mi cenę + "rabat" wyliczą... powiedziałem z uśmiechem, że nie będę odbierał pani pracy i nie mam na to czasu i ochoty.

 

Mają czas do końca kwietnia by mnie przekonać. Ja ciśnienia nie mam, jak nie dostanę obecnej oferty w tej samej cenie - to chętnie wypiszę się z nc+ (płacę dużo - oglądam coś głównie w weekendy) gdyby nie reszta rodziny - to bym rok temu dał sobie na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawny n-kowicz, dotychczas pakiet silver+ wszystkie Canal za 69,00. Wypowiedzenie wysłane 3 dni temu (umowa do końca kwietnia). Dziś telefon z DUK i taka oferta: comfort+extra+6 Canal (czyli to co miałem wcześniej) za 58,60 zł (4 x 0zł, 11x 79,90 miesięcy. Zaakceptowałem, gdyż celem było zejście o 10 zł z tym co mam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari rozumiem że Full Extra to pakiet prezentowany przez @kingofsouth. Jak doczekam się kontaktu z ich strony - powiem że interesuje mnie taki pakiet z MrS w cenie 99zł i tym będę się kierować do końca umowy.

 

Dzięki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nolfum tak, to pakiet szeroko polecany przez Kolegę kingofsouth :mrgreen:http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html Ciebie interesuje wersja za 99zł, ale w cenie tej zawierająca już MRs i dekoder.

 

@ircios nie mówimy o standardowych cenach. Czy wynegocjuje MRs za 0zł czy miesiąc abo gratis to sprawa otwarta, przynajmniej trzeba spróbować jak chce się mieć dobrą ofertę.

 

P.S.

Ciekawe jak to się ma do nowej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediaboxa nie trzeba:) Nakieruję go na pace'a. Dzięki za odpowiedzi. Dam znać jak mu poszło. Na razie pierwszy telefon z ceną ok. 80zł. Wypowiedzenie jeszcze nie poszło. Jeżeli będzie miał szczęście, obejdzie się bez wypowiedzenia (ja bez wypowiedzenia zmigrowałem na universe+ i 6xC+ za 54 zł/mies.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja bez wypowiedzenia zmigrowałem na universe+ i 6xC+ za 54 zł/mies.

Czyli masz comfort+ extra+ i 6 cyfra+

Powiedzcie mi czy jesli dostane sam comfort+ (a obecnie mam universe+) to zostane bez takich kanalow jak National Geo Wild itd.? Ogolnie zostanie universe obciety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...