Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poprzednia umowa:

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów

Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów  

Wymiana na 4K UltraBOX+ za 0 zł + najem 0 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard 0zł/m 10zł/m upgr dla Abonentów

Razem płaciłem 79,99. (2 dekodery Sagemcom  i 1 ultrabox4k)

 

Umowa do końca marca, złożyłem wypowiedzenie i telefon z duk. Taką ofertę zaakceptowałem ( 1 dekoder sagecom oddałem)

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Dopełnienie do Extra+ na 2 miesiące

Teraz będę płacił 62,40

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

 

Za 35 extra z canal+ i MP

Za 25 bodajże samo extra 

Teoretycznie tak

@PawelTSW a jak sadzisz pojsc do punktu i zapytac bezposrednio o ta oferte? Myslisz ze by mi taką dali?

Ogolnie dzwonilem do punktu i pani byla zdziwiona ale mowila ze jak rozpoczniemy proces podpisywania umowy to taka oferta moze sie wyswietlic bo ona nie ma zadnego kodu rabatowego mowila prawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

No tak. Dla nowych to też najpierw infolinię sprawdź. 

Ale nowy nie dostanie takiej oferty jak wspomniałeś wyżej. 

@ircios to jest tzw oferta pracownicza ze pracownik APS moze ją dać tylko do nowej umiwy nie do przedluzenia wiec na infolini napewno nic takiego mi nie dadzą bo bedą proponować oferty wg normalnego cennika poprostu ktoś tu pisał na forum ze otrzymał taką ofertę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, emarti napisał:

jeśli przy przedłużeniu umowy będę chciał tą drugą umowę na specjalnych warunkach to kwota która tu się przewija czyli 35 zł za tą umowę to kwota sztywna czy można jakoś wynegocjować ją jeszcze mniejszą i czy wzięcie tej drugiej umowy ma wpływ na warunki umowy podstawowej?

@emarti Na dodatkową niezależną umowę na specjalnych warunkach w ramach tzw. oferty MultiHouse przysługującej tylko i wyłącznie dla Abonentów z likwidowanym MR post C+ masz do wyboru dwie poniższe oferty:

 

--> Pakiet Extra+ z kolekcjami FOX Play i Nat Geo Play wraz z jednym kanałem CANAL+ Family w cenie 10 zł/m

lub

--> Pakiet Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką i kolekcjami FOX Play, Nat Geo Play i Movies Fun w cenie 35 zł/m. Cena 25 zł/m najprawdopodobniej już nieaktualna. :(

Sprzęt jaki możesz dostać do powyższych z dwóch ofert to moduł CAM CI+ ECP za 0 zł/m lub dekoder wifiBox+ za 0 zł/m lub dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za 0 zł/m lub dekoder 4K UltraBox+ bez dysku za 5 zł/m lub z dyskiem 1 TB za 10 zł/m.

 

Posiadanie tej dodatkowej umowy na tych specjalnych mocno zrabatowanych warunkach wiąże się z koniecznością posiadania do tego cały czas umowy głównej. W przypadku jak zrezygnujesz z głównej umowy, to traci się automatycznie te duże zniżki na umowie specjalnej. Wynegocjowane warunki umowy głównej(obecnej) nie mają wpływu na warunki na umowie dodatkowej specjalnej.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2022 o 11:27, Piotrullo napisał:

Cześć, udałem się do punktu, złożyłem wypowiedzenie i pracownik przedstawił mi ofertę umowy jako nowy abonent po zakończeniu okresu wypowiedzenia. Pakiet Superpremium+4k za 80zł. Interesuję mnię do tego 1 dekoder multiroom i żeby to był również ultrabox+4k z dyskiem. Powiedział, że trzeba doliczyć 20zl. Całość tj. pakiet Superpremium+4k, 2 dekodery utrabox+4k z dyskami (podstawowy i dodatkowy do multiroom) wychodzi za 100zł/miesięcznie + 100zł opłata aktywacyjna za dekodery. Umowa na 12 miesięcy. Co o tym sądzicie?

@Piotrullo hej udało ci sie wziac ta umowe za 80 zl z superpremium 4k? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PawelTSW napisał:

Czyli taniej niż mi się wydawało :)

 

Nie taniej, tylko było o tym wcześniej już dobrych kilka razy pisane, że w/w opcja pierwsza jest za 10 zł, a opcja druga za 25 zł. Ja to potwierdzam.

 

Natomiast idąc dalej to taka oferta nie jest taniej tylko drożej. Dlatego, że jeśli przykładowo ktoś ma jedną umowę za "x złotych" i ma te dwie legendarne karty, to teraz, jeśli ten ktoś chce mieć dalej na dwóch kartach (ale już nie legendarnych), to musi zapłacić drożej właśnie o te 10 zł lub 25 zł na drugiej umowie.

Przykład: ktoś ma jedną umowę - pakiet extra, Canal+ i multiroom 2 karty za 79 zł. Jeśli ten ktoś chce mieć to samo na dwóch kartach to musi zapłacić dodatkowo 25 zł więcej.

Taka to jest ta "oferta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam do Was pytanie. Przed chwila rozmawialem z DUK. Nie chca sie zgodzic na Comfort+ z HBO za mniej niz 50zł. Ich cena to cały czas 54.99. O Optimum moge zapomniec. Krzycza za niego 39.99. Otrzymalem jednak propozycje na Start+ z HBO za 34.99. Do tego C+ na 3 miesiace i dopelnienie do Comfort na miesiac, Dekoder 4k z dyskiem za 0. Czy jesli zdecyduje sie na ta oferte to bede mogl potem wziac dopelnienie do Comfort np za 10zl ? Czy istnieje taka mozliwosc ?

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 11:36, ircios napisał:

Możesz

Już myślałem, że dzisiaj zakończę negocjacje. Pani zgodziła się, żeby zamiast dekoderów dać mi 2 moduły. Po chwili po konsultacjach, że jednak nie ... Na głównej (przypomnę, że chodzi o rozdzielenie starego MR na 2 niezależne umowy) musi być dekoder! Trudno, zgodziłem się na dekoder, ale powiedziałem, że musi być 4K, bo nie chce się męczyć z restartami i jeśli moduł na drugiej umowie nie będzie działał, to wymienią go również na dekoder 4K. Pozostała tylko cena do policzenia i wyszło 102,5, czyli 10 więcej niż parę dni temu ("wszystko drożeje, a tamta oferta była aktualna tylko do końca tygodnia"). Myślę, że zamiast doliczyć po 5 zł za dekodery 4K dodała je do jakiejś opcji (HBO Canal+). Złożyłem wypowiedzenie umowy. Może to przywróci cenę z poprzedniej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 13:59, se_b_ek napisał:

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone. 

 

Obecnie za 95zł:

Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Dostałem propozycję za 85zl to samo bez HBO. (2 miesiące za 0, a później rezygnacja lub +25zl) 

Dekoder z dyskiem obnizyli na 0, ale doszedł multiroom +20zl. 

Do tego 2 umowa extra+ c+ + dekoder za 45zl

 

Czy jest szansa w 1 umowie na HBO w cenie 95zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przeszla na czas nieoznaczony. Zlożyłam wypowiedzenie. Dziś udało się w końcu porozmawiać z aroganckim konsulem który proponował mi 2 umowy z tym że ta z MR już za 35 zł a nie za 25 jak jeszcze tydzień temu ,( promocja była do 5.02) a jak pytałam o parowany MR to jest mozli

wość innego dekodera niż 

wifischrot ale tylko w punkcie i za 15

 zl miesięcznie.

 

Czy to prawda ze dekoder MR muszę w ciągu 14 dni zdać do punktu bo inaczej będą liczyć 20 zl miesięcznie skoro umowa przeszła na czas nieoznaczony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2022 o 16:41, slv napisał:

Obecnie Superpremium+ 4K (4K ultrabox+, wifibox) za 119,90, umowa do końca lutego.

 

Dwie propozycje:

- cena bez zmian, umowa na 24 miesiące

- „żeby było taniej” wywalamy HBO z obecnego pakietu i sprzedajemy za 116 :) umowa na 12 miesięcy.

 

innych opcji oczywiście nie ma i nie będzie ;)


 

 

 

 

Daj znać jaka opcja finalna i możesz zapytać. wymianę multirooma na 4k bo ciekaw jestem czy dadzą skoro nowi dostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do @lukx95 odnośnie multiroomu post cyfra.

 

Mając obecnie niezależny multiroom przechodzimy na dwie umowy:
1) umowa główna: pakiet Start, Optimum itd. jak kto wynegocjuje.
2) umowa dodatkowa: pakiet Extra za 10 zł lub pakiet Extra z Canal+ oraz MP za 25 zł

 

Jak wygląda sprawa z dobraniem multiroomu przy przedłużeniu umowy do tych umów?

Wydaje mi się, ze gdzieś już o tym pisałeś ale nie mogę tego odnaleźć.

 

Czy możliwe jest aby:
1) do umowy głównej dobrać multiroom za 0 zł ?
2) umowa dodatkowa dobranie multiroom za 10 zł?

Z góry dziękuję Ci za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

To odrazu bierz Optimum za 24,99.

Dziwna sprawa z tym przedluzeniem. Zdecydowalem sie na Start+ z HBO, C+ na 3 miesiace, Multi Man Pack na miesiac , Dekoder 4k z dyskiem za 0. Cena za calosc to 34.99. Ponownie nie chcieli dac Comfort z HBO za 49.99 (badz nizej)... Czy teraz bede mial mozliwosc dobrania dopelnienia d Comfort badz tak jak wspomniales Optimum za 24.99 ? Konsultantka powiedziala ze wycofuja sie z dopelnien i nie moze gwarantowac takiej mozliwosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, djarek napisał:

Mnie dzisiaj powiedziano, że 25 zł było do zeszłego piątku. Teraz jest 35 zł😕

 

Jeśli mi tak powiedzą to po 12 latach powiem im adios Amigos :) Likwidując niezależny multiroom nie mając bundesligi, tracąc prawa do ligi mistrzów na przyszły sezon chcą zupełnie zrazić do siebie klientów :) W sumie czemu nie. Era TV przy rozproszonym rynku powoli się kończy. U mnie dzieci nawet bajek nie chcą w TV oglądać tylko na Netflix bo bez reklam, jeden odcinek po drugim, łatwość wyboru co chcesz kiedy chcesz - nawet aplikacja canal+ online pod tym względem jest bardzo słaba

 

Przecież to i tak jest +25 zł do abonament w porównaniu z wcześniejszą opcją (niezależnym multiroomem). Dodatkowo dobierając np. Eleven czy HBO włączasz to tylko na jednej umowie. Chcąc oglądać na dwóch TV musisz włączyć x 2. To wszystko dodatkowe pieniądze.

 

Mam nadzieję kolego, że po prostu trafiłeś na złego konsultanta i cena nie zostanie potwierdzona przez innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...