Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, Krótko -  obecnie mam taką propozycję na przedłużenie:

- optimum + - 34,99

- CANAL+ 15 zł/m dla Abonentów

- Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)

- najem dekodera 0 zł

 

Łącznie 59,99 zł

Umowa wypowiedziana. Czy można to co powyżej dostać w niższej kwocie? Jeśli tak to jakiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Extra+ z Canal+ - 79,99 zł

MP - 0 zł

Canal+ 4K - 0 zł

Eleven - 11,90 zł

Główny dekoder Ultrabox 4K - 0 zł

Dodatkowy dekoder Ultrabox 4k - 15 zł

Razem wychodzi 106,89 zł

 

Chciałbym zejść na niższy pakiet na Optimum+ bo mi Extra+ nie potrzebne bo głownie oglądam sport, więc na jakie ceny mogę liczyć rozbijając pakiet na składaka ?(oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia) Czytałem trochę postów i pytanie czy jest możliwość dostać ceny które podałem niżej

 

Chciałbym:

Optimum+ (dostanę za 24,99 zł ?)

Cała paczka Canal+ - 19,99 zł?

MP - 5 zł?

C+ 4K - 0 zł?

Eleven 11,90 zł

Dekodery bez zmian czyli 2 ultraboxy

 

Edytowane przez pomelo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pomelo18 napisał(a):

Czyli taniej niż mam obecnie nic nie wyrwe?

Znajomy schodził z Superpremium+ (nie 4K). Płacił 119zł. 

Najtaniej mu zaproponowali Extra+ za 54,99zł. Do tego C+ z 4K za 19,90zł, Eleven za 11,90zł i Polsaty Premium za 10zł. No i BBC Player i dekoder 4K za 0zł. Plus był taki, że umowa tylko na rok chciał i dostał, bo nie wiedzial co z Ligą Mistrzów będzie. 

Ale jemu to pasowało. W sumie i tak płaci mniej niż wcześniej. Nie ma HBO, ale zyskał Eleven i Polsaty, a na tym mu bardziej zależało (sport). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gregorii2004 napisał(a):

Hej wszystkim, Krótko -  obecnie mam taką propozycję na przedłużenie:

- optimum + - 34,99

- CANAL+ 15 zł/m dla Abonentów

- Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)

- najem dekodera 0 zł

 

Łącznie 59,99 zł

Umowa wypowiedziana. Czy można to co powyżej dostać w niższej kwocie? Jeśli tak to jakiej?

Tą ofertę otrzymałeś z DUK? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet Nowy Comfort+ za 22,50zl + Multiroom 10zl + najem mediabox+ za 0 zł. Za wszystko miesięcznie płace 32,50zl

 

Powoli zaczynają się telefony.. 

Co ciekawego mogą mi zaproponować pod koniec umowy ? Dodam, że nie chce płacić więcej niż obecnie a pakiet, ktory posiadam w zupełności mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem taką ofertę:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, Najem 4K DualBOX+, Najem Dysk PVR 500GB (G9SE)

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Najem 4K DualBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem Dysk PVR 500GB (G9SE) za 5 zł/m dla Abonentów (09/22)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,89  zł

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Będzie nieznacznie drożej i raczej  inny pakiet będa oferować.  Ale Optimum raczej zaoferuja w najtańszym wariancie cenowym. MR też zapewne+2 zeta więcej.

 

 

Tak właśnie celuje w Optimum za 24,90. 

A myślisz, że jest szansa na wymiane dekodera głównego na ultrabox bądź dekodera Multiroom na nowszy za 0zl/MSC ?

Edytowane przez medalao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chciał zejść z ekstra za 44,99 do optimum za 24,99 jeśli się nie uda przejdę na nieokreślony i zostawie tylko ekstra+na nieokreślonym+5zł   canal+ i19,90 i multiroom za 15zł. przy przedłużeniu koszt multiroom i tak wzrasta z 15 do 20zł więc nie opłaca mi się przedłużać, bo cena z przedłużeniem i bez przedłużenia będzie identyczna. 

Rozważam też rezygnacje z multiroom a wtedy za 70zł będę miał ekstra+ z canal+  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/17/2024 at 11:25 AM, kacpe said:

Cześć, ja również zwracam się z pytaniem co można ugrać na przedłużeniu.

 

Obecnie posiadam:

Optimum+ za 35 zł

BBC Player za 0 zł

VOD+ za 0 zł

Canal+ Family za 0 zł

Najem WIFI PREMIUMBOX+ za 0 zł.

 

Razem 35 zł miesięcznie. Umowa do końca lutego. Wypowiedzenie wysłane.

 

Co można ugrać? Chciałbym nie zwiększać kwoty abonamentu, ewentualnie maksymalnie do 40 zł. Zależy mi tylko na tym, żeby w pakiecie był Eurosport i dostęp do kanałów telewizyjnych przez aplikację Canal+. Ewentualnie byłbym zaintersowany C+ Seriale i Filmy.

 

On 1/17/2024 at 12:33 PM, Q77 said:

W cenie 39.99 możesz dostać śmiało Optimum+ BBC player i Canal+ seriale i filmy 

Zostań przy wifipremium bo to stabilniejszy sprzęt niż 4k 

Możesz też nic nie robić i umowa przejdzie na czas nieokreślony na samym Optimum+ za 38.99zł

 

I na tym się skończyło. :)

Optimum+, BBC Player, Canal+ SiF za 40 zł.

 

Pytałem jeszcze o dodanie Netflixa, ale podobno mógłbym dostać tylko w cenie rynkowej (43 zł), więc zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed dylematem, zatem szukam na forum odpowiedzi 😉

Od kilku lat jestem na bezterminowce, mam optimum z hbo, c+, pvr i mr za free. 1 kameleon (sagemcom) i 1 kayman (pace). Nie oddawałem deka i karty bo mi się nie chciało i tak kamela nie używam wcale. Place za to 71zl mies.

Pytanie jest następujące, czy jest opcja wymiany kameleona z sagemcomem na moduł CI? Pace z kaymanem chciałbym zostawić. Co mogą zaproponować w ramach przedłużenia aktualnie. Bo wątpię, że zostawia mi stara cene 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pakiet EXTRA PLUS za 49,99 PLN

BBC PLAYER - 0 PLN

MISTRZOWSKA PILKA - 0 PLN

ELEVEN SPORT - 13,90 PLN

NETFLIX - 38 PLN

MULTIROOM STANDARD - 15 PLN

C+ 4K - 0 PLN

CANAL PLUS - 19,90 PLN

NAJEM 4K ULTRABOX + - 0 PLN

NAJEM DYSK - 5 PLN

 

Obecnie płace 141,79 PLN.
Podpowiedzcie proszę - na jakich warunkach minimalnych mogę to przedłużyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...