Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kończy mi się umowa w sierpniu, mam wifibox 4k oraz camela, C+ straszy ubiciem camela wraz z przejściem umowy na czas nieokreślony, czy prawnie mogą tak zrobić skoro umowa nie zostaje zakończona? Przy przedłużeniu umowy na nową ofertę mogę wziąć CAM CI+, ale na osobnej umowie z innym pakietem, więc żaden to multiroom. Co w sytuacji kiedy przed zakończeniem umowy pójdę z Camelem prosić o wymianę na cam z aktualnym pakietem i wtedy zostać na nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszy, tylko przedstawia Ci fakty. Nie ma opcji zostać na nieokreślonym z MR niezależnym. Nawet gdyby Ci cudem wymienili na Cam przed końcem umowy.

Nie pasują 2 umowy   to weź MR w sieci za 0. Chyba, że dzielisz abo z kimś na pół. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj bez wypowiedzenia:

Dotychczas:

Nowy Comfort 22.5zł

dopełnienie do Extra 10zł

Canal+ 25zł

3x Multi 20zł

Hhistoryx2 2,5zł

Filmbox 5zł

Wifi-Premium box + HDD 0zł

Razem 85zł/m-c

 

Po akceptacji:

Nowy Comfort 22.5zł

dopełnienie do Extra 10zł

Canal+ 25zł

3x Multi 20zł

Hhistoryx2 2,5zł

Filmbox 5zł

MP 5zł

Eleven 12zł

Wifi-Premium box + HDD 0zł

Razem 102,39

 

Dekoderów na dzisiaj brak, bd dopiero 9 września - potwierdzone że wymiana bd możliwa na dek z dyskiem za 6zł/m-c - zobaczymy w czasie.

 

Chyba można akceptować?

Edytowane przez Flame
update opisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do końca września. Propozycja utrzymaniowa bez wysłanego wypowiedzenia na 15-mcy: 

Pakiet Extra+
CANAL+
Filmbox Pack
MISTRZOWSKA PIŁKA
Najem Wifi PremiumBox+

44,99+19,9=64,89 (czyli to co miałem)

Czyli jak czytając posty standard, no być może niżej bo bez 4k z dekoderem 4k.

Zdziwiło mnie jednak to, że w ciągu tygodnia ta sama propozycja, z tym że wcześniej pytając o dostęp do Viaplay na cały okres trwania umowy brak potwierdzenia z informacją, że negocjacje trwają i nic nie mogą zapewnić. Pod koniec tygodnia DUK dzwoni i mówi, że już potwierdzone, że Viaplay do końca trwania umowy w tej samej cenie. Trochę mnie to dziwi bo ani tutaj ani w innych źródłach nie wyczytałem takiej finalnej informacji. Na przesłanej ofercie brak też jakiejkolwiek informacji o  Viaplay. 

Nie bardzo wiem, czy akceptować, czy też nie. Viaplay jest dla mnie wyznacznikiem pozostania w Canal+. Zadałem pytanie kilkukrotnie odnośnie tego dostępu i Konsultant potwierdził. Przy ewentualnym przedłużeniu i braku jednak tego Viaply czy będzie mi łatwiej o reklamację? A może coś lepiej ugram? 4k czy dekoder z dyskiem mnie nie interesuje)

Z góry dzięki

 

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nie ma ofert z Viaplay, bo nie ma nawet znanej ceny. Wcisnął Ci coś czego nie ma w ofercie na dzień dzisiejszy.

Przy tak niskim abonamencie napewno za free nie będzie. Nie wiadomo nawet czy przy wysokim abonamencie dostęp do Viaplay będzie za 0

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mrok napisał:

Witam.

W październiku kończy się umowa. Chcę wziąć nową, ale z modułem. (taki niebieski mam w szufladzie) Jaka będzie cena za wszystko co jest dostępne czyli pakiet full??

Chcesz wziąć nową umowę, to dostaniesz ofertę jak nowy. Ceny masz na stronie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cieslakmonik30 napisał:

 

 

 

27 minut temu, bobt napisał:

witam,

obecnie Pakiet Nowy Comfort+ za 39,99, umowa do 31,12,2022, jest szansa do ugrania coś ciekawego w podobnej kwocie?, obecnie 2 rozmowy z konsultantami i twierdzą że nic nie mogą. 

Na koniec umowy dostaniesz dobra ofertę,  tak jak inni z pakietem Comfort.

 

51 minut temu, mrok napisał:

A kanały francuskojęzyczne w jakim pakiecie są dostępne ? Czy są na module .

Wszystkie kanały są na module CI+ ECP.

Inaczej jet u tych, co mają niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ircios napisał:

 

 

Na koniec umowy dostaniesz dobra ofertę,  tak jak inni z pakietem Comfort.

 

Wszystkie kanały są na module CI+ ECP.

Inaczej jet u tych, co mają niebieski.

 

 

@irciosprzewertowałam temat, podobnej oferty nie widziałam z stąd moje pytanie i będę wdzięczna za odpowiedź

pod moim zapytanie nie ma odpowiedzi   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość przedłuża na 24 miesiące.

Też sumie jestem ciekawy jak to wygląda bo najbardziej urządza mnie oferta na rok.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Kończy mi się umowa.
Mam obecnie

Pakiet Extra+

CANAL+ (11programów)

multiroom:

     1 szt. 4K ULTRABOX+

     2 szt WIFibox+

Całość za 89,99 PLN
Nie wysyłałem jeszcze  wypowiedzenia , ale już proponują mi pozostanie na aktualnych warunkach oraz HBO na 5 miesięcy.

Nie znalazłem na forum podobnej oferty więc chciałbym zapytać czy jest szansa że coś wytarguję pozostając na obecnym pakiecie?
Próbowałem HBO na cały okres umowy, ale kategorycznie mi odmawiano. Brakuje mi jedynie możliwości oglądania F1, ale wyczytałem że na razie nie ma tego w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znalazłeś podobnej oferty tu na forum? Może na forum nie szukaj, tylko w tym temacie, bo jest ich setki...jak nie tysiące z twoim zestawem. 

Np. 2 strony do tyłu jest podane za ile można mieć E+ z C+ i C+ 4k.

HBO na całą umowę za free,  nie ma takiej opcji

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...