Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, connor07 napisał(a):

Widzę w innym temacie, że masz MR Premium

 

Tak, MR premium za 0 zł. 

Do końca listopada. 

 

Da radę utrzymać za 0 zł główny i Multiroom też za 0 zł jak miałem, czy przy wymianie sprzętu nie ma szans? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać wszystkich tu piszących, większości umowy kończą się październiku i stąd wypowiedzenia i propozycje nowych umów, ok  rozumiem, ale moje pytanie brzmi umowę mam do 30.04.2025 i już dzwonią żebym przedłużył na nowych zasadach bo zmieni się cennik od listopad w związku ze zmianą cen pakietów i że już jako stały klient ( abonent) od 10 lat w tych samych pieniądzach przedłużyć umowę bo później już tylko drożej 😂 w sumie nie  pytałem konsultanta za wiele, ponieważ w pracy nie mam jak rozmawiać ( jak to w urzędach 😉) ale faktycznie nie miałem możliwości rozmowy. Powiedźcie ( napiszcie) czy jest już sens przedłużać czy poczekać do kwietnia i wcześniej wypowiedzenie i czekać po nowym roku na rozwój wydarzeń ( czy ceny wzrosną) obecnie Pakiet Extra + Canal+  (wszystkie) oraz Viaplay Medium+ Mistrzowska Pilka ( której już nie ma) i Netflix i za to wszystko płacę 144 zł . Dziękuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja aktualna oferta do końca 31.10.2024

Extra z Canal+ - 79,99 zł

Eleven Sport - 11,90 zł

HBO MAX - 5 zł

HBO - 15 zł

Multiroom Standard - 10 zł

Najem Ultrabox+ - 0 zł 

Najem Dysk PVR 500GB - 5 zł

Razem : 126,89 zł

 

Wypowiedzenie wysłałem, od tego czasu żadnego telefonu z Canal+, wcześniej dzwonili kilka razy w tygodniu.

 

Chciałbym zostawić sobie dotychczas, bez HBO, za to dodatkowo Liga MIstrzów i Viaplay. Dodatkowo 2 x multiroom.

Na jakie warunki mogę liczyć?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to prawdopodobnie po latach rezygnuje z Canal+. 

Tak naprawdę oferta C+ vs Polsat różni się tylko kanałami Canal+... Reszta to samo a w CP dużo taniej. 

 

Obecnie:

Extra+ Canal+ 79,90 Zł

VIAPLAY 0 Zł

MP miałem za 0 zł, której i tak nie oglądałem

Multiroom Premium za 0 zł

BBC za 0 zł. 

---

Chcą teraz

Extra+ Canal+ za 70 zł 

Viaplay Medium 10 zl - i tak się zwija z Polski

Wymiana na dekoder główny 5 zł + 5 zł dysk - twierdzą, że nie mogę zostawić Multiroom Premium bo takiej możliwości nie ma (gdybym zostawił umowę na nieokreślonym to miałbym MP normalnie. Brak logiki) 

Dekoder do Multiroom 49 zł aktywacja i 15 zł miesięcznie. Gdybym chciał nagrywać jak dotychczas to cena 25 zł za Multiroom. 

80 zł dotychczas vs 105 zł bez Viaplay, LM, itp.

Na nieokreślonym z Multiroom Premium byłoby o 9 zł więcej,czyli 88 zł za Extra+ Canal+. 

Więc w moim przypadku gdybym chciał zachować Multiroom Premium musiałbym zostać na nieokreślonym o 9 zł więcej. Bardziej się opłaca niż podpisywać nowa umowę na nowe dekodery. 

 

W CP mam te same kanały w tym HBO, Disney, Eleven, Multiroom za mniej. Zdecydowanie mniej.

A za Canal+ film i Sport nie warto tyle przepłacać. 

 

Canal+ obniżył pakiet Extra + z Canal+ za 70 zl bo konkurencja Polsat Box ma pakiet L czyli odpowiednik jota w jote te same kanały za 35 zł. 

Czyli wychodzi, że Canal+ ustalił swoją Paczkę C+ na poziomie 35 zł. Gdzie to cena z kosmosu. 

Extra+ = Pakiet L w CP. Różnica programowa znikoma. 

 

 

  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanko do osób, które są na bieżąco z ofertą canal+. Mój bieżący pakiet to:

- Nowy Comfort + za 30zł/msc

- Canal + za 25zł/msc

- Eleven za 12zł/msc

- Multiroom za 10zł/msc

- Mistrzowska piłka za 5zł/msc (od jakiegoś czasu wycofana z oferty)

 

Umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie wysłane. Jak dzwonią z ofertą to mówią, że podstawa programowa czyli Nowy Comfort + jest wycofana z oferty i dalsze utrzymanie jest niemożliwe, w zamian proponują albo downgrade na relax za 25zł/msc albo upgrade na extra za 40zł/msc. Do tego oferta na paczkę super sport w cenie 20zł/msc.

 

Dwa pytanka:

1. Czy to jest prawda, że nie mogą mi utrzymać pakietu nowy comfort czy to jest po prostu ściema z ich strony?

2. Czy jest możliwe otrzymanie super sport za mniej niż oferowane 20zł/msc?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj druga (ale taka sama) propozycja przedłuzenia z DUK:
Relax +
Viaplay Total

Super Sport

Eleven

cena: 112 zł

 

Do końca października mam to samo (z MP zamiast SS rzecz jasna) i z multiroomem za 80zł.

Teraz rezygnuję z multiroomu i chciałbym to za 100 zł zamiast 112 zł, które proponują, ale kosultant twierdzi, ze się nie da.

Jest szansa czy te 112 to najtańsza opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane

Obecnie:

PAKIET EXTRA+ 44,99 zlł

HBO MAX 5 zł

HBO 15 zl

Film box 0 zł

Netflix FHD na 2 urzadzenia 29 zł

Player bez reklam 13 zł

Canal+ film+sport  19 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0 zł

Dysk 0 zł

 

Razem 125,99

 

Proponują nowy pakiet SuperVip+ za 120zl lub SuperVip+ + Netflix Standard za ok 155. Czy to dobre oferty?

W dniu 5.10.2024 o 05:22, kowol80 napisał(a):

Da się, przedwczoraj przedłużyłem za 110 zł 

Mi pierwszy telefon SuperVip+ oferował też za 140, drugi raz po złożeniu wypowiedzenia za 130 a po rozmowie z kierownikiem za 120, ale jakbym nie rezegnował z Netflixa to 110 czyli 156 z netflixem. Nie wiem czy coś jeszcze można ugrać... Mam w sumie jeszcze czas do 30.11....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój przypadek to: koniec umowy 30.11.2024r

Aktualna oferta;
Optimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów
(02/21) L,
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),
Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L ,  10 zł/m
Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22),
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów(03/20),
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem 76,89 zł/m

 

Wypowiedzenie złożone 2 dni temu, ze względu na utratę Ligi Mistrzów i przymus wykupienia za 20 zł/m dzisiaj tel z nr kom. i oferta oczywiście z kosmosu jak każda pozostała powyżej 120zł.
Jak klient jestem bardzo zniesmaczony utrata dostępu do LM, przecież 2 lata temu podpisałem umowę z nią i chce nadal ja mieć za te sama cenę, co mnie obchodzi ze wcześniej mieli umowę z Polsatem i wymianę kanałów między nimi. Mnie jako klienta interesuje sam finalny produkt czyli Liga Mistrzów.
Kolejna sprawa mam umowę tylko i wyłącznie ze względu na sport i piłkę nożną, reszta mnie nie interesuje. W przyszłym roku Viaplay traci Premier League i co będzie jak wykupią prawa i beda chcieli żeby dopłacić kolejne 20 czy ileś  zł ....

Uważacie ze zadzwoni DUK (pytanie jaki numer wtedy dzwoni?) i będzie w stanie dać tę LM przy aktualnej cenie abonamentu?




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz w stanie, bo nie ma już pakietu Optimum+ to raz, a druga sprawa, że cena Ligi Mistrzów (opcji Super Sport) jest jedna i wynosi 20 zł miesięcznie. Ponadto trzeba będzie dopłacic za Viaplay - teraz 10 zł wariant Medium lub 20 zł wariant Total. Dodatkowo trzeba będzie dopłacic 2 zł miesięcznie do ceny Multiroom.

 

Odnośnie Ligi Mistrzów, nikt jej nie gwarantował NA ZAWSZE za 0 zł/m. Prawa sportowe kosztują i trzeba się z tym pogodzić.

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj oferta z Duk zaakceptowana, wypowiedzenie było wysłane umowa do końca 10/24

Dotychczas:

optimum+

Dop. Do extra+

Canal +

Eleven sports 

Multiroom standard

Mistrzowska piłka (zabrana)

91.87

Jest 

 

Relax +

Canal+

Super Sport(LM)

Eleven sports

History 

Multiroom standard 

85 zł

Umowa 23 m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JedynyTaki napisał(a):

Nie będziesz w stanie, bo nie ma już pakietu Optimum+ to raz, a druga sprawa, że cena Ligi Mistrzów (opcji Super Sport) jest jedna i wynosi 20 zł miesięcznie. Ponadto trzeba będzie dopłacic za Viaplay - teraz 10 zł wariant Medium lub 20 zł wariant Total. Dodatkowo trzeba będzie dopłacic 2 zł miesięcznie do ceny Multiroom.

 

Odnośnie Ligi Mistrzów, nikt jej nie gwarantował NA ZAWSZE za 0 zł/m. Prawa sportowe kosztują i trzeba się z tym pogodzić.



No dobra ale jesli dostane np Viaplay za 10 a Ci wychodza w przyszłym roku to mam nadzieje ze bedzie mozna zrezygnowac ^^

Zamiast tego OPTOMUM+ na pewno dadza cos innego.
Ogolnie same sportowe ok 70 zł moze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane
Obecnie:
PAKIET EXTRA+ 44,99 zlł
HBO MAX 5 zł
HBO 15 zl
Film box 0 zł
Netflix FHD na 2 urzadzenia 29 zł
Player bez reklam 13 zł
Canal+ film+sport  19 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ 0 zł
Dysk 0 zł
 
Razem 125,99
 
Proponują nowy pakiet SuperVip+ za 120zl lub SuperVip+ + Netflix Standard za ok 155. Czy to dobre oferty?
Mi pierwszy telefon SuperVip+ oferował też za 140, drugi raz po złożeniu wypowiedzenia za 130 a po rozmowie z kierownikiem za 120, ale jakbym nie rezegnował z Netflixa to 110 czyli 156 z netflixem. Nie wiem czy coś jeszcze można ugrać... Mam w sumie jeszcze czas do 30.11....

Po wypowiedzeniu pierwszy telefon i proponują supervip za 140. Czekam dalej za 120 wezmę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukx95 napisał(a):

@borys82 W jakiej cenie miałeś pakiet Optimum+ i w jakiej cenie udało Ci się dostać teraz pakiet Relax+? Masz teraz po przedłużeniu na miesiąc dopełniony pakiet do Extra+? Co do paczki CANAL+ w jakiej cenie ją masz w tej nowej ofercie?

Optimum miałem za 49,99zł a teraz

 

Relax dostałem za 25zł 

Canal + 25 zł

Eleven 12 zł

History 3 zł

Super Sport 20 zł 

Multiroom miałem za 0 i teraz też za 0 zł 

Dopełnienia do extra na 1 miesiąc nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do 31.10.2024r. wypowiedznie złożone. Wcześniej było:

 

-Optimum z CANAL+ 70zł

-BBC Player 0zł

-Viaplay Total 0zł

-Canal+ 4k 0zł

-Eleven Sports 11,90zł

-Najem sprzętu 5zł

Suma 86,90zł 

 

Dzisiaj dostałem telefon, chciałem zrezygnować z Viaplay całkiem a Eleven i Super Sport (Liga Mistrzów) byłyby opcji włącz/wyłącz. Tak więc dostałem taką propozycję:

 

-Extra z Canal+ 70zl

-Canal 4K 0zł 

-Najem sprzętu 0zł 

+Eleven i Super Sport włącz/wyłącz. Co dają średnia sume miesięczna 92,50 

Brać czy da radę coś jeszcze ugrać?

Edytowane przez smett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, woj777 napisał(a):

Dzisiaj druga (ale taka sama) propozycja przedłuzenia z DUK:
Relax +
Viaplay Total

Super Sport

Eleven

cena: 112 zł

 

Do końca października mam to samo (z MP zamiast SS rzecz jasna) i z multiroomem za 80zł.

Teraz rezygnuję z multiroomu i chciałbym to za 100 zł zamiast 112 zł, które proponują, ale kosultant twierdzi, ze się nie da.

Jest szansa czy te 112 to najtańsza opcja?

Da się tak @JedynyTaki?

Relax+ 25zł

Canal+ 25zł

Eleven 10zł

Super Sport 20zl

Viaplay Total 20zł

4K 0zł

Powyższe wychodzi 100zł i to bym zaakceptował.

Teraz mam najem dekodera 4K, dysku i Canal+ 4K za 0zł, natomiat Eleven za 10zł.
Rezygnuję z multiroomu, który miałem za 10zł.

 

Edytowane przez woj777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Otrzymałeś w tej samej cenie wyższy pakiet główny i upust na najmie sprzętu i pytasz, czy jeszcze da radę coś ugrać? :rolleyes:

No to ja nie rozumiem oferty, bo do tej pory miałem extra+c+ za 80 zł, MP za 0,Viaplay Total za 0, Multiroom za 0 zł. 

 

Oferują mi to co koledze, czyli extra z C+ za 70 zl. Czyli taniej niż miałem. 

Ale Viaplay Medium 10 zl

LM za 20 zl

Multiroom za 15/25 zl /49 aktywacja

Dekoder głowny 5 + dysk 5 zl

 

Czyli realnie drożej o 55/65 zł niż miałem. 

 

Nie rozumiem dlaczego jednym dają Multiroom za 0 zł, a drugim każą płacić, skoro przez całe życie miałem Multiroom za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Witam, umowa do 30.11.24

 

Moja obecna oferta:

 

Nowy Entry+ z Canal+ - 50zł

Eleven Sports - 10 zł

Viaplay - 0zł

Hustler HD - 4,99 zł

Ultrabox 4K z dyskiem - najem 10zł

Razem - 74,99 zł

wypowiedzenie wysłane:

 

 

dostałem 2 oferty:

 

 

Entry+ z Canal+ 

Eleven Sports 

Canal Super Sport 

Ultrabox 4K z dyskiem - najem 5zł

 

Całość 77,00 PLN

 

lub

 

Relax+ z Canal+ 12x

Canal Super Sport 

Eleven Sports

Pakiet Koneser za 0 zł na 3m ( automatyczne wyłączenie)

Umowa na 23 miesiące od 1 .11.24 ( pakiety włączone od dzisiaj )

Do końca listopada wszystkie kanały odblokowane

Ultrabox 4K z dyskiem - najem 5zł

 

Całość 87,00 PLN 

 

Wybrałem opcję Relax - gdyż chciałem mieć w pakiecie TVN24

 

 

Edytowane przez Erni80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...