Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że jak jutro zadzwoni to będzie innego zdania, albo tak jak pisze @Kibo, sprytnie "ukryje" w abonamencie. Uważnie musisz słuchać przy odczytywaniu warunków umowy, bo ewentualnie zauważysz to dopiero na rachunku albo po zalogowaniu do ICA.

 

umowę mam do końca września więc nie mam ciśnienia, wszystko pomalutku ma być przeczytane, potem wysłane na emaila, i włączone od nastepnego okresu rozliczeniowego....jak pacierz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mako z tego co ja pamiętam z wypowiedzi przedstawiciela NC+ na oficjalnym forum-nie było możliwości aneksowania umowy bez jednoczesnego uruchomienia usługi. Inaczej sprawa się miała przy migracji Cyfra+---NC+. Nie wykluczam, że coś się zmieniło, bo widziałem właśnie wpis odnośnie aneksu umowy wchodzącego w życie 01.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Uprzejmie proszę osoby najbardziej zorientowane w ofertach o pomoc

w wyborze odpowiedniej strategii negocjacyjnej przy przedłużeniu umowy.

 

Obecnie posiadam: UNIVERSE+, 6xCANAL+, SAGEMCOM DS187 - 49 zł miesięcznie,

umowa ważna do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

 

Interesuje mnie utrzymanie dotychczasowej oferty programowej,

jak na razie najlepsza oferta ze strony nc+ to 59 zł na 12 miesięcy.

 

Pytanie, jaką strategię obrać, czy realne jest utrzymanie obecnej oferty,

czy lepiej negocjować w cenie 59 zł z jakimiś dodatkami, jeśli tak, jakimi.

 

Interesowałaby mnie również wymiana dekodera, obecny trochę przycina.

 

Także, proszę o wszelkie wskazówki, co w takiej sytuacji można próbować ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W maju/czerwcu zeszłego roku migrowałem z C+ do N i wynegocjowałem wtedy coś na kształt obecnego Universe+6C+ + HBO + MR + 6 miesięcy gratis Cinemax za 99 zł przez 12 miesięcy. Obecnie (umowę mam do 31 maja) dzwonią do mnie z dziwnymi propozycjami typu 129 zł ew. 109 zł za to samo (dodatkowo w ofercie są Cinemax ale mi na nich nie zależy). Z C+ jestem związany już ponad 10 lat a przynajmniej od 5 mam generalnie pakiet ten lepszy - kiedyś to się nazywało chyba Superpremium) -(czyli razem z C+ i HBO). Obecnie płacę 99 zł i na pewno nie zapłacę ani grosza więcej (w tych 99 zł jest jeszcze "bezpłatna" dzierżawa tego dekodera z C+ z 250 HDD (no ale kiedyś płaciłem po 20 zł miesięcznie za dzierżawę więc dawno im spłaciłem, Drugi dekoder mam sagem na własność kupionego. Czy za 99 zł mozna ze spokojem wynegocjować Universe+6C+ + HBO + MR - i ewentualnie dostać coś jeszcze? jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj dzownil do mnie konsultant z nowa oferta, obecnie mam universe za 49 zl i najpierw rzucil oferte z kanalami c+ i jescze z jakims filmowym za 70 pare zl, odmówiłem, nastepna oferta za 60 pare zl z c+ na podajze pół roku też odmówiłem, co mozna by wynegocjować fajnego powiedzmy do 54zl?

 

Daj znać co ugrałeś, wypowiedzenie wysyłałeś? Mam identycznie universe+ za 49 zł wypowiedzenie wysłałem parę dni temu jeszcze nikt nie dzwonił.

Tak w ogóle gdzie można sprawdzić czy zostało zarejestrowane moje wypowiedzenie.

Dodam, że umowę mam do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz nie ma w ofercie Pace 500 PVR, mi agent z nc zapodal przedluzenie umowy na 12-mcy 89.0 superpremium dekoder za 0 i multiroom za 0 no i dwie karty cameleon ktore mam juz od lat, mowi ze po 1 marca nie bedzie juz tak dobrze ?mam umowe do maja br. moze przedłuzyc ?place 95 zl

chba comofrt plus , plus superfilm do tego - na stronie jest 99 zł. ale z nowym dekoderem ze sparoweana karta jakims drugim dziwnym dekoderem od nc, chce zostac przy dwoch cameleonach a multroom sam sobie organizuje, eh co za problemy :lol2::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam do tej pory pakiet c+ platinum z cinemaxami i filmboxami Do tego MR na cameleonach i PACE 500 PVR, drugi dekoder wlasny ale sie sypie i potrzebuje jakikolwiek od nich na wynajem, byleby HD, niekoniecznie z dyskiem. Za wszystko płace 99 zł. Umowa do końca kwietnia, wysłałem wypowiedzenie. Chciałbym taniej niż dotychczas. Jak myślicie, da rade? Dodam, że jestem "pocyfrowiczem".. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cyfrę+, w kwietniu 2013r. przeszedłem na platformę nc+, pakiet Universe + paczka 6 x C+ do końca trwania umowy + HBO 6 miesięcy gratis za kwotę 59 zł. Umowa na 12 miesięcy. Po 6 miesiącach zrezygnowałem z HBO. Chciałbym otrzymać taką samą ofertę jak rok temu. Może ktoś wysłać wzór wypowiedzenia umowy oraz adres pod jaki mam je wysłać? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...