Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Obecnie : Extra + + 11x Canal+ + Multiroom + Ultrabox 4K + Dysk + Series Fun + Nat Geo Play. Za wszystko 79.99/miesięcznie.

 

Przed chwilą rozmowa z DUK :

Pakiet bez zmian + Viaplay + Polsat Sport Premium 1 i 2. Kwota zaproponowa 94.99/miesięcznie. 

 

Chciałbym zostać przy obecnym pakiecie + Viaplay / Mistrzowska Piłka. Jaką kwotę mogę ugrać max? I czy przedstawiona oferta jest ok? Z tego co widzę na forum w kwocie 95/msc można uzyskać o wiele więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał(a):

Skoro tak widzisz tu lepsze oferty i tak twierdzisz, że można uzyskać więcej, to czekaj na odpowiednią ofertę, która Cie zadowoli. Niepotrzebnie pytasz w takim przypadku. 

Wolę zapytać, zawsze ktoś może doradzić. Umowa do końca Marca, bez złożonego wypowiedzenia. 

Edytowane przez Eudey
Dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo:

Start+ 9.99 zł, Canal+ 25 zł, Canal+4K 0 zł, Ultrabox 4K 0 zł, dysk 5 zł /umowa do 31.01.2023

dziś przedluzone na 24m:

Optimum+ 25 zł, Canal+ 19 zł, Canal+4K 0 zł, Mistrzowska Piłka 10 zł, Viaplay 5 zł, HBO+HBO Max 0 zł/3m (potem wylaczenie), Ultrabox 4K 0 zł, dysk 0 zł

Po wypowiedzeniu i bez negocjacji przy pierwszym odebranym telefonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
12 minut temu, pawo24 napisał(a):

Panowie- za ile najtaniej można mieć viaplay,canal+,mp i eleven.pakiet do tego zestawu obojetny

Wszystko zależy od tego co się ma obecnie i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Eudey napisał(a):

Witam. 

Obecnie : Extra + + 11x Canal+ + Multiroom + Ultrabox 4K + Dysk + Series Fun + Nat Geo Play. Za wszystko 79.99/miesięcznie.

 

Przed chwilą rozmowa z DUK :

Pakiet bez zmian + Viaplay + Polsat Sport Premium 1 i 2. Kwota zaproponowa 94.99/miesięcznie. 

 

Chciałbym zostać przy obecnym pakiecie + Viaplay / Mistrzowska Piłka. Jaką kwotę mogę ugrać max? I czy przedstawiona oferta jest ok? Z tego co widzę na forum w kwocie 95/msc można uzyskać o wiele więcej. 

Wypowiedzenie złożone w dniu dzisiejszym. 

Pani w punkcie zaproponowała to samo co przez telefon tylko, że w kwocie 134.99. Jak twierdzi, na infolini żadnej lepszej ceny nie uzyskam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

obecnie od sierpnia 2022r. mam pakiet start+ na module CAM CI+ z ECP. Od kilku dni w ICA wyświetla mi się propozycja wzięcia za 29 miesięcznie do końca mojej umowy opcji dodatkowej Canal+ Film (Family, Film, Seriale, Dokument0 wraz z Viaplay. Moje pytanie jest następujące: Czy opcja viaplay będzie dla mnie jako apka do oglądania za pośrednictwem telewizji czy tylko z poziomu dekodera (którego nie mam, gdyż mam tylko moduł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifibox? Decyzja życia, rezygnując z lepszego rozwiązania i wymiana modułu na ten szrot😄

Rozumiem, że C+ 4k i BBC Player będziesz oglądać na urządzeniu zewnetrznym w C+ Online?

O VP nie pytam, bo wiadomo, że z apki.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się do tego forum z konkretnego powodu. Dobre warunki na przyszłość.

Dzięki Panu @Krzysiek11:) niezły pakiet za stówkę.

Dziś użyłem własnych sił i upgrade Nowy Comfort z wifiboxem na Optimum _ z jakimś dekoderem 4K z dyskiem (wymiana darmowa) 24 m.  po 24,99.

2.umowa Superpremium 4K  do zwrotu. Proponują  (minimalnie) zostawić darmowo dekoder Ultrabox 4k   i Entry za 15 zł. Na 24m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...