Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lutek107 napisał(a):

 

Mnie już drugi raz powtarzają, że Superpremum 4K może być tylko za 124,99 i innych ofert dla mnie nie ma (obecnie mam za 109,99 zł). Do tego proponują Viaplay za 10 zł, Netflix za 38 zł, LM za 20 zł i 5 za wynajem Wi-Fi Boxa 4k.

Do tego druga niezależna umowa z pakietem Extra+ i Wifi Premium za - 30 zł na czas nieokreślone ( obecnie 20 zł )

 

Umowa do 30.11.2024 r. Czy warto wypowiedzieć i wtedy będzie inna rozmowa? Gdzie się w tej chwili wysyła wypowiedzenie i jaki jest na to termin? Można już wysłać mimo ze umowa wygasa za niecałe 3 miesiące?

Ładnie chcą Cię skroić. Tak, wyślij wypowiedzenie, możesz to zrobić choćby poprzez wiadomość elektroniczną przez Strefę Canal+. Okres wypowiedzenia to 30 dni, więc nadal się mieścisz.

 

45 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

Nie ma już takich ofert. Jedynie na Max Podstawowy bez kanałów HBO jest taka oferta. 

Dzięki za info, a jak ktoś nie ma Canal+ to mają jeszcze 3 m-ce za 0zł bez konieczności zobowiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kyle napisał(a):

Ładnie chcą Cię skroić. Tak, wyślij wypowiedzenie, możesz to zrobić choćby poprzez wiadomość elektroniczną przez Strefę Canal+. Okres wypowiedzenia to 30 dni, więc nadal się mieścisz.

 

Dzięki za info, a jak ktoś nie ma Canal+ to mają jeszcze 3 m-ce za 0zł bez konieczności zobowiązania?

Jeszcze mają. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

może komuś się przyda - umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, dotychczasowa oferta to:

 

Optimum +

Eleven Sports

Canal +

Canal + 4K UHD

najem moduł cam x1

 

razem 61.79zł (zgody, + e-rachunek)

 

dziś telefon z DUK (mega ogarnięta babka, naprawdę się starała, dopytywała, widać, że jej zależało)

 

ostatecznie ten sam pakiet bez zmian jeszcze trochę taniej, bo za 55,79zł przedłużenie umowy do 08/2026 - myślę, że całkiem spoko oferta.

 

dzięki za dotychczasową pomoc i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mad dog napisał(a):

Cześć, 

 

może komuś się przyda - umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, dotychczasowa oferta to:

 

Optimum +

Eleven Sports

Canal +

Canal + 4K UHD

najem moduł cam x1

 

razem 61.79zł (zgody, + e-rachunek)

 

dziś telefon z DUK (mega ogarnięta babka, naprawdę się starała, dopytywała, widać, że jej zależało)

 

ostatecznie ten sam pakiet bez zmian jeszcze trochę taniej, bo za 55,79zł przedłużenie umowy do 08/2026 - myślę, że całkiem spoko oferta.

 

dzięki za dotychczasową pomoc i powodzenia w negocjacjach.

 

Trzeba było wziąć numer do niej i wrzucić go tu na grupę. My byśmy skorzystali a i ta Pani miała by większą skuteczność bo chyba z tego są rozliczani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@visera2

Podstawa to niska cena za pakiet podstawowy Relax+ / Optimum+.

 

Żadna rewelacja w listopadzie 2023 przedłużałem na 2 lata.

Umowa do końca 2025 roku.

 

Pakiet Relax+ za 14,99 zł albo rozszerzenie do Optimum + 10 zł w każdej chwili na cały okres umowy.

Paczka C+ wraz z C+ 4K = 19,99 zł

Paczka Eleven za 11,99 zł - cena standardowa jak się chce wziąć na całą umowę.

Najem modułu CI+ ECP za 0 zł

 

Razem daje to 56,97 z Optimum+.

Z Pakietem Relax+ to 46,97 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem w końcu umowę na poniższych warunkach:

 

Optimum+ za 24,99 zł

CANAL+ za 19,90 zł

BBC Player 0zł

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł

CANAL+ Family 0 zł

Hustler 0 zł przez 6 m

Multiroom Standard z dekoderem 0 zł

Najem 4K UltraBOX+ 0 zł

Najem Dysk PVR 1 TB za 0zł

-------------------------------

łącznie 44,89

 

Do tego druga umowa z dekoderem WiFi Premium Box z dyskiem i pakietem Extra+ za 19 zł bezterminowo.

 

W sumie więcej nic nie można było ugrać, darmowego HBO Max w żadnej wersji już z tego co mi powiedziano nie ma. 

 

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy warto według Was przyklepać taką opcje

 

 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO i Max Standardowy, CANAL+4K ULTRA HD, MULTIROOM STANDARD, Super Sport, Viaplay Medium

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ za 64,99 zł/m i następnie za 73,99 zł/m dla Abonentów (07/24) - L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i Max Standardowy 25 zł/m dla Abonentów (06/24), Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Viaplay Medium 10 zł/m dla Abonentów (08/23)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 139,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką dostałem ofertę do akceptacji.

 

Superpremium+4K - 79,99 zł (umowa agencyjna)

BBC Player - 0 zł

Sundance HD - 0 zł (6 miesięcy - potem wyłączenie)

Hustler - 0 zł (6 miesiące - potem wyłączenie)

Super Sport - 0 zł (12 miesięcy - w ramach reklamacji, potem 20 zł)

Viaplay Medium - 10 zł

Najem 4K UltraBOX+ - 0 zł

Najem Dysk PVR 1 TB - 0 zł

 

PODSUMOWANIE:

październik 2024 - czerwiec 2025: ŁĄCZNIE 89,99 zł

lipiec 2025 - wrzesień 2025: ŁĄCZNIE 79,99 zł

październik 2025 - sierpień 2026: ŁĄCZNIE 99,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chcę Was zapytać, czy mam szansę utrzymać poniższy zestaw, umowa do końca października:

Comfort+ 22,50zł

dopełnienie Extra+ 10zł

Netflix 4K 17zł

dopełnienie do Netflix 29zł

HBO 15zł

HBO Max 5zł

Canal+ 19zł

Canal+ 4K 0zł

Najem 4K UltraBox+ 3zł

 

w sumie 120,50zł

 

Na tą chwilę telefony z informacją o braku możliwości utrzymania tej oferty, nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Arne Slot said:

Taką dostałem ofertę do akceptacji.

 

Superpremium+4K - 79,99 zł (umowa agencyjna)

BBC Player - 0 zł

Sundance HD - 0 zł (6 miesięcy - potem wyłączenie)

Hustler - 0 zł (6 miesiące - potem wyłączenie)

Super Sport - 0 zł (12 miesięcy - w ramach reklamacji, potem 20 zł)

Viaplay Medium - 10 zł

Najem 4K UltraBOX+ - 0 zł

Najem Dysk PVR 1 TB - 0 zł

 

PODSUMOWANIE:

październik 2024 - czerwiec 2025: ŁĄCZNIE 89,99 zł

lipiec 2025 - wrzesień 2025: ŁĄCZNIE 79,99 zł

październik 2025 - sierpień 2026: ŁĄCZNIE 99,99 zł

Co to jest umowa agencyjna, jesli mozna zapytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, może komuś się przyda:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO i Max Standardowy, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, MOVIES Fun, Multi Man Pack, SunDance HD, Najem 4K DualBOX+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), HBO i Max Standardowy 5 zł/m dla Abonentów (06/24), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K DualBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (01/23)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając obecnie:

Superpremium+4K - 109,99 zł,

Viaplay - 0 zł,

BBC Player - 0zł,

Mistrzowska Piłka - 0 zł,

Najem Moduł CAM - 0 zł.

 

Muszę się liczyć z min. 40 zł podwyżką jak chcę Viaplay Total i Super Sport? Wypowiedzenie oczywiście wysłane, zaraz się pewnie zaczną tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest:

Umowa nr 1 do 31.01.2025

Extra+C+ 84,99
MP usunięte 0zł

C+4k 0zł

Viaplay 0 zł

HBO Max 0 zł

Mr po Cyfrze 0 zł (wifi box)

Ultrabox+dysk 0 zł

 

Umowa nr 2 Multihouse do 30.10.2024

Extra+Canal 40 zł

Moduł Cam+ 0 zł

 

Wczoraj telefon.

Oferta na multihouse totalnie nie ma sensu: tylko płaskie 50 zł i tylko dwa lata (mówiłem że chcę tę umowę na 15 m-cy), co mi się totalnie nie opłaca bo przy przejściu na nieokreślony mam 49 zł. Babka nie ukrywała że to najbardziej opłacalna opcja.

Oferta na główną umowę chciałem na rok, babka woła 139,99 zł, heh, nawet nie ma o czym rozmawiać (przechodząc na nieokreślony wyrzuciłbym C+4k i HBO i cyk i mam 127,99 bo Viaplay +34 zł i pakiet główny +9 zł). Oferta na 15 m-cy 102,5 zł (+2,5 zł do pakietu głównego, +5 za HBO i +10 za Viaplay). Podziękowałem z uwagi na to że jak Viaplay wyleci to nie wiadomo co z ligą angielską a ja bym został jeszcze prawie rok z bezużytecznym abonamentem za prawie 100 zł.

 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...