Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Raczej wątpliwa sprawa ze zrabatowaniem, jeśli obecnie kosztuje 5 zł/m. Za 0 zł to jest do pakietu łączonego Extra+ z CANAL+ za 79,99 zł/m. 

Czyli jak mam teraz pakiet Extra+ (49,99zł) z całą paczką Canal+ (25zł) tj. razem 74,99zł (tak w ogóle to mam jeszcze HBO i inne duperele i płacę za wszystko 104,99zł) to tej Mistrzowskiej Piłki nie mam szans wyrwać za zero przy przedłużaniu umowy? Do tej pory nie miałem tej Mistrzowskiej Piłki wcale. Jeśli się orientujesz to jakie inne gratisy można wyrwać przy takiej umowie jak podałem kilka postów wyżej? A czy orientujesz się na jaki dekoder warto wymienić wifiboxa, którego mam do multiroomu? Tak żeby można było korzystać z VOD, bo na wifiboxie w menu jest jeszcze NC+ GO, które oczywiście nie da się włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DominikCz napisał(a):

Witam,

Obecnie  

OPTIMUM+ 39,99 PLN 

NETFLIX 4K 17 PLN 

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 29 PLN 

HBO 25 PLN

CANAL+ 19 PLN

NAJEM 4K ULTRABOX+ plus dysk 0 PLN

Umowa do końca tego miesiąca, wypowiedzenie złożone.

Co da się ugrać??

 

 

Optimum 24,99zł

canal+ 4K za 0zł

canal+ paczka 19,90zł lub canal+ film i seriale za 10zł

HBO i canal + można dostać do 3msc  za 0zl potem  po trzech msc dzwonisz o przedłużenie tych kanałów i płacisz już 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale z zejście z ceną na tym samym pakiecie o 15 zł/m jest nierealne. Piszmy o realiach ;)

 

@markar78odezwij się w wiadomości prywatnej.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wypowiedzenie wysłane

 

Mam:

Optimum - 24,90zł

HBO MAX - 5 zł

HBO - 20 zł

Adventure TV - 0,51zł

History - 1,99zł

Sport Club - 0,51zł

H2 HD - 1,99zł

Najem dekodera - 0zł

 

razem: 54,99zł

 

Chciałbym:

Extra+

Canal+ (bez sportu)

na 12 lub 24 miesiące.

Za ile na dzień dzisiejszy można to ugrać?

Najlepiej jak bym się zmieścił w 55zł...... :) ale jak coś to mogę dołożyć 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie można zejść z ceny za HBO. 

 

Godzinę temu, Mako napisał(a):

Cześć

 

Wypowiedzenie wysłane

 

Mam:

Optimum - 24,90zł

HBO MAX - 5 zł

HBO - 20 zł

Adventure TV - 0,51zł

History - 1,99zł

Sport Club - 0,51zł

H2 HD - 1,99zł

Najem dekodera - 0zł

 

razem: 54,99zł

 

Chciałbym:

Extra+

Canal+ (bez sportu)

na 12 lub 24 miesiące.

Za ile na dzień dzisiejszy można to ugrać?

Najlepiej jak bym się zmieścił w 55zł...... :) ale jak coś to mogę dołożyć 5 zł.

Być może 60-65 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPTIMUM+ Z CANAL+ 80.00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0.00 zł

BBC PLAYER 0.00 zł

MOVIES FUN 0.00 zł

FILMBOX PACK 0.00zl

dekoder 4K Ultrabox 10zl miesiecznie

 

Rozumiem, ze ww. oferta przedluzenia nie jest atrakcyjna? Obecnie place 89zl za stary pakiet „Nowy Comfort+ z Canal+”.

 

Wypowiedzenie zlozone.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie można zejść z ceny za HBO. 

 

Być może 60-65 zł/m.

A sam pakiet Extra za ile można ugrać na przedłużeniu?

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy telefon gość proponuje extra z c+ i netflix za 120zl do tego w gratisie C+4k mistrzowska piłka i HBO z HBO max za 0zł eleven za 11, filmbox za 5 dopełnienie do netflix 4k za 17zł . Opcje dodatkowe online to movies fun i bbc player też za free. Całość na 24m-ce  pierwszy miesiąc 105zł czy jakoś tak kolejne 23 m-ce 158,89zl po udzieleniu rabatu za zgody marketingowe. Z moich obliczeń wychodzi 153,90 czyli 5 zł pewno za c+4k albo MP bo sprzęt to sama karta. Chciał gość jeszcze dołożyć Hustler, drocel  czy sundance na start ale odmówiłem. Oferta niby taka sama za wyjątkiem zamiany series fun, którego ponoć już nie oferują na przedłużenie bbc player. Powiedziałem, że sie zastanowię i niech zadzwonią po wekendzie. Gość powiedział, że jak niżej to tylko z filmbox, eleven i dopełnienia do netflix mogę zrezygnować bo c+ 4k jest za free.

Da się zejść na czymś jeszcze czy to już max i albo coś odpiąć albo zostawiam Np extra za 44 zła i c+ za 19.99 a reszta tak jak gość proponował czy akurat na tym już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mako napisał(a):

A sam pakiet Extra za ile można ugrać na przedłużeniu?

Extra+ 44,89zł

ale do Optimum+ można dobrać dopełnienie do Extra+ i wyjdzie jeszcze taniej jak się dobrze wynegocjuje to za 10zł dostaniesz te dopełnienie, pamiętaj że jak przejdziesz na Extra+ to powrót na optimum może być ciężki lub nieosiągalny w cenie 24,99zł wiec lepiej chyba dopełnienie brać 🤔 na samym koncie canal+ po zalogowaniu bez negocjacji masz dopełnienie do extra za 20zł wiec i tak by wyszło 44,89zł przy twoim optimum+ ż 24,99zł.

 

IMG-0024.jpg

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Koniec umowy 30.04

Opcje Optimum+ z Canal+

HBO+HBO Max

Place 69,90

 

Na czym mi zależy: żeby płacić jak najmniej.Nie zależy mi właściwie na niczym, szczególnie na HBO i ogromnej większości programów z pakietu optimum+.Canal Plus od biedy może być, ale jakbym miał się pozbyć to też bez żalu. Ewentualnie fajnie by było jakbym mial dostęp do Eurosportu (1 i 2).

Najlepiej oczywiście byłoby zjeść ciastko i mieć ciastko czyli jak najwięcej za jak najmniej.

Pytanie co mogę ugrać maksymalnie (czyli jak najniższa cena) w stosunku do pozbytych opcji ?

Edytowane przez krav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć Eurosporty to musisz mieć jako minimum Optimum+. C+ najtaniej za 19,90zł. HBO z HBO MAX musisz sprawdzić przy umowie na ile masz wycenione. Jak za 20zł to możesz to przedłużyć w tej samej cenie, bo dla nowych/bez tej opcji, jest już drożej. Oczywiście możesz też z tego zrezygnować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jakby to wyglądało: 

HBO definitywnie nie chce.

1. Jakiś najbardziej podstawowy pakiet 

2. Trochę więcej niż podstawowy 

3. Max co zakładam to tak jak napisałeś Optimum+ (bo tam sa Eurosportu).

Jak każda z opcji by wygląda cenowo ?

I ewentualnie paczke Canal+ można dobrać do tego najniższego pakietu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś musiał zobaczyć na rachunku jaki masz pakiet bazowy. Bo możesz mieć, np. Optimum+ za 29,99zł i Canal+ za 19,90zł. Albo Optimum z Canal+ za 49,99zł. Niby to samo, ale to inne pakiety bezowe. 

 

Moim zdaniem przy schodzeniu z takiego pakietu jak Twój to za Optimum+ najniżej 29,99zł i C+ ewentualnie za 19,90zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rachunku mam: 

Optimum+ 29,99

Canal+ 19,90

Jakbym chciał ten goły pakiet Relax+, bez HBO, Canal+ to za ile mógłbym go dostać przy przedłużeniu ?

Jest jeszcze Entry+ - ile za niego mógłbym płacić ?Też przy założeniu że jest tylko on, bez żadnych dodatkowych opcji.

Edytowane przez krav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 - dzięki za zaangażowanie i odpowiedzi.

Wiadomo że by dobrnąć do takich cen to niezbędne wypowiedzenie i przeczekanie, już to przerabiałem.

Jeszcze o jedno zapytam: i tak place osobno za Netflixa, to może tutaj bym mógł coś zmodyfikować.

Czy do pakietu Entry+ mógłbym dorzucić Netflixa ? Schodząc z mojego dotychczasowego pakietu ile by można było wynegocjować? Czyli tylko Entry+ i Netflix 

Entry+ i Netflix za 35 zł by przeszło ?

Albo Relax+ i Netflix za 40 zł ?

Edytowane przez krav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
36 minut temu, k05 napisał(a):

Entry+ za 9,99zł

Relax+ za 14,99zł

Ale czy uda się zejść do tych wartości to już kwestia indywidualna. 

To ci "kłamczuszki". Do ostatniej chwili umowy wydzwaniali z propozycją przedłużenia oferując pakiety ...od 15 zł. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
3 godziny temu, k05 napisał(a):

Entry+ za 9,99zł

Relax+ za 14,99zł

Ale czy uda się zejść do tych wartości to już kwestia indywidualna. 

Nie ma szans na takie ceny raczej. Przy obecnym pakiecie i cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo zejsc 2 lata temu z Extra z hbo (69.99) na Start+ z Hbo (34.99) a potem podnieść na Nowy Comfort za 24.99 z hbo 20zl. Nie chcieli zejsc z Extra na Comfort ale zeszli z Extra na Start+... Gdzie tu logika ...

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...