Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Ralal89 napisał:

Wypowiedzenie złożone.

Chciałem ofertę Superpremium+ 4k

Z HBO, Eleven z Viaplay za 0 zł i konsultanci mówią, że nie ma takiego pakietu, że Viaplay będzie za 0 zł. 

Jest 1 miesiąc 0 zł i kolejne 19 zł. 

 

Jest jakiś inny pakiet ale bez HBO za 109,99 zł z Viaplay. 

 

Sprawdźcie swoje umowy, czy faktycznie macie Viaplay za 0 zł na 24 miesięcy bo każdy mi mówi, że nie ma takiej opcji a wypowiedzenie wysłane. 

 

 

Viaplay za 0zł jest tylko w paczkach sportowych, nigdy przy aneksowaniu nie dostaniesz Viaplay za 0zł na 24 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

 

Tzn. że dobra  oferta?

Wcześniej miałem to samo bez Fimbox i Viaplay, za 94,99 zł.

Konsultant przedstawił propozycję w tej samemej cenia ale nie byłem zainteresowany,

następnie zaproponował Filmboxy za 5 zł wtedy bedę miał Viaply  gratis.

Pytałem o Netflix ale 38 zł na dwa urządzenia.

Do jutra mam czas na decyzję.

Brać?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ktutkie pytanko bo przed chwilą miałem rozmowę z konsultantem pytanie czy jestem w stanie zbić cenę za dekoder do 0zl np przez zwiększenie pakietu do optimum bądź inny dekoder główny.

Ofertę jaka mi złożono to zwiększenie ceny na pakiet comfort z 19,99 na 22,50 dekoder bez dysku 4k dualbox za 5zl (innego dekodera ponoć nie mogę co najwyżej z dyskiem za kolejne 5zl)do tego multirum standard z dekoderem wi-fi box za 0zl,  + 15zl Extra+ z wi-fi premium box na 3cim dekoderze do innej lokalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, krzychu111 napisał:

Viaplay za 0zł jest tylko w paczkach sportowych, nigdy przy aneksowaniu nie dostaniesz Viaplay za 0zł na 24 msc.

 

Tzn za ile mógłbym mieć Viaplay z HBO, C+ i Eleven na 24 miesiace? 

Ludzie piszą, że w Superpremium 4k jest za 109,99 zł z Viaplay za 0 zł a mi każdy mówi, że nie ma takiej opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ralal89 napisał:

 

Tzn za ile mógłbym mieć Viaplay z HBO, C+ i Eleven na 24 miesiace? 

Ludzie piszą, że w Superpremium 4k jest za 109,99 zł 

Jest - ja dostałem za 109.99 zł superpremium 4k, Viaplay,hbo, BBC,c+ 4k, 2 dekodery multiroom - wszystko na 24 mc 

 Jedyne za co muszę dopłacić to 5 zł za dysk do dekodera 4k

Jeszcze dorzucili na 5 mc za 0 hustlera 

 

Najlepsze to, że jeszcze oferty nie zatwierdziłem bo się zastanawiam czy to max maxow :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ralal89 napisał:

 

Ludzie piszą, że w Superpremium 4k jest za 109,99 zł z Viaplay za 0 zł a mi każdy mówi, że nie ma takiej opcji. 

Ja mam:

Superpremium+ 4K - 109.99 zł
Cinemax - 8 zł
Mistrzowska piłka - 0 zł
Sportklub - 1.99 zł 
Utrabox+ - 0 zł

Najem dysku - 5 zł 
Dwa MR na Ultraboxach - 30 zł
Viaplay - 0 zł
Łącznie miesięcznie 154.98 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin123456789 napisał:

Takie ktutkie pytanko bo przed chwilą miałem rozmowę z konsultantem pytanie czy jestem w stanie zbić cenę za dekoder do 0zl np przez zwiększenie pakietu do optimum bądź inny dekoder główny.

Ofertę jaka mi złożono to zwiększenie ceny na pakiet comfort z 19,99 na 22,50 dekoder bez dysku 4k dualbox za 5zl (innego dekodera ponoć nie mogę co najwyżej z dyskiem za kolejne 5zl)do tego multirum standard z dekoderem wi-fi box za 0zl,  + 15zl Extra+ z wi-fi premium box na 3cim dekoderze do innej lokalizacji.

Czy jak złoże wypowiedzenie to zejdą mi z tej opłaty może ktoś się orientuje może

Bo jak pytałem czy można jakoś dekoder bez opłaty to tylko słyszę że nie ma takiej opcji

Edytowane przez marcin123456789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Multi Man Pack, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ Sport 60 zł 1 m, 110 zł 23 m dla Abonentów (09/22) - L, Multi Man Pack 20 zł/m dla Abonentów (03/20), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 100  zł  Później 150 Ok czy anulować

3 dekodery w tym 1 4K 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zadzwoniłem do Krakowa, od ręki dostałem Superpremium 4k za 109,99zł do tego za najem dysku 5 zł czyli 114,99 zł, wziąłem też Viaplay za 19zł na miesiąc, (pierwszy miesiąc gratis), do tego multiroom w sieci.

Czy można było dostać Viaplay za darmo? Być może, Pani z którą rozmawiałem, mówiła, że złożenie wypowiedzenia w moim wypadku nic by nie dało, gdyż posiadając niezależny multiroom - tymi umowami zajmuje się inny dział, podobno nie DUK. Czy to prawda nie wiem.

 

Wiem, że może nie rewelacja, jednak dostałem co chciałem i płacę podobnie co teraz.

Dzięki wszystkim za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mateusz14422 napisał:

Superpremium+ 4k wraz z mistrzowska piłka, multiroom i viaplay jest do wyrwania za 109,99 zł?

Tak ja dostałem 

38 minut temu, Gweden napisał:

A dekoder 4K i multi rum na 3 dekodery w sumie ile muszę doliczyć 

pozdrawiam 

Eleveny też chyba muszę doliczyć 11 zł 

Eleveby są już w superpremium 4k zawarte

26 minut temu, Miki983 napisał:

Wczoraj zadzwoniłem do Krakowa, od ręki dostałem Superpremium 4k za 109,99zł do tego za najem dysku 5 zł czyli 114,99 zł, wziąłem też Viaplay za 19zł na miesiąc, (pierwszy miesiąc gratis), do tego multiroom w sieci.

Czy można było dostać Viaplay za darmo? 

Mam to samo tylko dostałem za free viaplay na 24 mc

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...