Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, obecnie posiadam PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K oraz:
BBC PLAYER 0zł,
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł
NAJEM DYSK 5 zł
MULTIROOM STANDARD 10zł 
NAJEM 4K ULTRABOX+ 0zł 

Miesięcznie 124,99 zł. 
Umowa kończy się 31.08.2024 r. Wypowiedzenie zostało złożone. 

Chciałbym zrezygnować z usługi multiroom, w czasach streamingów i choćby c+online ta opcja wydaje mi się zbędna. 

Coś tu można wynegocjować, są tu jakieś pola manewru?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2024 o 10:39, mikolaj.krot napisał(a):

Witam wszystkich serdecznie,

2 lata minęły i ponownie przyszedł czas na przedłużenie umowy, która kończy się w lipcu 2024 r., wypowiedzenie wysłane. Czekam za telefonami.

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+    79,99
HBO Max                               0,00
HBO                                       0,00
MISTRZOWSKA PIŁKA          0,00
MOVIES Fun                          0,00
Multiroom Standard              0,00 (karty Cayman x 2)
Najem Dysk                           0,00
Najem 4K UltraBox+             0,00
Najem WiFi Box+                   0,00

 

Co obecnie najlepszego mogę od nich wyciągnąć? próbując zachować to co mam w tej samej cenie...

 

Czy jakiś dekoder powinni mi wymienić?

 

 

Mam podobnie +5zł za dysk i z lektury forum można wnioskować, że trzeba będzie dołożyć co najmniej 5 zł do HBO. Na multiroomie się nie znam, bo nie mam, więc nie śledziłem wątku pod tym kątem.
Podobny do powyższego, ale bez multiroom pakiet jak pisano był oferowany w cenie ok 85-90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej  strefie abonenta pojawiły się już nowe oferty...... niestety jak zwykle dość absurdalne cenowo, co najzabawniejsze nadal proponują mi pakiet Mistrzowska Piłka z kanałami PSP.
Umowa jest do końca grudnia więc jeszcze sporo czasu, do tego viaplay total za 5zł , nie wiadomo jeszcze dla kogo i po ile liga mistrzów więc lepiej przedłużać później niż wcześniej:D

Gdyby jednak na mój post trafił ktoś ogarnięty z duk to napisze co mam i czym jestem zainteresowany

Mam
Extra+44,99
Canal+19.90
Canal+4k 0 
Mistrzowska Piłka 0
Viaplay total 5
Eleven Sports 11,99
Ultrabox+4k 0
Najem dysk 0
Multiroom high standard 15

Byłbym zainteresowany

Optimum+ 24,99
Canal+ 19,90
Canal+4k 0
Eleven sports 11,99
Ultrabox+4k 0
Najem dysk 0
Multiroom high standard 20
Do tego viaplay medium na 6 miesięcy za 0 z wyłączeniem 
Umowa jak najkrótsza 15 lub 18 miesięcy 

Wiem że takie zejście z pakietu jest praktycznie nierealne dlatego rozważam jeszcze to samo z pakietem c+netflix za 48zł wtedy bez c+4k jeśli taka opcja w ogóle jeszcze istnieje. 

Jestem w c+ od 5 lat i nigdy nie dostałem jakiegoś gratisu,  niektórzy tu mają nawet max za 5zł a ja nie mogę ani zejść z opłaty za multiroom ani bez kombinowania dostać cennikowego c+netflix za 48zł bo mam już paczkę  c+:D 

Negocjacje w tym roku będą o tyle łatwiejsze że na horyzoncie całkiem atrakcyjny cenowo pakiet orange love. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadam w tej chwili pakiet Nowy Comfort+,MP oraz C+,dekoder wifi box za 0zł. Za wszystko w tej chwili 52,40zł. Umowa do końca września. Dzwonią i proponują Optimum,C+,C+4K bez dekodera 4k-z dekoderem 4K +5zl czyli wszystko za 69.90. Wydaje mi się że jakoś drogo. Ligi mistrzów nie chcą w żaden sposób zaproponować bo nie mają wiedzy jak to będzie. Pytanie moje to co mogę ugrać w podobnej cenie jak wcześniej,generalnie chodzi mi o zawartość kanałów jak wcześniej+LM. Czy jak złoże wypowiedzenie to dostanę lepszą ofertę niż ta przedstawiona przez nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

W mojej  strefie abonenta pojawiły się już nowe oferty...... niestety jak zwykle dość absurdalne cenowo, co najzabawniejsze nadal proponują mi pakiet Mistrzowska Piłka z kanałami PSP.
Umowa jest do końca grudnia więc jeszcze sporo czasu, do tego viaplay total za 5zł , nie wiadomo jeszcze dla kogo i po ile liga mistrzów więc lepiej przedłużać później niż wcześniej:D

Gdyby jednak na mój post trafił ktoś ogarnięty z duk to napisze co mam i czym jestem zainteresowany

Mam
Extra+44,99
Canal+19.90
Canal+4k 0 
Mistrzowska Piłka 0
Viaplay total 5
Eleven Sports 11,99
Ultrabox+4k 0
Najem dysk 0
Multiroom high standard 15

Byłbym zainteresowany

Optimum+ 24,99
Canal+ 19,90
Canal+4k 0
Eleven sports 11,99
Ultrabox+4k 0
Najem dysk 0
Multiroom high standard 20
Do tego viaplay medium na 6 miesięcy za 0 z wyłączeniem 
Umowa jak najkrótsza 15 lub 18 miesięcy 

Wiem że takie zejście z pakietu jest praktycznie nierealne dlatego rozważam jeszcze to samo z pakietem c+netflix za 48zł wtedy bez c+4k jeśli taka opcja w ogóle jeszcze istnieje. 

Jestem w c+ od 5 lat i nigdy nie dostałem jakiegoś gratisu,  niektórzy tu mają nawet max za 5zł a ja nie mogę ani zejść z opłaty za multiroom ani bez kombinowania dostać cennikowego c+netflix za 48zł bo mam już paczkę  c+:D 

Negocjacje w tym roku będą o tyle łatwiejsze że na horyzoncie całkiem atrakcyjny cenowo pakiet orange love. 
 

Propozycja na Optimum+ będzie, ale w cenie Extra+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2024 o 10:39, mikolaj.krot napisał(a):

Witam wszystkich serdecznie,

2 lata minęły i ponownie przyszedł czas na przedłużenie umowy, która kończy się w lipcu 2024 r., wypowiedzenie wysłane. Czekam za telefonami.

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+    79,99
HBO Max                               0,00
HBO                                       0,00
MISTRZOWSKA PIŁKA          0,00
MOVIES Fun                          0,00
Multiroom Standard              0,00 (karty Cayman x 2)
Najem Dysk                           0,00
Najem 4K UltraBox+             0,00
Najem WiFi Box+                   0,00

 

Co obecnie najlepszego mogę od nich wyciągnąć? próbując zachować to co mam w tej samej cenie...

 

Czy jakiś dekoder powinni mi wymienić?

 

 

Sprzed chwili:

Tak jak się spodziewałem, podwyżka  5zł i do pakietu, który mam obecnie:

Pakiet Extra+ z CANAL+    79,99 
HBO Max                               0,00 (podwyżka 5zł od 1 siernia)
HBO                                       0,00 
MISTRZOWSKA PIŁKA          0,00
MOVIES Fun                          0,00

SERIES FUN                          0,00
Najem Dysk                           5,00
Najem 4K UltraBox+             0,00

 

dodatkowo dodali:

CITI PLAYER                          0,00

CANAL+ 4K                            0,00

(i na 1 m. MMP za 0,00)

 

RAZEM 89,99zl

Nowa umowa od 1 sierpnia na 2 lata.

Wielkich targów nie było, 2 dni po wypowiedzeniu pierwszy telefon z ofertą jak wyżej.

Chcieli 94,99, udało się urwać 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Co to jest CITI Player? 

 

Umowa do lipca to nie lepiej było poczekać na szczegóły oferty z Ligą Mistrzów? 

CITI PLAYER? Nie wiem co to, może coś w nazwie przekręciłem, chyba o BBC Player chodzi, a piłki nożnej nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pod koniec lipca kończy mi się 2-letnia umowa z Canal+. Aktualnie posiadam pakiet Superpremium+ ze wszystkimi kanałami Canal+, HBO, Cinemax, BBC Player, 2xMultiroom Standard, dekoder główny z dyskiem 4K ULTRABOX+ w cenie 124,99 zł miesięcznie. Od 2 miesięcy jestem bombardowany telefonami w sprawie przedłużenia. Chciałbym płacić podobną kwotę za to samo, ale to niemożliwe. Wszyscy oferują podobny pakiet z masą sportowych programów (które mnie nie interesują), ale bez Cinemaxa. Dodatkowo HBO MAX, Filmboxy i jakieś pojedyncze kanały za niecałe 140 zł miesięczny. Warto złożyć wypowiedzenie? Uzyskam coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Od 07.2020r do 07.2022r posiadałem pakiet superpremium 4k z jednym dekoderem 4k UltraBox+ i drugim dekoderem Wifi Box+, za wszystko razem płaciłem 114,99 zł.

Z uwagi na fakt, że w międzyczasie drugi TV zmieniłem na 4k chciałem mieć również drugi dekoder 4k.

Nie chciałem płacić więcej niż wspomniane wcześniej 114,99 zł i wtedy zdecydowałem się na tak zwanego "łamańca", którego umowa kończy się właśnie 31.07.2024r. Wypowiedzenie wysyłam w dniu jutrzejszym.

 

Ów łamaniec wygląda następująco:

 

Extra+ -                               49,99 zł

HBO Max -                            5,00 zł

HBO -                                   15,00 zł

Mistrzowska Piłka -              5,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD -       0,00 zł

CANAL+ -                            19,90 zł

MULTIROOM STANDARD - 15,00 zł

Najem Dysk -                        0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ -          0,00 zł

 

RAZEM:                             109,89 zł

 

Pytania do szanownych forumowiczów, czy pozostać jeżeli możliwość przy obecnym pakiecie? Czy może jest szansa powalczyć z powrotem o pakiet superpremium 4k z tymi dwoma dekoderami 4k w podobnych lub tych samych kwotach? Czy wiadomo może już jak ma wyglądać sytuacja z ligą mistrzów oraz F1?

Wszelkie sugestie mile widziane, z góry za nie dziękuję :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam 2 umowy na pakiet extra, aktualnie wychodzi 69.99 za obydwie,  ofertę przedłużeniową dostałem na 25 zł za jedną i 59 za drugą umowę, plus BBC player za 0 i Canal Plus za 0 zł przez rok później 10 zł miesięcznie, umowa na dwa lata. Jeden dekoder z dyskiem za 0 zł, do drugiej dualbox 5 zł miesięcznie. Czy proponowali komuś coś podobnego? Widzę że teraz coś drożej wszystko dają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie:
Superpremium+ 4K - 109,99
Viaplay - 19,00
Mistrzowska pilka - 0
Najem dysk - 15 (3 dyski)
Multiroom standard - 30,00 (dwa dodatkowe dekodery z dyskiem)

Łącznie: 173,99


Data końca okresu minimalnego 31.07.2024

 

Wypowiedzenie jutro mam zamiar zawieźć do BOKu.
Nie dostaję żadnych telefonów.
Jedna oferta która jest online to pakiet VIP+ MAX od 179,99 zł.

Co mogę zrobić zeby utrzymać to co mam w podobnej cenie? Czy jest w ogóle na to szansa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca. 69,99

Extra+. 6 x Canal+, Multiroom po Cyfrze+ 0 zł CAYMAN 4K ULTRABOX+ 1TB i WIFI BOX+

Dzwonili i cały czas za komplet 79,89. Dziś zadzwoniłem sam i po "konsultacji z przełożonym" udało się dograć warunki, które chciałem.

Nowa oferta: 69,89

Pakiet Extra+ 49,99, Wszystkie CANAL+ i CANAL+4K ULTRA HD 19,90

Za 0 zł: 2 dekodery bez zmian, Multiroom, BBC Player, MISTRZOWSKA PIŁKA

Zyskałem MP (nie pytałem co dalej z nią), BBC PLAYER i komplet Canal+.

 

Drugą umowę po rozbiciu dawnego niezależnego multiroomu CYFRY+ - pakiet EXTRA+ za 10 zł zostawiłem na czas nieokreślony w cenie 14 zł. Ważna uwaga do tych co płacą 24 zł na czas nieokreślony - spójrzcie w umowę, czy czasem nie powinno być 14 zł. U mnie naliczali 24 zł i złożyłem reklamację ze screenem umowy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, duri napisał(a):

Mam obecnie:
Superpremium+ 4K - 109,99
Viaplay - 19,00
Mistrzowska pilka - 0
Najem dysk - 15 (3 dyski)
Multiroom standard - 30,00 (dwa dodatkowe dekodery z dyskiem)

Łącznie: 173,99


Data końca okresu minimalnego 31.07.2024

 

Wypowiedzenie jutro mam zamiar zawieźć do BOKu.
Nie dostaję żadnych telefonów.
Jedna oferta która jest online to pakiet VIP+ MAX od 179,99 zł.

Co mogę zrobić zeby utrzymać to co mam w podobnej cenie? Czy jest w ogóle na to szansa? 

Dostałem propozycje w APS na to samo co mam + viaplay total za 188. Brać? Czy można taniej? 

 

Położylem wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...