Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co zaglądać przez 2 lata jeżeli oferty zmieniają się bardzo dynamicznie?? :-) Jeżeli Superpremium 4K jest za 109.99 to z dwoma umowami ( dwie karty osobne) jakie jest minimum?? No i czy druga umowa jest na pakiet Extra+ ? W sumie wolałbym zejść na obie umowy na pakiet Extra + bo czym się różni Extra od Superpremium bo i tak większości kanałów nie oglądam, wole płacić mniej ale za treści które mnie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to zaglądać, abyś wiedział o co masz się starać i nie zadawać pytań na które masz odpowiedź prawie na każdej stronie.

Ja już napisałem ( nie tylko ja) ile kosztuje druga umowa z pakietem E+. Napisałem ile kosztuje Superpremium 4k, a Ty dalej pytasz o to samo. 

Najbliżej 2 strony do tyłu masz podane ceny E+ na 2 umowy.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ircios napisał:

Po to zaglądać, abyś wiedział o co masz się starać i nie zadawać pytań na które masz odpowiedź prawie na każdej stronie.

Ja już napisałem ( nie tylko ja) ile kosztuje druga umowa z pakietem E+. Napisałem ile kosztuje Superpremium 4k, a Ty dalej pytasz o to samo. 

Najbliżej 2 strony do tyłu masz podane ceny E+ na 2 umowy.

 

Wytłumacz mi proszę po co dwa lata mam czytać komentarze, jak cofam się do czerwca i co komentarz inna cena, a o tym co pisze to prawie żadnej wzmianki. Telewizja dziś jest jutro jej nie ma, a nie będę rok przed końcem umowy dla zabawy czytał kto co wynegocjował, nie żyje tym żeby nabijać ponad 22 tys. komentarzy. Pytam czy przy pakiecie Superpremium 4K druga umowa jest na pakiet Extra bo tego nie wiem. Interesuje mnie w obu umowach to samo czyli Superpremium, a nie płacąc 155 pln bo tyle teraz wołają, jeden pakiet większy drugi mniejszy no śmiech na sali. I czy przy zejściu na Extra co tracę w porównaniu z Superpremium. Jak pisałem interesuje mnie C+, Hbo MAX, MP, Eleveny. I 35 złoty za drugi dekoder więc z 119,99 na 154,99 no zachęta niesamowita. I że wiem teraz że pakiet Superpremium jest za 109,99 to ugrałem całe 10 pln. Pytam czy w obu umowach mogę mieć Superpremium i jak zejść z tych 35 za drugi dekoder, czy ktoś wynegocjował starą cenę po nowemu, lub delikatna podwyżka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czytać przez 2 lata, a tym bardziej pisać jak nie masz o czym. Możesz raz na jakiś czas zaglądać, a zwłaszcza na 6 miesięcy przed końcem. 

Pakiet Superpremium jest za 99,99.

Superpremium 4k za 109,99

W SC+ masz napewno oferty na pakiety co wymieniłeś. Są tam wymienione kanały w pakietach. Możesz porównać. 

Chcesz Suoerpremium 4k na 2 umowach to zapłacisz jeszcze więcej niż wymieniłeś. 

Chcesz Mieć podobną ofertę na 2 umowie, to bierzesz E+ za 35. Dobierasz obcje dodatkowe. 

Elecen 11,90, HBO 20.

Nie chcesz Superpremium 4k na 1 umowie,  to bierzesz Extra za 44,99 ( jak Ci dadzą)

Dobierasz opcje dodatkowe takie jakie Cie interesują.  

Ceny masz podane. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ircios napisał:

Nie musisz czytać przez 2 lata, a tym bardziej pisać jak nie masz o czym. Możesz raz na jakiś czas zaglądać, a zwłaszcza na 6 miesięcy przed końcem. 

Pakiet Superpremium jest za 99,99.

Superpremium 4k za 109,99

W SC+ masz napewno oferty na pakiety co wymieniłeś. Są tam wymienione kanały w pakietach. Możesz porównać. 

Chcesz Suoerpremium 4k na 2 umowach to zapłacisz jeszcze więcej niż wymieniłeś. 

Chcesz Mieć podobną ofertę na 2 umowie, to bierzesz E+ za 35. Dobierasz obcje dodatkowe. 

Elecen 11,90, HBO 20.

Nie chcesz Superpremium 4k na 1 umowie,  to bierzesz Extra za 44,99 ( jak Ci dadzą)

Dobierasz opcje dodatkowe takie jakie Cie interesują.  

Ceny masz podane. 

 

Bardzo tobie dziękuje za odpowiedź:-) W SC+ oferty mam tylko na wyżej VIP, czy z Netflixem ale ceny kosmos. Umowę mam do 30.11.2022 dziś wysłane wypowiedzenie będę czaka na telefon i spróbuje albo cos ugrać z supepremium lub schodzę na Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy taka oferta jest dobra?

 

Nowy Start+ 14,99 zł 15 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów

(05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za

19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów

(01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High

Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku

za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla

Abonentów (03/20)

 

ktos pisal ze nowy start mozna miec za 10 ziko ale czy to rzeczywiscie realne?

wydaje mi sie ze nic wiecej nie ugram - co myslicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Bierz. 

 

Dziekuje

a bylbys tak uprzejmy i powiedzial czy ten start za 10 zl jest w ogole mozliwy?

widzialem takie wpisy tutaj ale konsul mowil ze bez szans bo za tani pakiet na wiekszy rabat

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś  dostałem taką ofertę dekoder glowny plus 4 multirom umowa do końca  września wypowiedzenie złożone bo bez tego oferta była gorsza do tej pory miałem comfort i canaly + beż 4k i dekodery te same i płaciłem 92,5 czy można  było jeszcze coś dostać więcej? Ja  zaakceptowałem bo jestem zadowolony z tego

 

11 minut temu, szogun napisał:

Dziś  dostałem taką ofertę dekoder glowny plus 4 multirom umowa do końca  września wypowiedzenie złożone bo bez tego oferta była gorsza do tej pory miałem comfort i canaly + beż 4k i dekodery te same i płaciłem 92,5 czy można  było jeszcze coś dostać więcej? Ja  zaakceptowałem bo jestem zadowolony z tego

 

 

https://photos.app.goo.gl/zxyiWS1E7diNco8k8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jesienią kończy się moja umowa, chciałbym ją przedłużyć w następujący sposób:
Pozostawienie sprzętu, który mam tj. Moduł CAM + dekoder
Do tego dwie niezależne umowy:
Extra+ ,C+ z C+4K, Eleven sport, mistrzowska piłka, H, H2, Sport klub, Adventure, do tego HBO z max.
Czy taka opcja jest możliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś realna szansa na lepszą ofertę niż ta co jest teraz ? Dzwonili już z centrum utrzymania klienta raz, ale nie zdążyłem odebrać  ;)

 

Pakiet Extra+ z CANAL+          94,99

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX. 38

HBO Max 0

Netflix 4k 17

VOD+ 0

HBO 0

CANAL+4K ULTRA 0

Eleven sports 11,90 

Filmbox Pack 5

MISTRZOWSKA PIŁKA 0

Multiroom Standard 50

Czynsz najmu sprzętu 4k 0

 

216,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gif_z_pizza napisał:

 

Dziekuje

a bylbys tak uprzejmy i powiedzial czy ten start za 10 zl jest w ogole mozliwy?

widzialem takie wpisy tutaj ale konsul mowil ze bez szans bo za tani pakiet na wiekszy rabat

Był możliwy jakiś czas temu teraz chyba ostatnio nikt się nie chwalił tym pakietem w takiej cenie. Oferta Twoja wcale nie jest zła więc nie wiem czy warto bić sie o to 5 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jak myślicie to dobra oferta?

Wcześniej płaciłem 109.90zł bez cinemax

 Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 97,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno tu nie zaglądałem ale może najwyższy czas coś zmienić w mojej umowie.  Posiadam umowę na czas nieokreślony z multiroomem z dwoma kartami (jedna jest w module, druga w Pace PVR) i taki pakiet:

- EXTRA+ z CANAL+  - 88,99zł

- HBO - 0zł

- Eleven Sports - 15,90zł

- Najem CAM Multiroom - 0zł

- NAJEM PVR PACE - 0zł

- MULTIROOM STANDARD - 0zł

 

Razem: 104,89zł

 

Najbardziej interesuje mnie C+(mecze ), eleven-y, mistrzowska piłka w opcji włącz wyłącz. HBO niekoniecznie (prawie wcale nie oglądam). Co można wyciągnąć przedłużając umowę na 24miesiące ? Jak nic więcej w tej cenie nie dadzą to powiedzcie czy jest możliwość wymiany tego dekodera chociaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brodokles

Raczej zmianą był byś nipocieszony. Aż dziwne, że na czasie nieokreślonym masz MR niezależny,  który funkcjonuje. Jak dalej chcesz się cieszyć tym MR, to pozostań cichutko na umowie na czas nieokreślony  jak najdłużej.

Dlaczego? Poczytaj kilkanaście stron.

 

3 godziny temu, andrewxxx napisał:

....Multiroom Standard 50

 

Za 5 dekoderów, czy to aktywacja?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

@brodokles

Raczej zmianą był byś nipocieszony. Aż dziwne, że na czasie nieokreślonym masz MR niezależny,  który funkcjonuje. Jak dalej chcesz się cieszyć tym MR, to pozostań cichutko na umowie na czas nieokreślony  jak najdłużej.

Dlaczego? Poczytaj kilkanaście stron.

 

 

Mam identycznie . Tak że odpukać i cicho siedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa wygasła z końcem sierpnia posiadam multiroom po cyfrze premiumbox z dyskiem i moduł 4K,chce zostawić sobie sam moduł z pakietem comfort za 22,50 plus canal+ za 19,90 z 4K ,taki pakiet miałem teraz rezygnując z multiroom ,twierdzi paniusia że to niemożliwe nie moge mieć samego modułu czy to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...