Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie przejdzie moja oferta z netflix to wezmę

Ekstra+C++C+4k
Mistrzowska piłka
Viaplay
Multiroom high standard 
Eleven 

Rabat 5zł na netflix 4k przy dwuletniej umowie  jest po prostu nieopłacalny a cenę sobie zablokuje jutro aneksem i albo zaakceptuje albo wypowiem w ciągu 7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj: 

extra+ za 44,99 pln

Canal+ za 19,90pln

C+4k za 0pln

MP za 0pln

NAT Geo PLay za 0pln (nie potrzebuję)

Eleven za 11,90pln

Series Fun za 0pln (nawet nie wiem co to)

4K ultrabox+ (N9) za 5pln

dysk za 0pln

 

RAZEM 81,79pln. 

Umowa do 30.11.

 

Chciałbym na kolejny okres Viaplay. Na co mogę liczyć?

 

Proponowano mi zejście na niższy pakiet i dodanie viaplay razem za 85pln. Nie dopytałem jednak jak się nazywa ten niższy pakiet. 

 

 

Edytowane przez sonika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, sonika napisał:

Mam dzisiaj: 

extra+ za 44,99 pln

Canal+ za 19,90pln

C+4k za 0pln

MP za 0pln

NAT Geo PLay za 0pln (nie potrzebuję)

Eleven za 11,90pln

Series Fun za 0pln (nawet nie wiem co to)

4K ultrabox+ (N9) za 5pln

dysk za 0pln

 

RAZEM 81,79pln. 

Umowa do 30.11.

 

Chciałbym na kolejny okres Viaplay. Na co mogę liczyć?

 

Proponowano mi zejście na niższy pakiet i dodanie viaplay razem za 85pln. Nie dopytałem jednak jak się nazywa ten niższy pakiet. 

 

 

Przy składaku Viaplay tylko za +19zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sonika jak chcesz Eursporty to Optimum+. Najtaniej za 24,99zł + CANAL+ za 19,99zł + Mistrzowska Piłka za 5zł + Viaplay za 19zł. Razem 68,99zł. I umowa na 24 miesiące. 

Oczywiście w wyższym pakiecie - Extra+ - też są kanały sportowe. Pytanie czy koniecznie je potrzebujesz (bodajże Motowizja czy Golf Channel). A Extra+ przy składaku to najtaniej 44,99zł, czyli 20zł wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Aga Alo napisał:

Dzien dobry, dostalam oferte extra+, canal plus wszystkie wlacznie z 4k, hbo i hbo max, viaplay, netflix na 4, player bez reklam , multiroom 4k z dyskiem  i szachownica- 145pln. Mialam nadzieje na filmbox, eleven, cinemax. Czy to dobra oferta? Do tej pory mialam superpremium z hbo, cinemax, multiroom,

@Aga Alo Dostałem bardzo podobną ofertę i też nie wiem czy ją akceptować bo jeśli bierzesz C+ Online i wszystko inne (Netflix, Player itp) oddzielnie to wychodzi podobna cena, to nie wiem czy jest sens wiązać się na dwa lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Manio55 said:

@Aga Alo Dostałem bardzo podobną ofertę i też nie wiem czy ją akceptować bo jeśli bierzesz C+ Online i wszystko inne (Netflix, Player itp) oddzielnie to wychodzi podobna cena, to nie wiem czy jest sens wiązać się na dwa lata

Myslalam ze jest bardzo atrakcyjna, zwlaszcza ze Netflix oplacam osobno a player co kilka miesiecy biore - wychodzi mi drozej, online mialam do tej porty w pakiecie superpremium. Mi zalezy na canal+, hbo, hbo max (nie mialam do tej pory), MP, viaplay,  multiroom - netflix i player jesli w dobrej cenie sie zmieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga Alo Oferta wydaje się być ok, jeżeli masz Extra+ w podstawie. 

Dla porónwnia - jeżeli wystarczy Ci Relax+ to wyglądałoby to tak:

Relax+ 14,99zł

CANAL+ 19,99zł

HBO z HBO MAX - 20zł

Mistrzowska Piłka - 5zł

Multiroom - 10zł

Netflix 4K na 4 urządzenia - 55zł

Player - 13zł

Razem 137,98zł

Przy Optimum+ 147,98zł

Przy Extra+ 167,98zł.

 

Wychodzi drożej przy składaku niż to co dostałaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sonika napisał:

trzeba drukować podpisywać i załącząć? Czy można podpisem epuap? A możę wogóle wystarczy napisać w tym formularzu bez podłączania dokumentów? 

Ja napisałem do nich przez Strefę wybierając temat "Zmiana oferty/pakietu" i napisałem jedno zdanie: "Proszę o rozwiązanie umowy wraz z końcem okresu minimalnego jej trwania." Nie dodawałem żadnego skanu/zdjęcia/załącznika itp. Itd. 

Więc jak widać wysyłka wypowiedzenia jest bardzo prosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatniego dnia września wynegocjowałem pakiet nowy comfort+ za 22,50zł, dopełnienie do pakietu extra za 10zł, i paczka canal+ (bez 4k) za 0zł przez 3 miesiące, później jeśli nie wyłącze canal+ to + 30zł. Dekoder 4k i dysk za 0zł. Razem 32,50zł miesięcznie, lub 62,50zł miesięcznie jeśli zostawię canal+. Czy to dobra oferta? I co ciekawe, mimo że dostałem umowę na email do zaakceptowania. To konsultant sam beze mnie chyba zaakceptował umowę. Bo kanały odrazu zaczęły działać (umowa już jest do grudnia 2024). A na email dostałem potwierdzenie zaakceptowania umowy. Trochę dziwne, bo ja sam powinienem to zaakceptować. Czy mogłem dostać coś lepszego? Bo zastanawiam się czy jakoś tego nie reklamować (nie mojego przedłużenia umowy). Czy obecnie dostał bym coś lepszego w niższej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, k05 said:

@Aga Alo Oferta wydaje się być ok, jeżeli masz Extra+ w podstawie. 

Dla porónwnia - jeżeli wystarczy Ci Relax+ to wyglądałoby to tak:

Relax+ 14,99zł

CANAL+ 19,99zł

HBO z HBO MAX - 20zł

Mistrzowska Piłka - 5zł

Multiroom - 10zł

Netflix 4K na 4 urządzenia - 55zł

Player - 13zł

Razem 137,98zł

Przy Optimum+ 147,98zł

Przy Extra+ 167,98zł.

 

Wychodzi drożej przy składaku niż to co dostałaś. 

@k05dziekuje bardzo, tak, extra+ w podstawie, chcialam superpremium4k ale wychodzilo drozej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Extra+ z C+, MP, Multiroom standard po Canal+ dwie osobne karty. Dekoder 4k za darmo i drugi Wifi Box tez za darmo. Place 79.99 Umowa do lutego. Dzwonilem na infolinie i konsultantka mowi, ze moj MR zostanie rozbity na dwie umowy, zeby nadal miec wszystko niezaleznie. Ok, tutaj nie widze problemu. Chcialem jednak za darmo Viaplay i twierdzi, ze dla mojej umowy nie ma takiej mozliwosci i musze placic 19 zl. Prawde mowi? To samo Eleveny, ze tez musze placic i nie ma za darmo. Nie wysylalem jeszcze wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, pinx3 napisał:
musze placic 19 zl. Prawde mowi? To samo Eleveny, ze tez musze placic i nie ma za darmo. Nie wysylalem jeszcze wypowiedzenia


Jak nie wyślesz wypowiedzenia to się z nimi nie dogadasz, dopiero po tym mięknie im fajka.

Elevenów nie ma tak czy siak za darmo, więc za nie i tak zapłacisz.

Multiroom w sieci będziesz mieć za 0 zł lub nowa, dodatkowa umowa (by mieć w innej lokalizacji) 20 zł pakiet extra lub 40 zł za pakiet extra z C+ i MP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...