Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed dylematem, zatem szukam na forum odpowiedzi 😉

Od kilku lat jestem na bezterminowce, mam optimum z hbo, c+, pvr i mr za free. 1 kameleon (sagemcom) i 1 kayman (pace). Nie oddawałem deka i karty bo mi się nie chciało i tak kamela nie używam wcale. Place za to 71zl mies.

Pytanie jest następujące, czy jest opcja wymiany kameleona z sagemcomem na moduł CI? Pace z kaymanem chciałbym zostawić. Co mogą zaproponować w ramach przedłużenia aktualnie. Bo wątpię, że zostawia mi stara cene 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pakiet EXTRA PLUS za 49,99 PLN

BBC PLAYER - 0 PLN

MISTRZOWSKA PILKA - 0 PLN

ELEVEN SPORT - 13,90 PLN

NETFLIX - 38 PLN

MULTIROOM STANDARD - 15 PLN

C+ 4K - 0 PLN

CANAL PLUS - 19,90 PLN

NAJEM 4K ULTRABOX + - 0 PLN

NAJEM DYSK - 5 PLN

 

Obecnie płace 141,79 PLN.
Podpowiedzcie proszę - na jakich warunkach minimalnych mogę to przedłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2024 o 11:09, o-af napisał(a):

Pod jaki numer można zadzwonić żeby z jakimś rozsądnym konsulem pogadać? Bo dziś ostatni dzień umowy, a od 1,5 miesiąca nikt nie zadzwonił.

polecam użytkownika Krzysiek11:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę

Optimum z extra+ z netfliksem i c+ za 109,99 do tego MP za 0,00 i rabat 50 pln na trzy miesiące. Przedłużyłem, zastanawiam się póki jest czas na rezygnację  czy warto się o coś bić. W sumie przez ostatnie dwa lata w onlinie działa mi HBOx3 za co nie płacę, jak będzie działał dalej to płakał nie będę.

 

Dokładnie to posiadałem do tej Optimum z netfliksem i c+ za 99,99 do tego  MP za 0. Potem zadzwonili i wcisnęli mi Ekstra za 10 PLN Razem 109,99. Teraz dostałem te same warunki. Dotatkowo BBC Player i 3 miesiące rabatu 50 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 08:10, piotr77sat napisał(a):

Minimum za Relax to 14,99 zł. Ale schodząc z Extra+ będą proponować za 24,99 zł. Zależy za ile teraz masz ten pakiet.

W tej chwili mam Extra+ ,Canal+(6) za 69,99zl, Mistrzowska Piłka 0zl , C+ 4k 0zl, UltraBOX+ 0zl, dysk, 0zl.

Do tego 2ga umowa z Extra+ z UltraBOX+ w sumie za 15zl. (Tu planuje przejść na czas nieoznaczony za 19zl)

 

Na głównej umowie chciałem zejść z pakietu, bo 80% z pakietu Extra nie oglądam. Najchętniej Optimum, ale dają go w cenie 45zl, więc się nie opłaca więc zaproponowali mi Relax+ za 24,99 i generalnie poniższe warunki. Da się coś więcej z tego wyciągnąć?

 

Wybrane usługi: Relax+, CANAL+, CANAL+ Family, MISTRZOWSKA PIŁKA, SunDance HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje: Relax+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 29,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do grudnia mam umowę i zastanawiam się czy z tego można jeszcze coś urwać?

 

Optimum+ = 24,99 zł

Multiroom Standard = 20 zł

Canal+ = 19,90 zł

Viaplay = 19,00 zł

Eleven = 11,90 zł

Mistrzowska Piłka = 0 zł

Canal+ 4K = 0 zł

Canal+ Family = 0 zł

BBC Player = 0 zł

Najem 4k Ultrabox = 0 zł

Najem dysk = 0 zł

 

Razem 95,79 zł

Edytowane przez Grzwoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Stasio777 napisał(a):

 On też już tylko za 10 miesięcy będzie negocjował...

kolego, pytam poważnie bo już mi 2 razy dzwonili czy przedłużam... więc nie wiem co miała wnieść twoja odpowiedz, pozdrawiam 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2024 o 11:18, kerpen napisał(a):

Witam,

obecnie posiadam Nowy Comfort+, dekoder Ultrabox 4K z dyskiem + MR standard 1x (wifi box). Jestem na okresie nieokreślonym od roku i teraz na wypowiedzeniu do 29.02.2024. Płaciłem za to 40 PLN (potem na czas nieokrślony 44 PLN). Czy jest szansa przedłużyć to co mam + cała paczka Canal+ wraz z Canal+ 4K za 60PLN?

Dzięki Krzysiek11:) otrzymałem następującą ofertę,  za co dziękuję. Umowa przedłużona.

 

Oferta:

Optimum 24,99

Canal+ 19,90

Multiroom 12

Najem dekodera i dysku 0

Razem 56,89 zł/m

 

Gratis Canal+4K do końca umowy i BBC Player

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, white snake napisał(a):

Tak dużo im klientów ubywa? Stąd desperacja by negocjować aneks 10 m-cy przed końcem umowy. 😀 

być może :D

2 godziny temu, Kiler napisał(a):

@Grzwoz tylko jaki jest sens myśleć teraz o przedłużeniu jeśli umowa Ci się w grudniu kończy? Chyba, że umowę miałeś do grudnia 2023 roku.

nie do 2024 roku ale 2 telefony w sprawie przedłużenia już miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono

 

Zbliża mi się okres - 31.03.2024 - wypowiedzenie wysłałem.

Obecnie mam: Optimum+ 35 zł , Canal+ - 19,90, Eleven - 11,90 zł ,Mistrzowska Piłka - 0 zł , Viaplay - 19 zł , HBo Max - 20 zł, Multiroom Standard 15 zł , Multiroom Standard - 10 zł, Dekoder 4K z dyskiem - 5 zł , DualBOX - 0 zł, Dekoder HD- 0 zł  (3 dekodery mam 1 głowny i 2 mooltiroom)

RAZEM 135 zł

 

Zaproponowali mi to samo za 140 zł - co myślicie

 

 

Edytowane przez wilos
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Grzwoz napisał(a):

Witam do grudnia mam umowę i zastanawiam się czy z tego można jeszcze coś urwać?

 

Optimum+ = 24,99 zł

Multiroom Standard = 20 zł

Canal+ = 19,90 zł

Viaplay = 19,00 zł

Eleven = 11,90 zł

Mistrzowska Piłka = 0 zł

Canal+ 4K = 0 zł

Canal+ Family = 0 zł

BBC Player = 0 zł

Najem 4k Ultrabox = 0 zł

Najem dysk = 0 zł

 

Razem 95,79 zł

 

Możliwość rezygnacji z multiroom, 20zł w kieszeni. Pozostałe opcje są na max zniżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne negocjacje stanęły na:

Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L
BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22)
CANAL+ 15 zł/m dla Abonentów (01/23)
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Myślę, aby dobrać do tego ELEVEN. 

Jednakże brakuje mi w ofercie Polsatu Sport. 

 

Okazuje się, że Polsat w najniższym pakiecie na dla Polsaty Sport i w najniższym pakiecie "S" 12 miesięcy jest za 0 zł  potem 30 zł. Bezpłatny okres pierwszych 12 miesięcy tyczy się wszystkich opcjonalnych pakietów. Zastanawiam się czy nie wziąć w Polsacie HBO za 20 zł (efektywnie 10 zł w skali 24 miesięcy) i ELEVEN za 10 zł (średnio 5 zł).

 

Pytanie czy ktoś z Was dostał Optimum+ taniej niż za 39,99 przechodząc z tańszego abonamentu? Ja obecnie mam Start+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Proszę o poradę

Moja umowa kończy się w maju br. Już zaczynają się telefony z BOK. Dotychczasowa oferta (zawarta chyba w 2021r.), z jakiej korzystam to  Superpremium (tak to się zwało):

- pakiet C+ (w tym C+4K)

- pakiet HBO (w tym HBO Max)

- pakiet Eleven

- Polsaty Mistrzowska piłka  (nie wiem, nie korzystam)

ogólnie chyba wszystko, oprócz Cinemax i erotyki

- dekoder Ultrabox4K + 3xwifibox (multiroom)

Za wszystko do tej pory 139zł/msc

Obecna propozycja za ww, to 155zł/msc

Nie wiem, czy faktycznie jest to tyle warte i brać, jak leci? Czy może poczekać na lepszą ofertę?

Z góry dziękuję za ewentualne rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam pakiet nowy comfort z cameleon za 24.90 do 31.03.2024 kilkanascie telefonow i wpychaja mi jakis nowy pakiet za 35 mowiac ze starych niema i sa nowe ceny nie chce wiecej placic niz 30 pln , chce pozostac przy tym samym co posiadam co mozna ugrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pinix Do kiedy masz umowę? Masz złożoną rezygnację ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego?

 

@seba100s Po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego możesz negocjować o odpowiednik Twojego pakietu, czyli pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + kolekcja BBC Player bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...