Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa z kwietnia 2013 na 12miesięcy. Było U+6C+Multiroom+PVR500 za 69 złotych. Wiem inni mieli taniej o 10 lub nawet 20 złotych. Zapytałem do kiedy wysłać wypowiedzenie. Powiedziała, że do 31 marca 2014. Potem zapytała, czy może mi zaproponować przedłużenie na 18 miesięcy. Zgodziłem się. Jest obecnie po aneksie S+6C+Multiroom+PVR500 za 69 złotych. Bez wysyłania wypowiedzenia i dodatkowych zabaw w negocjacje. Nie zależy mi na HBO, FilmBox, Cinemax. A że mogłem byćmoże jeszcze 10 złotych obniżyć to już mi to lotto. Mam spokój do wakacji 2015. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie,

 

No i w systemie jest moje wypowiedzenie :jupi: umowa obowiązuje mnie do 30 kwietnia. Przychodzę do Was po poradę.

 

Mam:

Canal+ Silver, 6(4x) Canal+ Premium, PVR 500 za 64,00zł. Miałem jeszcze HBO do grudnia gratis.

 

Interesuje mnie:

1) Canal+ Silver, 6(4x) Canal+ Premium, PVR 500 (czyli to co mam) za za niższą cenę. Jaka jest cena rozsądna w tym momencie?

2) Canal+ Silver, 6(4x) Canal+ Premium, HBO, Cinemax, FilmBox, Sundance, History, Redlight, MediaBox+ od 64-79,00zł czy wymagam zbyt wiele, przy tej cenie?

3) Ostatnio zauważyłem, że oglądam więcej filmów, więc zastanawiam się nad pakietem typowo filmowym + HBO, Cinemax, FilmBox czy jest możliwe dostać coś takiego w dobrej cenie?

 

Dziękuje za wszystkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

2) Canal+ Silver, 6(4x) Canal+ Premium, HBO, Cinemax, FilmBox, Sundance, History, Redlight, MediaBox+ od 64-79,00zł czy wymagam zbyt wiele, przy tej cenie?

 

To pod "Full Extra" podchodzi :wink:

z cenną lekko przesadziłeś.....raczej od 99pln to dostaniesz

 

 

Ja przed przejściem na "Full Extra" posiadałem takie coś :

CANAL+ Gold (89pln 12 miesięcy)

 

Opcje dodatkowe :

-Redlight HD (na pół roku 0 pln)

-HBO

-Filmbox

-Kanały CANAL+ Premiere

-Seriale+

-net Vod (konto podstawowe)

może takie coś by ci odpowiadało,tylko powalcz o RedlightHD na 12 miesięcy :D

Tak jak napisał @Kibo dodaj sobie opłatę za mediabox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie przytulił za 79zł taki pakiet. Pospieszyłem się i niepotrzebnie dobrałem w grudniu pakiet HBO za 20zł w promocji na 6 miesięcy. Nie spodziewałem się że już w styczniu będą dzwonić odnośnie przedłużenia. Wypowiedzenie wysłane i liczę na taki pakiecik poniżej tego co płacę teraz czyli 99zł.

Póki co, przed zarejestrowaniem najniższa oferta za to co mam to właśnie 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...