Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą zakończone negocjacje. Umowa 12 mies. FullExtra z MR stand. za 105.75 zł. Taką ostateczną cenę wyliczył konsul. Jeszcze jakiś Redlight na 2 mies. free.

W MR mam mediaBoxa i małą dość dobrą mydelniczkę jako drugi dekoder.

Bez wypowiedzenia, tel do Krakowa, zapytałem o dobór Cinemaxów a konsul zauważył, że w kwietniu kończy się moja umowa i zaproponował to co wyżej.

Teraz miałem silver, C+x6, HBO. MR stand. i NetVOD+ podstawowy za 85.99 zł.

Konsultant pytał o zgodę na tą ofertę przełożonego. Rozmowa ok. 10 min.

Za 20 zł więcej mam praktycznie wszystko prócz Mezzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@ircios niczym się nie jaram :wink:

"RedlightHD" dla manaków/[beep]ów takich jak ja :wink:

Ps.Jednak nic nie zastąpi żony :D

jedni lubią sport w ofercie Nc+ inni fikołki od całą filozofia.....

Na marginesie dziś startuje "The Walking Dead " kanał FOX dla zapominalskich :wink::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory miałem Universe+- wszystkie C+ i multiroom standard, umowa do końca kwietnia 2014r.za 59 zł. wysłałem wypowiedzenie, i dzisiaj zadzwoniłem do nc+ i co się okazało nie musiałem się targować zbytnio i przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na Universe+ z C+ z Hbo i history hd + multiroom standard za 65,99 zł. Bardzo komunikatywny konsultant z tym ze history hd mogę w marcu odłączyć i wtedy 64 zł za resztę.

Pozdrawiam i życzę jak najlepszych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na siłę wciskają kanał History,aby wyrwać parę groszy za ten kanał "premium". Czyżby sprzedawał się źle,bo abonenci poszli po rozum do głowy,czy wiekszość byłych cyfrowiczów nie ma zamiaru płacić dodatkowo dla iti za ten poroniony pomysł? @qasarte. Były cyfrowicz. Oferta jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na siłę wciskają kanał History,aby wyrwać parę groszy za ten kanał "premium".

 

Gdy ja migrowałem, to konsul też mnie usilnie przekonywał na History HD, że:

[...] to tylko 1,99zł i na prawdę warto [...]

...oczywiście podziękowałem. 8)

History HD powinien być normalnie dostępny tak jak inne kanały typu Discovery, czy Animal Planet :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w maju, a wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, dzisiaj pierwsza propozycja od nich: Universe+, paczka Canal+, HBO, Cinemax, multiroom, najem dekodera PVR do MR, za 149zł na 18mc. Obecnie mam Canal+ Platinum + HBO + MR, + dekoder PVR(0zł) do MR za 99zł. Podziękowałem, muszę wysłać wypowiedzenie to będzie o czym rozmawiać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna oferta ale jej już chyba nie ma,po za tym ja przez ostatni rok miałem ofertę z NC+.

Chciałbym również wymienić dekoder na mediaboxa, i sam nie wiem czy nie czekać do końca, w kwietniu kończy mi się umowa, tylko dlaczego nie można zostać na obecnej ofercie w tej samej kwocie,z końcem umowy na okres od=do...oferta przeszła by na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...