Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra+ z CANAL+79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/mdla Abonentów

Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dyskuza 0 zł + najem 5 zł/mdla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 0zł/mdla Abonentów

HBO z nc+go TV HBO GO0 zł 2 m i 25 zł/mdla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TBza 5 zł/mdla Abonentów

Multiroom Standard C+0zł 0zł/mdla Abonentów

wszysko za 104.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon, umowa do 30kwietnia, wypowiedzenie nie wysłane. 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+, VIAPLAY (opcja medium), CANAL+4K ULTRA HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, HBO, HBO MAX, Eleveny, NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) oraz jakieś SERIES i Movie FUN. To wszystko za 111.80 zl. Mam jeszcze multiroom z cameleonem ale chyba zrezygnuje. Proponowali oddzielną umowę i pakiet za 40zl/ Myślicie, ze to dobra oferta czy wysyłać wypowiedzenie i czekać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia ale dziwne że już dzwonią. Extra z Canal+ Mistrzowska Piłka Viaplay Total HBO gratis 3 miesiące umowa na 24 miesiące (teraz mam 15 miesięcy) za 94,99 zł czyli 5zł taniej za to samo co płacę teraz.  Chyba nie jest najgorzej? Gdyby konsul dał HBO na pół roku to bym się zgodził 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi że Viaplay total wciskają teraz za 15 zł. 

Medium 5zl i dopełnienie 10.

Wydaje się że przy targowaniu maxa można wyciągnąć: Medium 0 zł + dopełnienie 10 zł.

 

Ktoś ostatnio pisał że miał Eleven za 0zl. 

Jeżeli eleven będzie można wyrywać za 0 zł a Viaplay za 10 zł no to nie będzie tak źle.

Viaplay z Eleven zamieniłoby się opłatami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie można. 

@Krzysiek11:) To tak z ciekawości... Jaka jest obecnie najniższa cena za Viaplay Total i Viaplay Medium po złożeniu wypowiedzenia? Dobrze rozumiem, że żadnego z tych pakietów już nie można wyrwać za 0 zł? Jeśli mam obecnie Superpremium+4K i Viaplay Total za 0 zł, to nie utrzymałbym tego w takim kształcie przy przedłużeniu umowy?

Edytowane przez Developer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Faxe_86 napisał(a):

Czyli wychodzi że Viaplay total wciskają teraz za 15 zł. 

Medium 5zl i dopełnienie 10.

Wydaje się że przy targowaniu maxa można wyciągnąć: Medium 0 zł + dopełnienie 10 zł.

 

Ktoś ostatnio pisał że miał Eleven za 0zl. 

Jeżeli eleven będzie można wyrywać za 0 zł a Viaplay za 10 zł no to nie będzie tak źle.

Viaplay z Eleven zamieniłoby się opłatami.

 

Dokładnie tak kolego medium 5 zł i dopełnienie do 10 zł na total. Zapytany dlaczego nie mam viaplay za 0 zł skoro była przecież ta promocja że jak ma się Canal Plus sport eleven i  mistrzowską piłkę to powinienem mieć gratis otrzymałem odpowiedź że włączyłem eleveny tylko po to żeby dostać darmo viaplay hehehehe co jest oczywiście nie prawdą bo zawsze od kilku lat włączałem eleveny na cały sezon F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

mam umowe do końca kwietnia i nie wysyłałem wypowiedzenia.

 

mem dekoder 4K, dwa niezależne cameleony i oferte Superpremium 4K (w tym wszystkie C+, HBO, Mistrzowska Piła i Eleveny) za 124,99.

 

obecnie proponują mi: 

 

Superpremium 4k za 124,99 + Viaplay za 15 zł (pakiet  medium: bez KSW i F1)

MR po sieci za darmo

 

druga umowa niezależna za 51,90:

to samo co w pakiecie podstawowym ale bez Filmbox i HBO.

 

myslicie, że to dobra oferta, czy jestem w stanie coś więcej ugrać?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ w drugiej umowie doplacam 11,90 za Eleveny. Bez Elevenów byłaby za 40.

 

PS. dzwonili do mnie tydzień temu i jestem świecie przekonany ze za 40 zł proponowali mi nową umowę razem z Elevenami, ale konsultant z którym dziś rozmawiałem twierdzi, że to niemożliwe bo nigdy nie mieli takiej oferty..

wypowiedzenie właśnie złożyłem:)

Edytowane przez tomek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...