Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję, lepiej się dopytać przed ewentualną decyzją.

A tylko 2 dni zostały.

Podobno nie będzie aneksów krótszych niż  na 2 lata.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelTSW napisał:

Jeśli akceptowałeś telefonicznie, to od rozmowy. Bo wtedy Mail jest tylko informacyjny i może przyjść z opóźnieniem 

 

Zawsze wybierajcie opcje samodzielnej aktywacji przez kliknięcie w mailu. Tu widziecie jak to wszystko wygląda. W czasie rozmowy jak masz kilka/kilkanaście elementów w ofercie to łatwo coś przeoczyć itp. Konsultant też człowiek.

A i przeanalizować można na spokojnie.

Odkręcenie bywa czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, szczególnie przy dużych składakach można coś pominąć, a tak jak macie na mailu jest 7 dni na aktywacje. Można spokojnie usiąść, przejrzeć, zapytać na forum, a w razie potrzeby zadzwonić do duk z korektą oferty. Widzę, że przedłużenia lecą jak złoto i chyba tylko ja ryzykuje i czekam. ;D Zobaczymy co z tego wyjdzie.... Oferta konkurencji jest kusząca szczególnie porównując funkcjonalności dekoderó,w ale nie ma tam rabatu na viaplay i paczki  canal+. Cóż nie ma ryzyka nie ma zabawy. :D

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie ma szans na taką ofertę w takiej cenie i długości umowy. 80 zł na 24m (Relax+Sport). 

 

 

ciężko rozgryźć te "zasady" 😉

Optimum, C+, C+4K, MP, Eleven w cenie do 70 PLN (o które pytał @zibi45 ) jest możliwe, a Relax, C+, C+4K, MP, VP, Eleven z modułem nie jest mozliwe za 60zl (nawet na 24m)?

A gdyby zamiast Relax był Nowy Comfort+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było 14,99 za Comfort i multiroom, będzie N. Comfort za 22,50 +multirum standard 0zl wymienione dekodery 1szy 4k dualbox za 5zl 2gi wi-fi box za 0zl, 3 miesiące canal+ potem do wyłączenia.

Spora podwyżka, ale już dwa lata temu pakiet był w bardzo dobrej cenie a inflacja nie pomaga.

Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądał multiroom po wi-fi. Zasięg jest, bo tv odbiera Netflixa.

Konsultant proponował drugą umowę za 15 PLN choćby dla kogoś z rodziny, ale nie mam potrzeby i na siłę nie ma co brać nawet korzystnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kolego i daj ją mi. ;D Swoją drogą ciekawe jakby operator zareagował na taką formę współpracy na forum. ;D
Zastanawiam się czy warto w ogóle w tej cenie brać netfix 5zł rabatu, a umowa jednak dwuletnia bez możliwości wyłączenia a czasy coraz trudniejsze...

Byłoby 
Ekstra+
Canal+
Canal+4k
Mistrzowska piłka
Eleven
viaplay
Multiroom high standard 
i to wszystko za 106zł
Aż chce się składać z comfort+ dopełnienie do exstra, ale podobno wtedy nie ma darmowego viaplay, więc de facto wychodzi drożej :D a niestety viaplay przy obecnej jakości i infrastrukturze jest warty właśnie nie mniej nie więcej niż 0zł. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, PawelTSW napisał:

Jak dają dobrą cenę brałbym na 2 lata, chyba że ktoś woli płacić więcej przez krótszy okres czasu, a za pół roku znowu wysyłać wypowiedzenie. 

 

Zdaję sobie z tego sprawę, ale mam też umowę na pełny pakiet (oprócz C+) w UPC. A tam umowa kończy mi się w grudniu 2023 r.Podobnie z Polsatem( i Plusem) 😉

Dlatego zależy mi na jak najmniejszym pakiecie z C+ 4K/ 12 m-cy.

Potem się zobaczy: UPC, Orange IPTV lub Canal+..

Lepsze możliwości do negocjacji za rok.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, cwancyk napisał:

Czy też tak macie czy dostajecie na cały okres umowy za 0 zł. Extra bez 4 kanałów c+ dają mi za 74,99.

W poniedziałek też chcieli kasę za viaplay, bo ponoć nie da się inaczej. A wczoraj poszło bez problemów. Także cierpliwości.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi to wytłumaczyć...

Walczę z przedłużeniem umowy od początku września.

Chcę to co teraz czyli Superpremium 4k za 109zł, MP za 0zł, MR tutaj teraz mam chyba za 10 zł plus jakaś dopłata za dekoder 4k z dyskiem.

No i oczywiście teraz chciałbym dostać Viaplay za 0zł.

Żaden z konsultantów do tej pory nie może mi dać Viaplay bo podobno wksakuje mu za 19 zł, wczoraj natomiast wreszcie trafiłem na miłą konsultantkę, która sama potwierdziła, że jest taka opcja ale uwaga - na moim koncie nie może tego zrobić bo wyskakuje jej jakaś lojalizacja, która nie przepuszcza Viaplay za 0 zl, lub w przypadku składaka Extra+, HBO nie rabatuje na 0 zł.

Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić. 

Ewentualnie jest tutaj jakiś konsultant, który mi pomoże w przedłużeniu umowy?

Dodam, że wypowiedzenia nie składałem dotychczas i dopiero dziś je wysłałem przez c+ online.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem potwierdzenie oferty specjalnej z aktywacją od 1 października:)) 
Pozdrawiam cały dział utrzymania klienta platformy canal+ , naprawdę bardzo Państwa lubię i do usłyszenia za 12,18 lub 24  miesiące ::)
Oczywiście ku radości wszystkich forumowiczów najprawdopodobniej otrzymam zgodę na wstawienie mojej oferty na forum ale jeszcze nie mam pewności, tymczasem spadam bo admin zaczyna poprawiać każdą moją kropkę co zaczyna być męczące dla obu stron:)) 

Edytowane przez Kiler
Naucz się pisać po polsku to nikt nic nie będzie poprawiał. Robić jedno zdanie, bez kropek i przecinków, z których można zrobić pięć to gruba przesada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, robertinow napisał:

 ale uwaga - na moim koncie nie może tego zrobić bo wyskakuje jej jakaś lojalizacja, która nie przepuszcza Viaplay za 0 zl, lub w przypadku składaka Extra+, HBO nie rabatuje na 0 zł.

Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić.

Dodam, że wypowiedzenia nie składałem dotychczas i dopiero dziś je wysłałem przez c+ online.

 

Po złożeniu wypowiedzenia lokalizacja zmienia się 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ppp08 napisał:

Umowa

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

WiFi PremiumBox+ (cameleon)

czytam forum, przeglądam posty, ale nie rozumiem tego zapisu: "Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L"
Czyli w końcu za ile dostajecie Superpremium? za 109,99 czy za 124,99? Co znaczy 124,99 dla Abonentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest szansa na taką ofertę? Aktualnie mam Extra+ i z tego co widzę nie ma jakiś ciekawych kanałów między Comfort a Extra według tego https://forum.satkurier.pl/topic/39420-platforma-canal-–-zestawienie-kanałów-w-pakietach/#comments

 1 umowa:
 - Comfort+ - 22,5 zł
 - C+ 11  / C+ 4K - 19,99 zł
 - Eleven Sport - 11,9 zł ( ewentualnie pominąć i dołączyć w trakcie umowy)
 - MP - 5 zł  ( ewentualnie pominąć i dołączyć w trakcie umowy, pytanie czy uda sie za 5 zł)
 - MR - 0 zł
 - Wifi PremiumBox+ - 5 zł
 =  64,39 zł / 47,4 zł ( Bez Eleven i MP)
 
 2 umowa:
 - Extra + z C+ 11 / C+4K MP - 35 zł ( Czy tutaj można wziąć Comfort+ i zejść z ceny?)
 - Eleven - 11,9 zł 
 - UltraBox+ z dyskiem - 10 zł

 - MR - 0
56,9 zł

 

Razem 121,29 / 104,3 zł ( Bez Eleven i MP na pierwszej umowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam się udaje uzyskać jakieś rabaty. Ja płacę 123,88 extra + canal+8 hbo hbo max mistrzowska piłka i nie ma szans na viaplay, a dla mnie angielska musi być i  chcą dodatkowo 19 zł razem 142 zł albo bez viaplay to co teraz. To skoro stracili prawa do angielskiej to powinni obniżyć o 19 zł logicznie rozumując i oczywiście straszą, że od jutra czy od października inflacja i będzie drożej. Także szacun dla wszystkich co coś ugrali.

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...