Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, k05 napisał(a):

@Thiago83 pakiet Extra+ najtaniej można mieć za 44,99zł. Może spróbować zejść chociaż o 5zł do 49,99zł. 

Znajomy ostatnio tak próbował o 10zł obniżyć i konsultant zaproponował "spotkajmy się na połowie" i zgodził się na 5zł mniej. 

No i najem spróbować można za zero. Jak ponarzekasz, że sprzęt kiepski to pewnie i to zrabatuje. . 

 

W takim razie spróbuję jeszcze obniżyć cenę. Dziękuję BARDZO za pomoc! :) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę za poniższy pakiet 106,89 zł, Umowa do 31-12-2024

 

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ 170,00 -90,01 79,99 zł

 

Opcje dodatkowe Viaplay 34,00 -29,00 5,00 zł

 

VOD+ 10,00 -10,00 0,00 zł

 

Eleven Sports 15,90 -4,00 11,90 zł

 

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 -30,00 0,00 zł

 

Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu 10,00 zł

 

Zaproponowali za ten sam pakiet z pakietem Super Sport 101,89 zł do 31-12-2024 trwania obecnej umowy. Od 01-01-2025 - 121,89 zł dobra propozycja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Scrobek zapytaj o szczegóły oferty, bo trochę dziwne, że Viaplay miałbyś mieć pozostawione za 5zł. Podobno teraz najtaniej za 10zł.

 

Chociaż z drugiej strony jeżeli na pewno wszystko jest tak jak mówisz to nie ma się nad czym zastanawiać. Opcja Super Sport+ tylko za 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Obecnie posiadam

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79.99

Viaplay - 0

VOD+ - 0 

CANAL+4K ULTRA HD 0

MISTRZOWSKA PIŁKA 0  

Czynsz najmu sprzętu 0

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca września. Dziś pierwszy kontakt z DUK. 

Bez Viaplay ale z Super Sport zaproponowali 95 bez groszy. 

Myślicie że jest szansa zrabatować extra do 44,99 + 19,90 c+ + 20 Super Sport?

Albo opcjonalnie zejść do optimum, pytanie ile wtedy można ugrać? 

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

To już teraz Ci rozbili zapewne na Extra+ za 54,99 + CANAL+ 19,90 i Super Sport 20. Taniej nie zejdziesz z tego pakietu, z który masz. 

Dzięki za info. 

Chciałoby się zostać, ale już mnie chyba nic przy C+ nie trzyma. Poczekam do końca umowy, może wtedy się ugną, jak nie to trudno. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2024 o 20:30, JedynyTaki napisał(a):

Odlicz Filmboxa, dolicz 25 zł za HBO z Max Standardowy albo 45 zł za HBO z Max Premium. Taka minimalnie cenowo ofertę możesz otrzymać. 

To ja jako abonent Plusa mogę sobie wykupić 3 usługi streamingowe za 25 zł tak więc w Canal+ średnio to się opłaca. 

Edytowane przez emarti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, emarti napisał(a):

To ja jako abonent Plusa mogę sobie wykupić 3 usługi streamingowe za 25 zł tak więc w Canal+ średnio to się opłaca. 

Pewnie kosmicznie przepłacasz za to za usługę głosową.

 

27 minut temu, onybony napisał(a):

A to samo dadzą ?

Dadzą. Myślę że jakieś HBO na 3 m-ce mogą jeszcze wysupłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, _Artek_ napisał(a):

 ale łatwo nie będzie :)

wiem, że na sam extra +C+ nie pójdą ale może w zamian za cos dodatkowego

Myślałem o takim pakiecie:

Extra + 44.99 

Canal +19.90

Max +5zł

MP + 20

Razem: 89,89zł

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Martinos napisał(a):

Panowie,

1. Mając Extra +C+ za 79,90 dla się ugrać zejście na

Extra + 44.99 

Canal +19.90 ?

Czy to to raczej nie działa w dół?

 

2. W ofercie jest cos takiego jak samo 3xHBO w formie kanałów TV czy tylko w opcji MAX?

 

38 minut temu, Martinos napisał(a):

wiem, że na sam extra +C+ nie pójdą ale może w zamian za cos dodatkowego

Myślałem o takim pakiecie:

Extra + 44.99 

Canal +19.90

Max +5zł

MP + 20

Razem: 89,89zł

 

Z tego co pamiętam to chyba @JedynyTaki pisał, że warunkiem HBO z MAX za 5zł jest posiadanie tej opcji dotychczas za 0zł i utrzymanie obecnego pakietu podstawowego. Więc jeśli zejdziesz z nim w dół to o HBO z Max za 5zł możesz zapomnieć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie finalnie wyszło:

Pakiet Extra+ z CANAL+     89,99zł
HBO i Max Standard     5,00zł
Eleven Sports    11,90zł
Najem Dysk 0,00 zł    0,00zł
MULTIROOM STANDARD (3)    36,00zł
Piłka    20,00zł

 

Dekoderów MR nie chcą wymienić do piłki na 4k za darmo. 

Za każdą sztukę dopłata 8 zł + jeszcze wymyślili że aktywacja będzie płatna, chore. 

 

Tak wygląda to w mailu do akceptacji: 

 

Extra+ 54,99 zł 15 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i Max Standardowy 25 zł/m dla Abonentów (06/24), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard 12 zł/m dla Abonentów (04/23) - L, Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20).

 

Łącznie:

167,79 zł

 

Umowa na: 

15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2024 o 12:12, Kudłaty napisał(a):

Na chwilę obecną Nowy Comfort+ oraz paczka C+ i Mistrzowska Piłka za 53,74 PLN. Zależy mi na najniższym pakiecie, gdzie będą obydwa Eurosporty oraz paczce C+ i Lidze Mistrzów. Umowa dobiega końca 30.09 i propozycje, które padały (ok. 90 PLN) zmusiły mnie jak zawsze do rezygnacji. 

 

Prześledziłem ostatnie strony wątku i z tego co widzę maksymalnie do wyrwania jest Optimum za 24,9; paczka C+ za 19,9 oraz Super Sport za 20 PLN co łącznie daje 64,80 PLN. Jestem w stanie ugrać coś więcej?

 

Będę miał do Was następujące pytania:

1. Zgodnie ze stroną www w pakiecie Relax+ nie ma obydwu Eurosportów a są dopiero w Extra+, Optimum to pakiet podstawowy z Eurosportami? 

2. Super Sport mogę mieć w opcji włącz/wyłącz za średnio 15 PLN miesięcznie?

3. Na jakich sensownych warunkach da się dołączyć na stałe Viaplay Total? Widzę, że przerzucili ligę angielską z wersji Medium do Total i teraz w opcji włącz/wyłącz wychodzi 27,50 PLN średnio miesięcznie a nie 20 PLN jak wcześniej.

Poszło szybciej niż zakładałem i jestem w mega pozytywnym szoku jeżeli chodzi o kompetencję konsultanta z którym rozmawiałem.

 

Wczoraj kontakty odnośnie przedłużenia umowy, gdzie konsultanci nie widzieli wypowiedzenia (dzwonili z zewnętrznego CC). Dopiero po telefonie na infolinię okazało się, że moje wypowiedzenie w wyniku błędu nie zostało zarejestrowane. 

 

Poprosiłem o kontakt z DUK i finalnie: Optimum za 24,9 i paczka C+ za 19,9. Do tego konsultant wyciągnął spod stołu BBC Player / 24m oraz Sundance i Hustler na 6 miesięcy za darmo. Super Sport i Viaplay będę odpalał w wariancie włącz/wyłącz - jestem do przodu o 15 PLN względem zobowiązań terminowych.

 

Generalnie pozytywny szok, że poszło tak sprawnie i nie trzeba się szarpać do końca miesiąca :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kudłaty Czy po tych 6 miesiącach jesteś zobowiązany do płacenia za Sundance i Hustler do końca umowy, czy po połowie roku te kanały Ci się same wyłączą? Jak to wygląda?

 

P.S. Mam jeszcze drugie pytanie, nawiązując do zacytowanego przez Ciebie Twojego postu. Jak to przerzucili Premier League z pakietu Viaplay Medium do Viaplay Total?? Przecież w abonamencie Canal+ liga angielska była dostępna w pakiecie Medium.

Edytowane przez Arne Slot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! W tym miesiącu kończy mi się umowa, a obecnie jestem na okresie wypowiedzenia. Zadam, jednak, nieco inne pytanie, niż większość osób tutaj zadaje. Mam pakiet Superpremium+4K. Pod spodem wymienię wszystkie te opcje dodatkowe, których obecnie nie posiadam i prosiłbym o odpowiedź czy którąś z tych opcji będę mógł wynegocjować za 0 zł, a jeśli nie, to jaka jest najniższa możliwa cena za każdą z nich na okresie wypowiedzenia:

 

  1. Kolekcja Canal+ Seriale Extra
  2. Kolekcja Kino Świat
  3. Kolekcja Series Fun
  4. Cinemax
  5. Soundance
  6. Adventure
  7. Sportklub
  8. Fightbox
  9. History 1 i 2
  10. France 2-5
  11. Multiman Pack

Prosiłbym o nieocenianie tego czy warto czy nie warto, bo to jestem w stanie samemu osądzić. Zależy mi tylko na informacji o najniższych możliwych cenach za te opcje dodatkowe, na okresie wypowiedzenia, przy pakiecie Superpremium+4K. Temat "Zbiorcze zestawienie ofert przedłużeniowych dla abonentów platformy CANAL+" jest od dawna nieaktualizowany, dlatego myślę, że tego typu informacja o opcjach dodatkowych może się przydać wielu osobom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 31.10.2024 kilka dni temu wysłałem wypowiedzenie umowy. 

 

Moja obecna oferta wygląda tak:

 

Extra+,CANAL+,CANAL+ SPORT 79,99 zł 

 

Eleven 11,90 zł 

 

Mistrzowska Piłka 

 

Netflix 17 zł +38 zł 

 

multiroom 10 zł 

 

Najem 5 zł 

 

Gdy przeglądałem oferty online miałem do wyboru, tylko jedna ofertę na przedłużenie oferty za taką samą kwotę. Natomiast po wysłaniu wypowiedzenia oferta uległa zmianie na taką: Extra+,CANAL+,CANAL+ SPORT 89,99zł 

 

Eleven 11,90 zł

 

Również pojawiała się kolejna oferta:

 

Pakiet Superpremium+ 4K

 

109.99 zł

 

CANAL+

 

HBO I MAX

 

KANAŁY FILMBOX PACK

 

ELEVEN SPORTS

 

 

 

Zawsze po wysłaniu wypowiedzenia udało mi się obniżyć cenę.

 

Co o tym myślicie da radę coś ugrać taniej? Interesuje mnie również Super sport 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kamlot92 napisał(a):

Mam umowę do 31.10.2024 kilka dni temu wysłałem wypowiedzenie umowy. 

 

Moja obecna oferta wygląda tak:

 

Extra+,CANAL+,CANAL+ SPORT 79,99 zł 

 

Eleven 11,90 zł 

 

Mistrzowska Piłka 

 

Netflix 17 zł +38 zł 

 

multiroom 10 zł 

 

Najem 5 zł 

 

Gdy przeglądałem oferty online miałem do wyboru, tylko jedna ofertę na przedłużenie oferty za taką samą kwotę. Natomiast po wysłaniu wypowiedzenia oferta uległa zmianie na taką: Extra+,CANAL+,CANAL+ SPORT 89,99zł 

 

Eleven 11,90 zł

 

Również pojawiała się kolejna oferta:

 

Pakiet Superpremium+ 4K

 

109.99 zł

 

CANAL+

 

HBO I MAX

 

KANAŁY FILMBOX PACK

 

ELEVEN SPORTS

 

 

 

Zawsze po wysłaniu wypowiedzenia udało mi się obniżyć cenę.

 

Co o tym myślicie da radę coś ugrać taniej? Interesuje mnie również Super sport 

 

 

Tym razem ceny nie obniżysz, a nawet dopłacisz 1 zł za Netflix 4K, 2 zł za Multiroom i oczywiście 20 zł za SuperSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, obecnie posiadam 

 

Pakiet Optimum+ 24,99 zł 

Viaplay  19,00 zł 

CANAL+ 19,90 zł 

CANAL+ Family 0,00 zł 

CANAL+4K ULTRA HD  0,00 zł 

Eleven Sports 11,90 zł 

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł 

Opcje dodatkowe BBC Player 0,00 zł 

Czynsz najmu sprzętu 0,00 zł 

Razem 75,79 zł 

Umowa do końca Października 2024, wypowiedzenie złożone 

 

Za ile najtaniej mogę pozostać przy tym co mam aktualnie + Liga Mistrzów ? 

pozdrawiam 
 

Edytowane przez minejtor1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...