Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@nk2 serio będziesz o te 5zł się wykłócał? 😂 przy tak niskim pakiecie MP za 0zł jest niemożliwa. Najczęściej było tak - C+ za 25zł, MP za 0zł; C+ za 20zł, MP za 5zł. Wychodziło na jedno. 

Osoby z sprzętem od C+ mogły najczęściej mieć w tej konfiguracji MP za 0zł, ale wtedy sprzęt był za 5zł. 

 

Podsumowując: nic nie ugrasz. Czarny piątek też nic nie pomoże. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateuszsm1992 napisał(a):

Witam, obecnie posiadam:

OPTIMUM+ 24,99 zł
VIAPLAY 19,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 5 zł

ELEVEN SPORTS 11,90 zł

CANAL+ 19,90 zł
CANAL + 4K ULTRA HD 0 zł
MODUŁ CAM 0 zł
Łącznie 80,79zł. 
Umowa do końca maja rezygnacja złożona. 

 

Pierwszą ofertę jaką dostałem to odłączenie viaplay (to chciałem sam) i taka sama kwota minus viaplay czyli 61,79zł. 
Czy jest szansa na coś lepszego? Obecne warunki (nie licząc viaplay, który głupi sam dokupiłem) wynegocjowałem przy poprzednim wypowiedzeniu umowy. 

 

Większość klientów ma Mistrzowską Piłkę za 0 zł. 

32 minuty temu, k05 napisał(a):

@nk2 serio będziesz o te 5zł się wykłócał? 😂 przy tak niskim pakiecie MP za 0zł jest niemożliwa. Najczęściej było tak - C+ za 25zł, MP za 0zł; C+ za 20zł, MP za 5zł. Wychodziło na jedno. 

Osoby z sprzętem od C+ mogły najczęściej mieć w tej konfiguracji MP za 0zł, ale wtedy sprzęt był za 5zł. 

 

Podsumowując: nic nie ugrasz. Czarny piątek też nic nie pomoże. 😂

 A ja mam C+ za 20 zł i MP za 0 zł. Więc da się. I od teraz po przedłużeniu oba dekodery za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Harry44 napisał(a):

 

Większość klientów ma Mistrzowską Piłkę za 0 zł. 

Ciekawe na podstawie jakich danych to wyliczyłeś. 😂

 

Godzinę temu, Harry44 napisał(a):

 

 A ja mam C+ za 20 zł i MP za 0 zł. Więc da się. I od teraz po przedłużeniu oba dekodery za 0 zł. 

To, że Ty masz nie oznacza, że wszyscy mają. Ja mam np. Hbo na całą umowę za 0zł. Ale w dzisiejszych ofertach już nikt bez 0zł do tej pory za HBO tego pakietu za darmo nie otrzyma. 

Z resztą pisałem jaka była tendencja. 

@nk2 ma i pakiet podstawowy i pakiet C+ w najniższej możliwej cenie. Dlatego o MP za 0zł będzie bardzo trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, nk2 napisał(a):
Witam!
Czy do Optimum+ za 25 zł
Canal+ za 20 
Jest możliwe dostać Mistrzowską Piłkę za 0 zł,bo obecnie płacę 5 zł
Miałem jeszcze Viaplay ale rezygnuje bo czytałem na forum że total teraz ma kosztować chyba 39 zł
I czy coś mogę jeszcze dostać gratis przy przedłużeniu umowy np:kanały xxx
Wypowiedzenie złożone i pierwszy telefon i konsultant twierdzi ze płaciłem 5 zł i nie może mi opuścić na 0 zł
Oraz czy w czarny piątek przy przedłużaniu umowy można coś jeszcze ugrać?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

A można jeszcze przedłużyć z Viaplay? Czy ze względu na wyjście VP z Polski nie mają już go w ofercie?

Bo mam ten sam pakiet co Ty, ale Viaplay chciałbym zostawić.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie umowy ( zamiast starego multiroomu ) na łącznie 109 zł, do końca stycznia 2024r.:

1. ta karta z modułem za 36.90 zł to Extra + z Canal +:

- mistrzowska piłka 0 zł

- eleveny 11.90 zł

- najem modułu 0 zł

2. karta + dek  za 71.79 zł to Optimum + :

- mistrzowska piłka 5 zł

- eleven 11.90 zł

- canal 19.90 zł

- najem 0 zł

Razem 109 zł

Ostatnio się mocno uaktywnili z ofertami nowej umowy, ale takie zaj……warunki oferują, że szybko się kończą nasze rozmowy. Mianowicie po super upustach i konsultacjach z kierownikiem 😁 ta sama oferta w cenie 145 zł.   Za ile takie coś jest do wynegocjowania ?


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam obecnie pakiet Extra+ Canal+ (6) Live za 69.99 zł. Wynajem dekodera PVR 0 zł. Koniec umowy 31.12. 2023. Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane 3 tyg temu. Konsultanci twierdza przez telefon że nie ma już tego pakietu i że za nowy muszę zapłacić 79.99 zł. Jest opcja przedłużyć w tej samej cenie? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć było tak (umową do luty 24)

1 umowa

Start+, HBO, HBO max ultrabox4k 35zl

2 umowa

Extra+, Canal+, MP, moduł ecp 35zl

 

Przedłużyłem

1 umowa

Relax+, Canal + filmy i seriale, filmbox 35zl

2 umowa 

Zostawiłem póki co na nieokreślony za 44 bo oferta konsultanta była za 45 więc bez sensu , zobaczymy może jeszcze zadzwonią z inną propozycją 

W dniu 21.11.2023 o 07:41, tweed77 napisał(a):

 

Było:

Start+ = 14.99 zł

C+ wraz C+ 4K = 19,99 zł 

Paczka Filmbox = 5 zł

Moduł CI+ ECP = 0 zł

 

Jest:

Relax+ = 14,99 zł

C+ wraz C+ 4K = 19.99 zł

Paczka Filmbox = 5 zł

Moduł CI+ ECP = 0 zł

 

Tak normalnie kosztują 15 zł. Dostałem parę lat temu w promocji za 5 zł miesięcznie i w tej cenie 5 zł przedłużyłem na następne 24 miesiące.

 

Jedyna zmiana to zamiast Start+ mam Relax+ reszta bez zmian. 

 

Oczywiście gratis dostęp do C+ Online jako że mam paczkę kanałów C+.

 

Pytanko o paczkę filmbox czy możesz się logować do filmbox + na stronie internetowej bo nie widzę tam opcji dla subskrybentów Canal+?

Edytowane przez Dareckyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapytam znawców tematu ofert CANAL+. Czy przedstawiona oferta Canal+ na przedłużenie dwuletniej umowy będzie do zaakceptowania bez dalszych negocjacji cenowych ???

 

Najem Dysk PVR 1 TBza - 0 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ - 0 zł/m,

2 x Multiroom Standard Wi-FiBox - 2 x 10zł/m,

1 x Multiroom 4K DualBox - 1 x 15zł/m,

Canal+ 4K UHD - 0zł/m na 24 miesiące,

Mistrzowska Piłka - 0zł/m na 24 miesiące,

Entry+ CANAL+ (pełny pakiet) + Netflix - 50zł/m,

Movies Fun - 0zł/m na 24 miesiące,

Hustler HD - 0zł na 6 miesięcy gratis,

Multi Man Pack - 20zł/24m,

BBC Player - 0zł/24m,

Filmbox Pakiet  - 10zł/24m

Całość 115zł na 24 miesiące. Czy to dobra cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po 24 miesiącach 😉

 

Ponownie proszę Was o pomoc w wyborze oferty.

 

Umowa wygasa 30.11 i wypowiedzenie wysłano. Do tej pory płaciłem 79,89zł.

 

Otrzymałem dziś telefon z taką ofertą:

- Pakiet Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

- BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

- CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

- CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

- History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów,

- Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

- Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L,

- Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

- Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

W ramach promocji Black Week HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), 😜

Czas trwania umowy: 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 76,89  zł

 

Myślicie, że warto się na to zgodzić, czy jest szansa na coś mniej kasy / więcej kanałów?

 

Z pozdrowieniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem abonentem nc+ od 10lat.

Obecnie do 02/2024:

 

Pakiet Nowy Comfort+

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L

 

Mam jeszcze SAGECOM DSIW74

 

Na co mogę liczyć przedłużając umowę? Chciałbym lepszy dekoder oraz najlepiej utrzymać 22,50zł. Czy to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Witam!

Jestem również abonentem nc+ od 10lat.

Obecnie do 02/2024 i aktywność konsulatów znacznie wzrosła a pakiety maja inne nazewnictwo. Obecnie mam

Extra+ z CANAL+

CANAL+ 4K ULTRA HD

Mistrzowska Piłka

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m

Eleven Sports

Chciałbym pozostać z tym samym, może Netflix na 4TV dobrać. Na jaką ofertę mogę liczyć bez wypowiedzenia? Koniec roku to są pewnie jakie black friday ale czy warto wychodzić przed szereg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Umowa jest do stycznia. W grudniu złoże wypowiedzenie

Obecnie mam:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, Viaplay

Płacę obecnie 111 zł

Czy obecne oferty są możliwe zeby cena się nie zmieniła /nie było więcej/ i utrzymanie obecnej ilości usług?

Nie będąc zachłannym czy mimo że jestem z Canal+ od wielu wielu lat mogę wołać coś dodatkowego jeszcze np Netflix 

Czy w momencie gdyby Viaplay wycofało się z polskigo rynku mogę rozwiązać umowę?

Czy można wołać umowę na rok czy już nie dają takiej? Ostatnio mialem 15 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
13 godzin temu, Max699 napisał(a):

Ktoś wie czy do optimum za 25zl można dostać filmowe canal+ w niższej cenie jak za całość? 

Zależy jaki pakiet jest obecnie i w jakiej cenie.

 

31 minut temu, prz3m3k1 napisał(a):

Witam. Aktualnie posiadam pakiet

comfort+ 22.5

Canal+ 30zl

Dekoder 4k - 0zl

Multiroom - 0zl ( dodatkowy sagemcom )

 

Czy jest szansa przy przedłużeniu przy tym pozostać , czy raczej będzie ciężko?

Trzeba będzie przejść na pakiet Optimum+ za 24,99 lub 29,99 zł/m, CANAL+ może wpadnie taniej, Multiroom może wzrosnąć do 12 zł/m. (ale może się uda utrzymać obecną cenę). 

 

12 godzin temu, bob57 napisał(a):

Cześć

Witam!

Jestem również abonentem nc+ od 10lat.

Obecnie do 02/2024 i aktywność konsulatów znacznie wzrosła a pakiety maja inne nazewnictwo. Obecnie mam

Extra+ z CANAL+

CANAL+ 4K ULTRA HD

Mistrzowska Piłka

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m

Eleven Sports

Chciałbym pozostać z tym samym, może Netflix na 4TV dobrać. Na jaką ofertę mogę liczyć bez wypowiedzenia? Koniec roku to są pewnie jakie black friday ale czy warto wychodzić przed szereg?

Zapewne na podobną do obecnej plus Netflix 4K za 55 zł/m. Ewentualnie jakiś łączony pakiet, ale to już kwestia sprawdzenia indywidualnej oferty.

Godzinę temu, kamillowad napisał(a):

Witam Umowa jest do stycznia. W grudniu złoże wypowiedzenie

Obecnie mam:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, Viaplay

Płacę obecnie 111 zł

Czy obecne oferty są możliwe zeby cena się nie zmieniła /nie było więcej/ i utrzymanie obecnej ilości usług?

Nie będąc zachłannym czy mimo że jestem z Canal+ od wielu wielu lat mogę wołać coś dodatkowego jeszcze np Netflix 

Czy w momencie gdyby Viaplay wycofało się z polskigo rynku mogę rozwiązać umowę?

Czy można wołać umowę na rok czy już nie dają takiej? Ostatnio mialem 15 miesiecy

Cena na pewno się zmieni, bo Viaplay Total kosztuje obecnie minimum 39 zł/m. Netflix tylko za dopłatą 38 zł/m za pakiet Standard lub 55 zł/m za pakiet Premium. Umowy na rok są, ale są droższe niż pozostałe warianty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...