Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ircios napisał(a):

Za tyle co masz obecnie Optimum. 

Chyba nie rozumiem? Obecnie samo Optimum+ mam za 29.90. Czy chodzi Ci o cenę Optimum standardową, coś około 45 zł?

 

Edytowane przez Kiler
Usunięto odniesienie do usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Strasznie dużo nowych pakietów na stronie nc+ widziałem, nieczytelne to dla mnie stąd zwracam się do Was, zawsze korzystałem z Waszej pomocy i liczę na dobre rady również i teraz :)

 

Umowa do 31.10. - rozumiem, że bez wypowiedzenia we wrześniu się nie obędzie? A jeszcze pozostaje otwarta kwestia co z Viaplay..

 

125,89 PLN, 3 m-ce abo mi podnoszą o 5 zł nie wiem dlaczego..

Extra+ z Canal+ (11) 79,99 [kolejne m-ce 84,99 ?!)

Canal+4K 0,00 

Viaplay Total do końca umowy 19,00

MP 0,00 Eleven Sports 11,90
Najem 4K UltraBox+ 0,00 Najem dysk 5,00 Multiroom Standard 10,00

 

Pojawiały się już telefony, jedna z propozycji to za to samo ~137 zł i oczywiście, ze najlepiej jak najszybciej przedłużyć bo w sierpniu i później to już będzie jeszcze drożej

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brooklyn napisał(a):
1 godzinę temu, ircios napisał(a):

Za tyle co masz obecnie Optimum. 

Chyba nie rozumiem? Obecnie samo Optimum+ mam za 29.90. Czy chodzi Ci o cenę Optimum standardową, coś około 45 zł?

Za tyle co masz obecnie. Czyli jak wspomniałeś 29,90. Nie pisałem, że dostaniesz drożej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DrNo napisał(a):

Dzień dobry! Strasznie dużo nowych pakietów na stronie nc+ widziałem, nieczytelne to dla mnie stąd zwracam się do Was, zawsze korzystałem z Waszej pomocy i liczę na dobre rady również i teraz :)

 

Umowa do 31.10. - rozumiem, że bez wypowiedzenia we wrześniu się nie obędzie? A jeszcze pozostaje otwarta kwestia co z Viaplay..

 

125,89 PLN, 3 m-ce abo mi podnoszą o 5 zł nie wiem dlaczego..

Extra+ z Canal+ (11) 79,99 [kolejne m-ce 84,99 ?!)

Canal+4K 0,00 

Viaplay Total do końca umowy 19,00

MP 0,00 Eleven Sports 11,90
Najem 4K UltraBox+ 0,00 Najem dysk 5,00 Multiroom Standard 10,00

 

Pojawiały się już telefony, jedna z propozycji to za to samo ~137 zł i oczywiście, ze najlepiej jak najszybciej przedłużyć bo w sierpniu i później to już będzie jeszcze drożej

 

Będę wdzięczny za wszelkie porady! Pozdrawiam

 

Wydaje mi się, że coś drogo ten pakiet C+ z Extra+. Ja miałem dodatkowo w tym HBO i najem dysku i płaciłem 84,99 zł.

Z Viaplay Total też bym się wstrzymał. Dziś ogłosili, że wychodzą z Polski. Zatem za darmo to uczciwa cena w tej chwili za Viaplay ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Brooklyn napisał(a):

Z Viaplay Total też bym się wstrzymał. Dziś ogłosili, że wychodzą z Polski. Zatem za darmo to uczciwa cena w tej chwili za Viaplay ;)

Ja bym się tego raczej nie obawiał, będzie pretekst do zerwania umowy i wynegocjowania lepszych warunków wcześniej ;-) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, AnotherManiek! napisał(a):

Ja bym się tego raczej nie obawiał, będzie pretekst do zerwania umowy

Możesz zerwać umowę jeśli kanał był gwarantowany. Viaplay wydaje mi się, że nie jest. Jeśli zniknie całkowicie, pewnie co najwyżej zaproponują coś w zamiany, typu History TV albo Cinemax :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zerwać umowę jeśli kanał był gwarantowany. Viaplay wydaje mi się, że nie jest. Jeśli zniknie całkowicie, pewnie co najwyżej zaproponują coś w zamiany, typu History TV albo Cinemax

Tak? A co mi mogą zaproponować za Viaplay mając full. Niech ściągają 19,90 i jesteśmy kwita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów

 

Proszę o radę. Obecnie posiadam:

Pakiet Nowy Start+ 9,99

Canal+ 19,90

mediabox 0,00

Umowa do końca grudnia 2023. Zaczęły się telefony od konsultantów. Propozycja z ich strony utrzymanie tego co mam za 39,89, plus np. Viaplay za 5zł. Najbardziej zależałoby mi na utrzymaniu ceny, ewentualnie wymiana dekodera na 4K bez czynszu. Składać wypowiedzenie? Jest szansa, czy zostać na czas nieokreślony?

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie ma możliwości utrzymania ceny, bo pakietu Start+ już nie ma, viaplay za darmo także nie jest już oferowany. Proponowany jest na pewno pakiet Relax+ w cenie 14,99 zł/m i opcja CANAL+ za 19,90, które uprawniają do włączenia viaplay w promocyjnej cenie 5 zł/m. Dekoder 4K bez dysku jest oferowany za 5 zł miesięcznie lub z dyskiem za 10 zł miesięcznie, nie ma szans na ofertę bez opłat za czynsz sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma możliwości utrzymania ceny, bo pakietu Start+ już nie ma, viaplay za darmo także nie jest już oferowany. 

Dzięki Krzysiek, czyli najkorzystniej będzie dla mnie zostać na czas nieokreślony, bo wtedy będę miał abonament wyższy o 5zł.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma możliwości utrzymania ceny, bo pakietu Start+ już nie ma, viaplay za darmo także nie jest już oferowany. Proponowany jest na pewno pakiet Relax+ w cenie 14,99 zł/m i opcja CANAL+ za 19,90, które uprawniają do włączenia viaplay w promocyjnej cenie 5 zł/m. Dekoder 4K bez dysku jest oferowany za 5 zł miesięcznie lub z dyskiem za 10 zł miesięcznie, nie ma szans na ofertę bez opłat za czynsz sprzętu. 

Jednak źle policzyłem. Jesli zostanę na okresie nieoznaczonym to będę płacił tyle samo co za pakiet Relax. Dodatkowo nie będę mógł zostawić paczki Canal + za 19,90. Dobrze rozumiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Templariusz napisał(a):

Witam Szanownych Forumowiczów

 

Proszę o radę. Obecnie posiadam:

Pakiet Nowy Start+ 9,99

Canal+ 19,90

mediabox 0,00

Umowa do końca grudnia 2023. Zaczęły się telefony od konsultantów. Propozycja z ich strony utrzymanie tego co mam za 39,89, plus np. Viaplay za 5zł. Najbardziej zależałoby mi na utrzymaniu ceny, ewentualnie wymiana dekodera na 4K bez czynszu. Składać wypowiedzenie? Jest szansa, czy zostać na czas nieokreślony?

Dziękuje i pozdrawiam

Nie dostaniesz dekodera 4k za free. Chyba, że będą oni chcieli siłą wymusić wymianę. Wypowiedzenie i czekaj na ofertę. Być może, już w listopadzie ją dostaniesz, ale droższą o 5 zł. Na dzień dzisiejszy daj sobie spokój  

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

obecnie posiadam Pakiet Extra (44,99 zł), Canal+ z 4K (19,90 zł), HBO (15,00 zł), HBO MAX (5 zł), Netflix 4K (55 zł), Dekoder gł. z dyskiem i multiroom (0 zł) - za wszystko płacę 139,89 zł

 

Umowa do końca września, jeszcze nie wysłane wypowiedzenie. Za wszystko co powyższej pierwsza odrzucona propozycja była na ok. 150 zł. Proszę o podpowiedź co mogę obecnie wynegocjować przy tym zestawieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy pytanie, ile Waszym zdaniem mogę ugrać?

 

Mam dwie umowy, obie kończą się 31 lipca 2023. Wypowiedzenia dawno złożone.

1. umowa:

super premium+ oraz HBO, cinemaxy, eleveny Mistrzowska Piłka, filmboxy, Multiroom (łącznie 3 dekodery - ultrabox 4k, wifi box, wifi box) - obecnie płacę 122 zł,

2. Umowa:

Extra + z Canal + oraz eleveny, Mistrzowska Piłka, dekoder wifi premiumbox +, obecnie płacę 37 zł.

 

Zależy mi na możliwości oglądania ligi angielskiej, więc zależy mi na Viaplay medium (przynajmniej do czasu wycofania się z Polski), a mogę zrezygnować z filmboxów czy Cinemaxów (przy jednoczesnym zachowaniu HBO i dołożeniu gratis HBO max). Dotychczasowe propozycje uwzględniające takie założenia to:

1. Umowa 139 zł

2. Umowa 45 zł.

Podsumowując tracę kilka kanałów (filmboxy, Cinemaxy), dostaję Viaplay medium i HBO max, płacę łącznie 25 zł więcej niż dotychczas. Proponowali mi to już z 3-4 razy, za każdym razem odmawiam licząc na coś więcej, lub taniej i za każdym razem słyszę, że taniej się nie da, a więcej, będzie również więcej kosztowało... Zegar tyka, zostało 10 dni do końca umów.

Edytowane przez MariuszKielce
Zapomniałem o Mistrzowskiej Piłce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam :

Pakiet Superpremium+ 4K / MISTRZOWSKA PIŁKA / MULTIROOM STANDARD / Nat Geo Play / SERIES Fun / Opłata najem 4K UltraBox+ / Opłata najem N9 UltraBox+

Multiroom Standard - 10zł

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku - 0zł

Mistrzowska Piłka - 0zł

Superpremium+ 4K - 109,99

Najem Dysk PVR 1 TB - 5zł

 

Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy 31.07. Na ten moment proponują 121,99 zł/msc . Brać czy uda się coś wyrwać taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lesioo86 napisał(a):

@MariuszKielce Na drugiej umowie proponują Ci Extra+, Canal+, Eleveny, ViaPlay i MP za 45 zł?

ViaPlay jest tylko do pierwszej umowy- do drugiej nie będzie już potrzebny, jeśli będę miał na pierwszej. Ta druga umowa powstała 2 lata temu, gdy cameleony oddawałem, dlatego zrabatowali mi ją bardzo wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór,

 

umowa na okres nieoznaczony od około 3 lat, PAKIET EXTRA+ z CANAL+, Eleven Sports, najem ULTRABOX+/PVR PACE, multiroom druga karta przestała działać 

= 94,40pln

Interesuje mnie to co mam dodatkowo Canal+4k i mistrzowska piłka oraz dekoder z dyskiem i multiroom w jednym mieszkaniu.

Czy jest szansa na drugą umowę z modułem CI+ na samo EXTRA+ z Canal+, Eleven Sports w jakieś promocyjnej cenie?

Edytowane przez donvito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga umowa bez problemu z modułemu. E+ z C+ i MP 40 zł. +11,90 Eleven. 

MR na głównej umowie za 0 z wifibix jako dodatkowy. . Będą chcieli wcisnąć za opłatą. 

Utrzymasz pakiet ten co masz w tej samej cenie. Dojdzie dzierżawa za dekoder główny 4k.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

30.11 kończy mi się umowa, wypowiedzenie złożone. Do tej pory OPTIMUM+ 24.99 / DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+ 10.00 / CANAL+4K ULTRA HD 0.00 / CANAL+ 19.90 / MISTRZOWSKA PIŁKA 0.00 / MULTIROOM STANDARD 0.00 / HBO + MAX 20.00 / NAJEM 4K ULTRABOX+ 5.00 / NAJEM DYSK 0.00 / CANAL+4K ULTRA HD 0.00 / VIAPLAY 19.00 - całość 98.89 PLN. Druga umowa post Cyfra -  NAJEM 4K ULTRABOX+ 5.00 / NAJEM DYSK 5.00 / Pakiet Extra+ z CANAL+ 25.00 / MISTRZOWSKA PIŁKA 0.00 / VOD+ 0.00 / - całość 35.00 PLN.

Propozycja na kolejne 24 miesiące od 1.12.2023 - OPTIMUM+ 24.99 / CANAL+4K ULTRA HD 0.00 / CANAL+ 19.90 / MISTRZOWSKA PIŁKA 0.00 / MULTIROOM STANDARD 0.00 / HBO + MAX 20.00 / NAJEM 4K ULTRABOX+ 0.00 /  NAJEM DYSK 0.00 / CANAL+4K ULTRA HD 0.00  / VIAPLAY TOTAL 29.00 / BBC Player 0.00 / - całość 103.89 PLN przy uwzględnieniu wynegocjowania  DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+ 10.00. Druga umowa NAJEM 4K ULTRABOX+ 5.00 / NAJEM DYSK 5.00 / Pakiet Extra+ z CANAL+ 35.00 / MISTRZOWSKA PIŁKA 0.00 / BBC Player 0.00 / - całość 45.00 PLN.

 

Konsultant zapewniał mnie, że na drugiej umowie nic więcej nie da się ugrać przy zachowaniu dekodera 4K.

 

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...