Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, carmelo napisał(a):

 

Super sport w ramach reklamacji 12 miesięcy za 0 później za 20

Razem 122,90 przez rok później +20 no i w międzyczasie minus za viaplay jak wyjdzie z Polski. 

Powiedziałem, że jak zejdzie mi extra do 50 i viaplay do 15 to się zgadzam, ale mówił że się nie da. Powiedziałem ze się zastanowie do jutra. Brac to czy upierać się o te 9 zł? Szkoda by było tego Super sportu za 0 przez rok jak nie przedłużę. 

Dodam że umowę mam do końca listopada, a oferta z super sport za 0 przez rok ważna, jak przedłużę umowę do końca sierpnia

 

Mam to samo ale extra za 44,99 i SP za 4 miesiące gratis, wiec cenę SP przerzucili co do pakietu extra :D masz to samo, rozegrali cię po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2024 o 12:12, Kudłaty napisał(a):

Na chwilę obecną Nowy Comfort+ oraz paczka C+ i Mistrzowska Piłka za 53,74 PLN. Zależy mi na najniższym pakiecie, gdzie będą obydwa Eurosporty oraz paczce C+ i Lidze Mistrzów. Umowa dobiega końca 30.09 i propozycje, które padały (ok. 90 PLN) zmusiły mnie jak zawsze do rezygnacji. 

 

Prześledziłem ostatnie strony wątku i z tego co widzę maksymalnie do wyrwania jest Optimum za 24,9; paczka C+ za 19,9 oraz Super Sport za 20 PLN co łącznie daje 64,80 PLN. Jestem w stanie ugrać coś więcej?

 

Będę miał do Was następujące pytania:

1. Zgodnie ze stroną www w pakiecie Relax+ nie ma obydwu Eurosportów a są dopiero w Extra+, Optimum to pakiet podstawowy z Eurosportami? 

2. Super Sport mogę mieć w opcji włącz/wyłącz za średnio 15 PLN miesięcznie?

3. Na jakich sensownych warunkach da się dołączyć na stałe Viaplay Total? Widzę, że przerzucili ligę angielską z wersji Medium do Total i teraz w opcji włącz/wyłącz wychodzi 27,50 PLN średnio miesięcznie a nie 20 PLN jak wcześniej.

Pierwszy telefon dzisiaj z DUK, Optimum 34, paczka C+ 20 i Super Sport za 20. Czekam na spokojnie na Optimum za 24 i dobijemy wtedy targu, na luzie jest jeszcze miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kudłaty napisał(a):

Pierwszy telefon dzisiaj z DUK, Optimum 34, paczka C+ 20 i Super Sport za 20. Czekam na spokojnie na Optimum za 24 i dobijemy wtedy targu, na luzie jest jeszcze miesiąc.

Ile teraz konkretnie płacisz za Nowy Comfort+?

 

 

5 godzin temu, zinger napisał(a):

Panowie, obecna umowa do konca 10.2024 w cenie 101,89zl:

zakres: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD

promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, BBC Player 0zł/m, HBO i HBO GO 0 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m, Multiroom Standard 10zł/m 

 

Teraz proponuja przedluzenie za 138,89zl:

zakres: pakiet Extra+ z CANAL+, HBO i Max Standardowy, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Super Sport, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+

promocje: Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, BBC Player 0zł/m, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 11,90 zł/m, HBO i Max Standardowy 5 zł/m, Multiroom Standard 12 zł/m, Super Sport 20 zł/m, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m, Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m

 

Wychodzi mi blisko 40zl podwyzki za ten sam zakres. Da sie cos wiecej ugrac na ten moment? 

Jedyne na co możesz liczyć to pozostawienie pakietu Extra+ z CANAL+ za 79,99zł, czyli 10zł mniej. Reszty nie da się zmniejszyć jeżeli chodzi o ceny.

 

 

4 godziny temu, Saturn45 napisał(a):

Pakiet Extra+ jest za 44,99

Pewnie, że jest - tylko schodząc z Superpremium+4K na Extra+ w takiej cenie praktycznie nie ma szans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arne Slot napisał(a):

Cześć! Powiedzcie mi, jakie opcje dodatkowe można sobie obecnie dobrać do pakietu Superpremium+4K przy przedłużaniu umowy na kolejne dwa lata? Chodzi mi o wymienienie wszystkich możliwych opcji i napisanie o ile można je maksymalnie zrabatować po złożeniu wypowiedzenia. Pytam o to, ponieważ pakiet Superpremium+4K nie jest już widoczny w ofercie na stronie Canal+, a chciałbym po prostu wiedzieć jakie mam przed sobą możliwości.

Podbijam moje pytanie. Pomoże mi ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JedynyTaki Dzięki za odpowiedź, ale dlatego pytam dokładnie o wszystkie opcje, bo po złożeniu wypowiedzenia niestety nie mam widocznych wszystkich opcji dodatkowych w strefie Canal+. Tak podsumowując, z tego co wymieniłeś, Netflixa nie opłaca się brać w abonamencie, bo nie jest to w zasadzie żadna zniżka względem subskrypcji. Mam, jednak, jeszcze kilka pytań:

1. Co do MAX-a, serio muszę dopłacić 20 zł do 4K? Nie da się tego zrabatować?

2. Co do Super Sport, słyszałem, że obecnie nie schodzą poniżej 20 zł, ale mam czas do końca września i jestem przekonany co do pomyślnych negocjacji w tej kwestii.

3. Mam jeszcze pytanie o Viaplay i BBC Player. Obie te opcje mam obecnie za 0 zł i pytanie czy dam radę je utrzymać?

4. No i ostatnia kwestia... O ile da się zrabatować takie opcje dodatkowe jak Series Fun, Sportklub, Soundance, Adventure, Canal+ Seriale etc.? O to już pytam tak bardziej z czystej ludzkiej ciekawości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, JedynyTaki napisał(a):

Zgadza się, te efekt zmian w prawie telekomunikacyjnym, które weszły w życie z dniem 17 sierpnia br. Umowa nie może być przedłużona na okres dłuższy niż 24 miesiace, więc nie ma już możliwości sumowania obecnego okresu umowy+okres aneksu. 

a wiesz może który rozdział o tym mówi? Bo szukam i nic nie mogę znaleźć, a to jest trochę bez sensu, bo przecież jak wbijasz +24 m-ce to nie przedłużasz o więcej niż 24 m-ce tylko właśnie o tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego 2025 ale już zaczynają dzwonić i atakować sms.

Moja oferta to

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł

Viaplay 0zł

BBC Player 0zł

Eleven Sports 11,90zł

CANAL+4K ULTRA HD 0zł

MOVIES Fun 0zł

Multiroom Standard 0zł

Najem 4K UltraBox+ 0zł

Najem Dysk 5zł 

Suma: 96,89zł

Ostatni telefon od konsultanta (z jakąś wadą wymowy ledwo go rozumiałem) to oferował to co wyżej plus liga mistrzów za około 120-130zł  i straszył że "jutro będzie już znacznie drożej"

Jaką faktycznie mogę dostać ofertę za to co powyższej plus super sport ? 

ewentualnie mogę zejść z extra+ na coś niższego ale z zachowaniem tvn turbo no i całej oferty sportowej. BBC, Movies fun mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dwa pytania

 

1) Czy ktoś wie czy istnieje już możliwość dokupienia pakietu ligi mistrzów. Obecnie posiadam pakiet Nowy Comfort+ w ofercie MIX za 24,99 zł. Jaki to był by koszt ? 
 

2) Jeśli chciałbym wymienić dekoder z ADB 2849ST na jakiś nowszy to który wybrać ? 
 


 

Pozdrawiam 

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. =]

Powoli zaczyna się taniec godowy, poczytałem, się pozmieniało.

Do rzeczy:

Umowa do 30.09, pakiet wygląda tak - oczywiście już nie ma opłaty za MP.
6eecfb8336edbc2afad36e308253816e.jpg

Cena na nieoznaczonym wzrośnie o 4pln na podstawce. C+4K do wyłączenia jeśli się nie dogadamy. HBO Max domyślam się, że będzie to "standard", a C+ oczywiście pełny oprócz wydzielonej ligi mistrzów. Dekoder zostanie jak widać za 0pln.

20240824_044607.jpg
20240824_044815.jpg20240824_044837.jpg

Czyli te 59pln w najgorszym razie.

Interesuje mnie zejście z podstawką Start do 9,99 lub wejście w Relax za 14,99, ostatecznie Optimum za 24,99pln.
Możliwe????

Liga mistrzów obleci na Wł-Wył, bo podobno niżej niż 20pln w zobowiązaniu nie ma.
Eleveny też jak mnie najdzie potrzeba.

Jeszcze się zastanawiam czy nie zrezygnować z HBO i budżet wykorzystać na Viaplay - 15/25 w zobowiązaniu.

Czym mnie będą kusić?

PS: jak za dużo obrazków to usunę.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie posiadanego urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa utrzymać taki pakiet w cenie 216,89 zt ? W ofercie mam dekoder 4k plus 5 dodatkowych dekoderów oraz: 

Pakiet Extra+ z CANAL+ BBC Player DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX HBO Max - tv w aplikacji HBO Max-wideo w aplikacji Netflix 4K Viaplay VOD+ нво CANAL+4K ULTRA HD Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, black1234 napisał(a):

Cześć. =]

Powoli zaczyna się taniec godowy, poczytałem, się pozmieniało.

Do rzeczy:

Umowa do 30.09, pakiet wygląda tak - oczywiście już nie ma opłaty za MP.
6eecfb8336edbc2afad36e308253816e.jpg

Cena na nieoznaczonym wzrośnie o 4pln na podstawce. C+4K do wyłączenia jeśli się nie dogadamy. HBO Max domyślam się, że będzie to "standard", a C+ oczywiście pełny oprócz wydzielonej ligi mistrzów. Dekoder zostanie jak widać za 0pln.

20240824_044607.jpg
20240824_044815.jpg20240824_044837.jpg

Czyli te 59pln w najgorszym razie.

Interesuje mnie zejście z podstawką Start do 9,99 lub wejście w Relax za 14,99, ostatecznie Optimum za 24,99pln.
Możliwe????

Liga mistrzów obleci na Wł-Wył, bo podobno niżej niż 20pln w zobowiązaniu nie ma.
Eleveny też jak mnie najdzie potrzeba.

Jeszcze się zastanawiam czy nie zrezygnować z HBO i budżet wykorzystać na Viaplay - 15/25 w zobowiązaniu.

Czym mnie będą kusić?

PS: jak za dużo obrazków to usunę.



Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
 

Relax+ za 14,99zł to chyba najniższa cena za ten pakiet bardzo trudna do otrzymania. Ale przy Twoim obecnym pakiecie chyba do ugrania. Optimum+ już wątpię, że za 24,99zł. W tej chwili cenę taką otrzymują osoby, które już taki pakiet posiadają. 

Poza tym za HBO +5zł przy przedłużeniu. Odtworzenie za 20zł może być bardzo trudne. 

Na resztę już chyba sobie odpowiedziałeś sam. :)

2 godziny temu, andrewxxx napisał(a):

Czy jest szansa utrzymać taki pakiet w cenie 216,89 zt ? W ofercie mam dekoder 4k plus 5 dodatkowych dekoderów oraz: 

Pakiet Extra+ z CANAL+ BBC Player DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX HBO Max - tv w aplikacji HBO Max-wideo w aplikacji Netflix 4K Viaplay VOD+ нво CANAL+4K ULTRA HD Eleven Sports.

Podaj nam ceny za co dokładnie ile płacisz. Bez tego ciężko określić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, black1234 napisał(a):

Cześć. =]

Powoli zaczyna się taniec godowy, poczytałem, się pozmieniało.

Do rzeczy:

Umowa do 30.09, pakiet wygląda tak - oczywiście już nie ma opłaty za MP.
6eecfb8336edbc2afad36e308253816e.jpg

Cena na nieoznaczonym wzrośnie o 4pln na podstawce. C+4K do wyłączenia jeśli się nie dogadamy. HBO Max domyślam się, że będzie to "standard", a C+ oczywiście pełny oprócz wydzielonej ligi mistrzów. Dekoder zostanie jak widać za 0pln.

20240824_044607.jpg
20240824_044815.jpg20240824_044837.jpg

Czyli te 59pln w najgorszym razie.

Interesuje mnie zejście z podstawką Start do 9,99 lub wejście w Relax za 14,99, ostatecznie Optimum za 24,99pln.
Możliwe????

Liga mistrzów obleci na Wł-Wył, bo podobno niżej niż 20pln w zobowiązaniu nie ma.
Eleveny też jak mnie najdzie potrzeba.

Jeszcze się zastanawiam czy nie zrezygnować z HBO i budżet wykorzystać na Viaplay - 15/25 w zobowiązaniu.

Czym mnie będą kusić?

PS: jak za dużo obrazków to usunę.

 

@black1234 Jak masz pakiet Start+ to możesz próbować negocjować albo odtworzenie tego pakietu w cenie 14,99 zł/m lub może się zgodzą odtworzyć Ci ten pakiet w niższej cenie 9,99 zł/m. Ewentualnie możesz negocjować o pakiet Relax+ w cenie 14,99 zł/m, jako że Start+ masz w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

u mnie podobnie, umowa kończy się 30/09, do końca m-ca wyślę pewnie wypowiedzenie. Mój obecny pakiet wyglada tak:

 

Zrzut-ekranu-2024-08-24-o-09-36-58.png

 

przy ostatnim odnowieniu i jeszcze przed odjęciem MP wyglądało to tak:

 

Zrzut-ekranu-2024-08-24-o-09-43-01.png

Zrzut-ekranu-2024-08-24-o-09-43-16.png

 

Kto poradzi, co mogę maksymalnie ugrać przy negocjacjach z DUK?

Eleveny opcjonalne, niekoniecznie musze je mieć, HBO nie potrzebuję, CANAL jak najbardziej dla sportu

Obecnie mam 1 moduł, na pozostałych odbiornikach oglądam z apki online.

 

i jeszcze pytanie, na jaki adres wysłać wypowiedzenie? poprzednie przepadły wraz z wymianą dysku, nie pamiętam dokładnie gdzie to szło...:(((

 

Z góry dzięki za cenne wskazówki. 

Edytowane przez Sentence
Zaktualizowano post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

5 godzin temu, k05 napisał(a):

Relax+ za 14,99zł to chyba najniższa cena za ten pakiet bardzo trudna do otrzymania. Ale przy Twoim obecnym pakiecie chyba do ugrania. Optimum+ już wątpię, że za 24,99zł. W tej chwili cenę taką otrzymują osoby, które już taki pakiet posiadają. 
Poza tym za HBO +5zł przy przedłużeniu. Odtworzenie za 20zł może być bardzo trudne. 
Na resztę już chyba sobie odpowiedziałeś sam.

 


Po pierwszej dłuższej rozmowie tak jak mówisz.

-"Pakietu Start już nie ma." Xd
- Relax z C+ i HBO Standard za 59pln.
- Optimum dla Pana 40pln.

Tą 5tkę usilnie próbują przytulić, skacze od HBO do podstawki, a potem na sprzęt....ale nie chce zniknąć.

A reszta jest w w standardzie cenowym z którym się zapoznałem dzięki Wam.

Mamy czas.

 

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie posiadanego urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukx95 napisał(a):
 
@black1234 Jak masz pakiet Start+ to możesz próbować negocjować albo odtworzenie tego pakietu w cenie 14,99 zł/m lub może się zgodzą odtworzyć Ci ten pakiet w niższej cenie 9,99 zł/m. Ewentualnie możesz negocjować o pakiet Relax+ w cenie 14,99 zł/m, jako że Start+ masz w tej cenie.

No tak właśnie się kierowałem.

Chyba najlepiej dla mnie tak jak piszesz będzie. Dodatkowo C+ 20pln, HBO za 25pln to nie chce. LM to bez lojalki.

A z budżetu HBO dobiorę Via za 15/25 zanim nam zniknie.

Także na razie mnie nie zachęcają zbytnio.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie posiadanego urządzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna umowa kończy się 31.01.2025, ale już otrzymuję telefony z propozycją przedłużenia umowy (które na razie odrzucam).

 

Moja aktualna oferta wygląda następująco:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (79,99 zł)

VIAPLAY (0,00 zł)

BBC PLAYER (0,00 zł)

ELEVEN SPORTS (11,90 zł)

MOVIES Fun (0,00 zł)

CANAL+4K ULTRA HD (0,00 zł)

Multiroom Standard (0,00 zł)

Najem Dysk (5,00 zł)

Najem 4K UltraBox+ (5,00 zł)

101,89 zł

 

Były tutaj jeszcze Polsaty Sport Premium, które jak wiadomo - wygasły.


W związku z powyższym pytanie:

da radę za tę kasę (101,89 zł) zachować to co mam + dodatkowo zdobyć te nowe kanały z Champions League?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam pakiet:

Extra+ za 44,99 zł

Canal+ za 19.99 zł

 

Łącznie 64,98 zł 

 

Czy jest szansa na utrzymanie tych warunków przy przedłużeniu ma 24 miesiące? Szukałem na forum ale część dostaje te warunki na 24 miesiące, a inni na krótszy okres. Umowa do końca września, wypowiedzenie złożone. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...