Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli ktoś z forum chciałby przedłużyć ze mna umowe zapraszam do kontaktu.

Aktualnie posiadam:
optimum-30zł
c+ z netfliksem - 48 zł

Czy mam szansę podczas przedłużenia umowy wynegocjować do tego co mam Mistrzoska piłkę za 0-5 zł ? Narazie proponują mi 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zapraszam do kontaktu na priv w kwestii przedłużenia umów

 

Obecnie posiadam 2 umowy (do 30.05, jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, ale zamierzam to zrobić)

Podstawowa (144,99)

   Extra+ (44,99)
   Canal+ (19)
   HBO/HBO Max (20)
   Netflix 4K z rozszerzeniem (17+29)
   Canal+ 4K , Mistrzowska Piłka (0)
   Multiroom Std (15) - (2 x Ultrabox 4K z Caymanami)

 

oraz Dodatkowa w spadku po cameleonach (40)

   Extra+ z Canal+ (35)
   Mistrzowska Piłka (0)
   najem Ultrabox 4K (5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, franek555 napisał(a):

Witam. Jeśli ktoś z forum chciałby przedłużyć ze mna umowe zapraszam do kontaktu.

Aktualnie posiadam:
optimum-30zł
c+ z netfliksem - 48 zł

Czy mam szansę podczas przedłużenia umowy wynegocjować do tego co mam Mistrzoska piłkę za 0-5 zł ? Narazie proponują mi 10 zł

Obecnie bez szans na cenę 0/5 zł za Mistrzowską Piłkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie posiadam:

Extra+ Canal+ (6) live 69,99zł

VOD+ 0zł

Canal+ 4K 0zł

Eleven Sports 11,90zł

Mistrzowska Piłka 0zł

Najem Dysku 5zł

Multiroom 0zł

 

Ponieważ chcę zrezygnować z Eleven Sport na rzecz VIAPLAY, otrzymałem następującą ofertę w salonie (bez składania wypowiedzenia):

To co wyżej i zamiast Eleven - VIAPLAY za 114,99

 

Złożyłem wypowiedzenie i teraz pytania: czy jestem w stanie ugrać niższą cenę za VIAPLAY (teraz proponują za 40zł), czy jest opcja zrabatowania opłaty za najem dysku oraz czy można zejść z Extra+ na Relax i ile wtedy kosztuje Relax z Canal+(6)? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakie pieniądze można teraz wyrwać taki pakiet?

Mam taki aktualnie, jestem abonentem od hoho albo i dłuzej...

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa za kilka dni na ncplus pakiet comfort+ 

 

Obecnie jest łącznie 22,50/msc z multiroom na 1x tv

 

Co mogę zyskać ? Jeśli nie przedłuże to wskoczy mi na 26,50zl/msc na czas nieokreślony

 

Nie składałem wypowiedzenia 

 

 

Edytowane przez demo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@demo po pierwsze - ncplus chyba już z 5 lat nie ma, po drugie - nie wiem jaki masz pakiet, bo tego nie napisałeś, ale po cenie myślę, że to Comfort+/Nowy Comfort+. Jedyne co możesz "zyskać" to przejście na Optimum+ za 24,99zł. Myślę, że przy Twoim abonamencie taka oferta jeszcze może się "znaleźć". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PLA napisał(a):

Witam,

 

obecnie posiadam:

Extra+ Canal+ (6) live 69,99zł

VOD+ 0zł

Canal+ 4K 0zł

Eleven Sports 11,90zł

Mistrzowska Piłka 0zł

Najem Dysku 5zł

Multiroom 0zł

 

Ponieważ chcę zrezygnować z Eleven Sport na rzecz VIAPLAY, otrzymałem następującą ofertę w salonie (bez składania wypowiedzenia):

To co wyżej i zamiast Eleven - VIAPLAY za 114,99

 

Złożyłem wypowiedzenie i teraz pytania: czy jestem w stanie ugrać niższą cenę za VIAPLAY (teraz proponują za 40zł), czy jest opcja zrabatowania opłaty za najem dysku oraz czy można zejść z Extra+ na Relax i ile wtedy kosztuje Relax z Canal+(6)? 

 

Nie, Viaplay Medium+ kosztuje 29 zł miesięcznie, a Total 39 zł miesięcznie przy pierwszym uruchomieniu i taniej nie ma możliwości. 

 

Raczej bez szans na zrabatowanie dysku. Nie ma takiego pakietu jak Relax+ Canal+(6). Relax+ będzie zapewne w cenie 25/30 zł plus opłata za opcje Canal+ (19,90). Ale przy takim pakiecie może być ciężko z odtworzeniem Mistrzowskiej Piłki za 0.

 

3 godziny temu, Capricorn napisał(a):

Za jakie pieniądze można teraz wyrwać taki pakiet?

Mam taki aktualnie, jestem abonentem od hoho albo i dłuzej...

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Za takie same, albo trzeba będzie dorzucić 5 zł za opcje HBO i HBO Max. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, demo napisał(a):

Witam

Kończy mi się umowa za kilka dni na ncplus pakiet comfort+ 

 

Obecnie jest łącznie 22,50/msc z multiroom na 1x tv

 

Co mogę zyskać ? Jeśli nie przedłuże to wskoczy mi na 26,50zl/msc na czas nieokreślony

 

Nie składałem wypowiedzenia 

 

 

@demo Jaki masz sprzęt? Multiroom masz ten obecnie oferowany łączony po WiFi, czy jeszcze ten niezależny na zasadach z dawnej Cyfry+? Bo jeśli kiedyś miałeś MR niezależny z dawnej Cyfry+ i przeszedłeś na nowy MR po WiFi utrzymany nadal za 0 zł/m, to możesz mieć odtworzoną tą usługę nadal bez opłat miesięcznych. Pakiet jaki możesz negocjować po ewentualnie teraz złożonej rezygnacji, która by była ze skutkiem na koniec marca, to pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m i ewentualnie do tego paczka CANAL+ Seriale i Filmy(6xCANAL+ bez sportowych) za 5 zł/m i kolekcja BBC Player w gratisie + Multiroom za 0 zł/m, jeśli spełniasz wcześniejsze kryteria MR, o których wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, k05 napisał(a):

@demo po pierwsze - ncplus chyba już z 5 lat nie ma, po drugie - nie wiem jaki masz pakiet, bo tego nie napisałeś, ale po cenie myślę, że to Comfort+/Nowy Comfort+. Jedyne co możesz "zyskać" to przejście na Optimum+ za 24,99zł. Myślę, że przy Twoim abonamencie taka oferta jeszcze może się "znaleźć". 

Tak oczywiście nie ncplus a Canal +

Co do pakietu to tak jak napisałem, mam nowy comfort+ i chciałbym przy tym comforcie + zostać ewentualnie

 

Czy cena 24,99 zł za optimum to już cena by była z multiroom?

 

Rozumiem że muszę złożyć wypowiedzenie tak? Bez tego nie otrzymam tej oferty? 

6 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@demo Jaki masz sprzęt? Multiroom masz ten obecnie oferowany łączony po WiFi, czy jeszcze ten niezależny na zasadach z dawnej Cyfry+? Bo jeśli kiedyś miałeś MR niezależny z dawnej Cyfry+ i przeszedłeś na nowy MR po WiFi utrzymany nadal za 0 zł/m, to możesz mieć odtworzoną tą usługę nadal bez opłat miesięcznych. Pakiet jaki możesz negocjować po ewentualnie teraz złożonej rezygnacji, która by była ze skutkiem na koniec marca, to pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m i ewentualnie do tego paczka CANAL+ Seriale i Filmy(6xCANAL+ bez sportowych) za 5 zł/m i kolekcja BBC Player w gratisie + Multiroom za 0 zł/m, jeśli spełniasz wcześniejsze kryteria MR, o których wspomniałem.

 

Mam umowę od czas gdy weszła ta tv (telewizja nowej generacji n) jak pamiętam. Sprzęt do multiroomu był biały nbox lecz po jego uszkodzeniu otrzymałem wifiboxa.

 

Czyli rozumiem za multiroom przy przedłużeniu bym musiał dopłacić czy dalej bylby za 0 zł ?

 

I co do wypowiedzenia napisałeś że gdybym teraz wypowiedział to bym z końcem marca zakończył umowę, ale umowę mam do końca lutego, więc jak to by wyglądalo ?

Edytowane przez demo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dzwonił do mnie konsultant z propozycją (umowa jest do końca lipca, nie wysyłałem wypowiedzenia). Obecnie mam Pakiet Extra+CANAL+(6) z elevenami i polsatami i płacę za to 81,89 zł. Zaproponował to  samo z dodatkowymi czterema canalami plus za 96,89 zł. Stwierdził, że nie ma już starych pakietów canal plus i to jest najniższa cena jaką może zaoferować. Od dawna się tym nie interesowałem, ale myślicie, że warto brać i czy wysyłać wypowiedzenie i walczyć o lepsze warunki? Najchętniej bym zachował to co mam w tej samej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie posiadam obecnie do: 31.07.2024

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 109,99 zł

ADVENTURE TV HD 0,51 zł

HISTORY HD 1,99 zł

SPORTKLUB 0,51 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

H2 HD 1,99 zł

MULTIROOM STANDARD 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00 zł

Na co mogę obecnie liczyć, składać wypowiedzenie czy czekać? Zaczynają się telefony a szczerze nie jestem zupełnie w temacie obecnych cen w sumie chciałabym utrzymać to co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa 30.03.2024 

Obecnie mam: 
EXTRA+ Z CANAL+ (11 kanałów) I NETFLIX 104,99zł
dopłata do NETFLIX 4K - 17zł

HBO - 20 zł( nie potrzebne już) 

SERIES FUN, MOVIES FUN  0zł

HISTORY HD / H2 2,99zł
CANAL+4K ULTRA HD 0zł

MULTIROOM STANDARD ( 2x Dekoder 4k)  30zł ( 2x15zł)  
Najem dysków 3 szt  każdy po 5zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 5zł

 

 

Rezygnacja już poleciała: 

Co mógłbym wynegocjować. (żadne kanały sportowe nie są potrzebne, bardziej zależy mi na filmach serialach bajkach )

Zależy mi na kanałach tych co miałem ale bez sportu czyli Canal + Seriale i Film by wystarczył, bez HBO, 

Netflix Premium 

3 dekodery 4k 

1 dysk

 

 

 

Edytowane przez pawcio281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś ugrałem… 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, Dop. do Viaplay Total, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje:

Extra+ 49,99 zł 15 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m dla Abonentów (08/23), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Viaplay Medium+ 19 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
 

umowa 15 miesięcy 

cena: 142,79

 

czy coś jeszcze dam radę ugrać?

umowa kończy się na koniec lutego, wypowiedzenie złożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już takie osoby. Taką ofertę otrzymują Ci, którzy mieli dotychczas w niższych cenach Viaplay Total (0-19 zł/m). 

 

5 godzin temu, chriss84 napisał(a):

hej, dzwonił do mnie konsultant z propozycją (umowa jest do końca lipca, nie wysyłałem wypowiedzenia). Obecnie mam Pakiet Extra+CANAL+(6) z elevenami i polsatami i płacę za to 81,89 zł. Zaproponował to  samo z dodatkowymi czterema canalami plus za 96,89 zł. Stwierdził, że nie ma już starych pakietów canal plus i to jest najniższa cena jaką może zaoferować. Od dawna się tym nie interesowałem, ale myślicie, że warto brać i czy wysyłać wypowiedzenie i walczyć o lepsze warunki? Najchętniej bym zachował to co mam w tej samej cenie.

Powinna być możliwość odtworzenia obecnych warunków. 

 

5 godzin temu, OLi napisał(a):

Cześć mam pytanie posiadam obecnie do: 31.07.2024

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 109,99 zł

ADVENTURE TV HD 0,51 zł

HISTORY HD 1,99 zł

SPORTKLUB 0,51 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

H2 HD 1,99 zł

MULTIROOM STANDARD 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00 zł

Na co mogę obecnie liczyć, składać wypowiedzenie czy czekać? Zaczynają się telefony a szczerze nie jestem zupełnie w temacie obecnych cen w sumie chciałabym utrzymać to co mam.

Nic taniej się nie da. Nie wykluczone, że ciężko będzie odtworzyć bezpłatny Multiroom. 

 

5 godzin temu, pawcio281 napisał(a):

Witam kończy mi się umowa 30.03.2024 

Obecnie mam: 
EXTRA+ Z CANAL+ (11 kanałów) I NETFLIX 104,99zł
dopłata do NETFLIX 4K - 17zł

HBO - 20 zł( nie potrzebne już) 

SERIES FUN, MOVIES FUN  0zł

HISTORY HD / H2 2,99zł
CANAL+4K ULTRA HD 0zł

MULTIROOM STANDARD ( 2x Dekoder 4k)  30zł ( 2x15zł)  
Najem dysków 3 szt  każdy po 5zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 5zł

 

 

Rezygnacja już poleciała: 

Co mógłbym wynegocjować. (żadne kanały sportowe nie są potrzebne, bardziej zależy mi na filmach serialach bajkach )

Zależy mi na kanałach tych co miałem ale bez sportu czyli Canal + Seriale i Film by wystarczył, bez HBO, 

Netflix Premium 

3 dekodery 4k 

1 dysk

 

 

 

Nie można w czasie przedłużania zmienić pełnej opcji Canal+ na Canal+Seriale i filmy. Oferta cenowo będzie podobna, bo czeka tutaj podwyżka za Multiroom (dekoder 4K bez dysku teraz kosztuje 20 zł miesięcznie, a z dyskiem 25 zł miesięcznie za szt). 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2024 o 16:33, MB66 napisał(a):

Witam serdecznie!

Obecnie mam:

Pakiet Extra+ (44,99 zł)

SERIES Fun (0,00 zł)

MISTRZOWSKA PIŁKA (5,00 zł)

Eleven Sports (11,90 zł)

CANAL+4K ULTRA HD (0,00 zł)

CANAL+ (19,90 zł)

Multiroom Standard (0,00 zł)

Najem 4K UltraBox+ (0,00 zł|)

Najem Dysk (5,00 zł)

NAJEM SPRZĘTU - WiFi Box+ (0,00

Za całość płacę 86,79 zł miesięcznie.

 

Umowa do 31.05.2024 r. Wypowiedzenie wysłane w dniu dzisiejszym.

 

Mam 2 pytania:

1)    Jakie mam szanse na przedłużenie umowy - utrzymanie tego co mam w tej samej cenie?

2)    Za ile mogę dostać dodatkowo pakiet Netflix?

 

W ostatniej rozmowie (jeszcze bez wypowiedzenia umowy) po przekazaniu przeze mnie informacji, że chcę utrzymać to co mam za te same pieniądze konsultant powiedział, że nie ma takiej opcji (w ciągu 2 lat wszystko podrożało) i zaproponował mi do tego co mam dodatkowo ViaPlay Medium (6 miesięcy gratis) + HBO (1 miesiąc gratis) za ok 10 zł drożej miesięcznie  tj. ok. 97 zł.  Oczywiście nie przyjąłem tej oferty.

 

W dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę:

Wybrane usługi: Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy: (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.

Początek okresu oznaczonego: 01-06-2024

Koniec okresu oznaczonego: 31-05-2026

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 86,79  zł
Wyszło to co miałem za tyle samo + 3 miesiące HBO gratis

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MB66 napisał(a):

W dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę:

Wybrane usługi: Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

A podobno nie ma już Multiroom za 0 zł.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, demo napisał(a):

Tak oczywiście nie ncplus a Canal +

Co do pakietu to tak jak napisałem, mam nowy comfort+ i chciałbym przy tym comforcie + zostać ewentualnie

 

Czy cena 24,99 zł za optimum to już cena by była z multiroom?

 

Rozumiem że muszę złożyć wypowiedzenie tak? Bez tego nie otrzymam tej oferty? 

 

Mam umowę od czas gdy weszła ta tv (telewizja nowej generacji n) jak pamiętam. Sprzęt do multiroomu był biały nbox lecz po jego uszkodzeniu otrzymałem wifiboxa.

 

Czyli rozumiem za multiroom przy przedłużeniu bym musiał dopłacić czy dalej bylby za 0 zł ?

 

I co do wypowiedzenia napisałeś że gdybym teraz wypowiedział to bym z końcem marca zakończył umowę, ale umowę mam do końca lutego, więc jak to by wyglądalo ?

@demo W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie chyba przejście na czas nieoznaczony umowy, aby utrzymać darmowy MR, ponieważ jesteś byłym abonetem n, a nie Cyfry+. Jedynie dawni Abonenci Cyfry+, co mieli Multiroom bezpłatny mogą go utrzymać bez opłat. W Twoim przypadku najprawdopodobniej będą proponować na przedłużenie umowy Multiroom za 10 zł/m lub za 12 zł/m.

 

Tak w ogóle miałeś telefony od CANAL+ ws. przedłużenia umowy i proponowali Ci już jakieś oferty? Miałeś propozycję odtworzenia bezpłatnego Multiroom, czy nie? Ciężko mi odpowiedzieć, czy bez wypowiedzenia otrzymasz, czy nie otrzymasz tej oferty.

 

Co do pytania o złożenie wypowiedzenia, to jak nie masz go złożonego i umowa jest do końca lutego, to jak złożysz przykładowo wypowiedzenie teraz, to będzie ono skutkowało rozwiązaniem umowy z końcem marca, czyli jeden miesiąc będzie w opłatach takich jak na czasie nieoznaczonym. Lecz nie wiem, czy Ci się opłaca składać wypowiedzenie, jak nie wiadomo, czy odtworzą Ci bezpłatny Multiroom. Zawsze można spróbować złożyć wypowiedzenie/rezygnację i jak dział utrzymania klienta będzie proponował tylko płatny Multiroom, to zawsze możesz wycofać wypowiedzenie/rezygnację i korzystać z umowy na czasie nieoznaczonym z bezpłatnym Multiroom. Na czasie nieoznaczonym wzrośnie Ci tylko główny pakiet o 4 zł/m więcej i tyle.

Dla pewności opłat zaloguj się do Strefy CANAL+ i wejdź w zakładkę "PŁATNOŚCI" --> "PROGNOZA RACHUNKÓW" i będzie tam pozycja z prognozowaną opłatą za abonament na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego umowy.

 

Także możesz spróbować złożyć rezygnację ze skutkiem na koniec marca i jak w dziale utrzymania zaproponują Ci Optimum+ za 24,99 zł/m z odtworzonym bezpłatnym Multiroom, to super możesz przedłużać, a jak będzie tylko opcja płatnego Multiroom, to wycofasz po prostu rezygnację i zostaniesz z umową na czasie nieoznaczonym z pakietem Nowy Comfort+ i MR za 26,50 zł/m na czasie nieoznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

To pora przyszła i na mnie, jak można to proszę o pomoc. Przeglądam forum i nie znalazłem nic podobnego co mam i co w sumie mnie interesuje. Więc piszę z prośba o pomoc.

Obecnie: ENTRY Z CANAL+ I NETFLIX - 70 PLN do tego Netflix 4K - 17, czyli łącznie 87. Do tego viaplay + mistrzowska piłka za free oraz canal+4k i movies fun i wifi premium box. W sumie interesuje mnie tylko liga angielska i czasem liga mistrzów i netflix.

Czy jest szansa na to co mam za ta samą cenę? Choć może jest coś ciekawszego? 

Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli teoretycznie 29 więcej. W sumie i tak taniej niż od via czy z play (upc) - tylko po co mi entry z canal+. Coś się  boję, że będzie ciężko wybrać co trzeba. 

A  wyższy pakiet jak extra? To wtedy viaplay taniej? czy do wszystkiego doliczają te 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...