Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem abonentem nc+ (po migracji z Cyfry+). Umowa do maja 2014 r. Nie składałem wypowiedzenia i nie wydzwaniałem do nich bo jestem zadowolony z obecnej oferty. Jest nią: Platyna, 6xC+, HBO, Cinemax, Redlight, Pace PVR, Multiroom za niecałe 90zł. Dziś telefon z numeru +61 6 2523 33 i pani z nc+ złożyła ofertę: Universe, 6xC+, HBO, Cinemax, Pace i Multiroom na 18 miesięcy za 129 zł lub bez HBO i Cinemax za 99 zł. To tak informacyjnie choć pewnie już to znacie. Niemniej zirytowało mnie, że mimo iż odmawiałem kilka razy jest chwila ciszy i pani mówi: Proszę pana optuję za dobrą ofertą i odczytam panu oświadczenie a pod koniec przyszłego roku zadzwonię celem przedłużenia umowy i chciała czytać aneks. Trochę tupecik. Mimo mojego NIE chciała przedłużyć umowę manipulując słowami co by abonent (nieumyślnie?) przedłużył umowę na gorszych warunkach. Zaskakujące, że podstawowym argumentem tej pani dla jakiego miałem przyjąć nową ofertę miał być fakt, że nie mam całej paczki C+, a przecież mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W grudniu podpisałem umowe z NC+ Universe + 3xhbo + canal family&sport + multiroom na 12 miesięcy za kwotę miesięczną 74 zł. Właśnie wyłączyli mi uprawnienia do pakietu canal + film, czy warto brać 3x canal + film w trakcie kontraktu i w jakiej cenie mogę się tych kanałów spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie mojego posta - dałoby radę wynegocjować za 64 U+ z 6C+(c+film niepotrzebny mi w sumie), HBO i wymianą na Mediaboxa? Jestem gotowy walczyć do końca ostatniego dnia umowy :D

 

 

Mediabox zawsze opłata 5zł, zniżka jest niewykonalna

 

 

Witajcie,

 

W grudniu podpisałem umowe z NC+ Universe + 3xhbo + canal family&sport + multiroom na 12 miesięcy za kwotę miesięczną 74 zł. Właśnie wyłączyli mi uprawnienia do pakietu canal + film, czy warto brać 3x canal + film w trakcie kontraktu i w jakiej cenie mogę się tych kanałów spodziewać?

 

Nie da się dobrać opcji premium film, najwyżej remigracja na pełną opcję C+. W kwocie 84zł teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonili z ofertą (umowa rodziców) do końca kwietnia. (wypowiedzenie wysłane)

 

Universe+

6xC+

HBO - 6 miesięcy

dekoder do wyboru za 0zł Pace 500GB lub ADB BOX+

Umowa 12 miesięcy od teraz

59zł

 

W sumie nie miałem pola manewru, multiroomu nie potrzebują, dekodera z nagrywarką także, dlatego wybrałem im ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

W grudniu podpisałem umowe z NC+ Universe + 3xhbo + canal family&sport + multiroom na 12 miesięcy za kwotę miesięczną 74 zł. Właśnie wyłączyli mi uprawnienia do pakietu canal + film, czy warto brać 3x canal + film w trakcie kontraktu i w jakiej cenie mogę się tych kanałów spodziewać?

 

"Nie da się dobrać opcji premium film, najwyżej remigracja na pełną opcję C+. W kwocie 84zł teraz"

 

 

 

Tzn 84 zł za to co posiadam + 6 X canal +?? teraz płace 74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pana optuję za dobrą ofertą i odczytam panu oświadczenie a pod koniec przyszłego roku zadzwonię celem przedłużenia umowy i chciała czytać aneks. Trochę tupecik.

 

Też chyba jakieś 2-3 lata w N miałem podobny przypadek. Dzwonią z N facet po zaprezentowaniu mi jednej z ofert wypowiada słowa: pozwolę sobie teraz przeczytać aneks do umowy i proszę później o potwierdzenie. :shock: Zupełnie bez pytania... Tak z bomby... Myślał że się zawinę czy co? Oferta oczywiście mi nie odpowiadała a po usłyszeniu jego słów o aneksie podniosłym głosem powiedziałem "Zaraz, zaraz... Ja nie chcę przedłużać umowy z tą ofertą"

 

Trzeba być czujnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak to się dzieje że po złożeniu wypowiedzenia umowy,nagle jest dostępna opcja Full Extra z wymiana dekodera na media box za 99zł?

Cały pakiet bez kanałów ero...z wszystkimi [beep]erelami i MR kosztuje 114zł, w prawdzie tylko na 12 miesięcy ale może potem tez będzie jakaś ciekawa oferta :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zbliża się okres moich negocjacji w tamtym roku wynegocjowałem umowę na 12 miesięcy mianowicie:

Nazwa promocji: Canal + Silver.

Okres trwania promocji: od 1.06.2013r. do 31.05.2014r.

Opłata miesięczna za abonament to 69zł.

W ramach promocji dodatkowo :

- 3 pierwsze miesiące za 0zł;

- HBO za 0zł na 12 miesięcy (HBO HD, HBO 2 HD, HBO COMEDY HD);

- Cinemax za 0zł na 6 miesięcy (Cinemax HD, Cinemax 2 HD);

- Paczkę kanałów Canal+ za 0zł na 12 miesięcy (Canal+Family HD, Canal+Family 2 HD, Canal+Film HD, Canal+Film 2 HD, Canal+ HD, Canal+Sport HD).

 

I teraz pytanie co mogę/ co można by było wynegocjować jak najtaniej tzn. żeby była dostępna opcja 6xCanal+ z jak najniższym Pakietem np Comfort+x6C+ w jakiej cenie to można wychaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comfort+ i 6xC+ to koszt rzędu 49 zł :)

 

To jest najtańsza opcja nie ma czegoś niżej. Np. Star+x6C+?. Nie ukrywam że interesuje mnie tylko i wyłącznie opcja x6C+ bo mam zamiar wziąść Premium w CP i reszta dla mnie odpada w NC+. Co proponujecie w moim przypadku żeby była opcja x6C+ jak najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...