Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W nd złożone wypowiedzenie,umowa do końca marca. Dzisiaj tel z nr Krk.. propozycja, to co mam czyli comfort+, Canal+,dek 4k, Canal+4K zostaje, wymiana sagemcoma na boxa bez dysku. Dop extra do końca stycznia a HBO/GO do lutego.

Całość za 42,40. Co o tym myślicie, bo trochę poczytałem i czytam ale zdaje się że takiej oferty nie widziałem.

Edytowane przez wiesiekcycon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zawsze musisz być sarkastyczny🤔.... dobrze wiesz że chodziło mi czy można jeszcze coś dostać za  fre.

 

... wiem że czujesz się na tym forum jak ryba w wodzie ale czasem odrobina pokory nie zaszkodzi. Pozdrawiam

 

 

Edytowane przez wiesiekcycon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Wypowiedzenie złożone, umowa do końca stycznia. Dziś pierwszy telefon. Taka sama oferta 10zł tańsza.

Tzn comfort+, canal +, canal + 4k, eleven x3, mistrzowska piłka, dekoder 4k, i Multiroom z dekoderem podstawowym za 86.90. 

Da się to zbić? Nie chcę nic ekstra, chce niższą cenę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wiesiekcycon napisał:

Ty zawsze musisz być sarkastyczny🤔.... dobrze wiesz że chodziło mi czy można jeszcze coś dostać za  fre.

No to trzeba było odrazu napisać  że za free. Bo do tak taniej oferty co dostałeś to chyba wszyscy wiedzą, że już nic się nie wyrwie. 

Nie zrozumiałem pytania. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że mam mieszane uczucia. Z jednej strony negocjacje z nimi są dużo trudniejsze i czasem nawet mało przyjemne. Szczególnie na początku, gdzie mi kobieta rzuciła słuchawką, bo nie chciałem przyjąć jej oferty nie do odrzucenia, z ceną z kosmosu. Nie dostałem ultrabox-a do multi. Z drugiej na końcu schodząc z tak wysokiego pakietu uzyskałem prawie maks przy pierwszym aneksie z umową na rok (chciałem jak najkrócej ze względu na brak wymiany dekodera do multi). Może gdybym ich przetrzymał jeszcze tydzień, dwa to urwałbym te magiczne 5zł. Niemniej jak podpisywałem ostatni aneks u konkurencji (jakieś 4 lata temu) to tam już wiedzieli, że jak ktoś dzwoni/ albo oni dzwonią z duk to znaczy że ktoś z kim rozmawiają naprawdę orientuje się w cenach i nie da się nabrać na kilkadziesiąt złotych miesięcznie więcej niż jest to warte...... Tu naprawdę próbują do końca. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ jak jesteś w przysłowiowej "gorącej wodzie kąpany" to tak masz. 

Ja zawsze dostaje to, co chce. Tylko, że ja od razu mówię co mnie interesuje i pytam czy jest taka oferta czy nie, bo jak nie ma - to kończymy rozmowę, bo na nic innego się i tak nie zgodzę. 

Działa. Polecam następnym razem zamiast rozkminiać przez kilka dni co by było najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie zacząłem negocjować z facetem, z którym trudno było cokolwiek wynegocjować i potem mnie tylko do niego przełączali. Następnym razem jak nie uzyskam takiej ceny jaką chce to nawet nie będę prosił o wysłanie aneksu na maila.  Jak poprosicie o wysłanie aneksu to już przełączają was do tego samego konsultanta i nic więcej nie wyciągniecie. ;D Dobrze, że dostałem umowę na rok a nie na dwa lata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ większość ludzi i tak nie przywiązuje do tego większej wagi. Płacą i tyle. Znam dwie osoby, które płacą kosmiczne ceny za swoje pakiety. Jedna ma Canal+Platinum z Sagemem bez nagrywarki (pakiet z czasów początków nc+) za 124,99zł miesięcznie, a druga ma jeszcze pakiety tematyczne ze starej "n-ki" na nieokreślonym co wychodzi drożej niż dzisiejszy Extra+ dla nowych.  

 

Ale kto im broni. Jak chcą to niech płacą. Dzięki temu my mamy pakiety po 50zł. A Ty o 5zł rozmyślasz któryś dzień z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, umowa do 31.12. Czy Extra+ Canal+, Eleven, Mistrzowska Piłka, Ultrabox+ 4k, multiroom za 101,89 zł umowa na 15 mies (Chce zejść ze Superpremium 4k za 109,99 + multiroom 10 zł = 119,99 zł) jest do akceptacji? Druga opcja na 2 lata z Netflix - 3 mies 81,89 a potem 130 zł. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ircios napisał:

W tej cenie co masz w SC+ podaną lub w opcji w/w.

Nie ma od dawien dawna wersji bez fikołków. Powinieneś to wiedzieć. 

 

@Lorraine akceptowalna, dla tych co nie zwracają uwagi, że przepłacają.

Dzięki za odpowiedź!

miałem też MR po Cyfrze i proponują drugą umowę: Extra+, C+4K, HBO, MP oraz dekoder 4K zamiast wifibox 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Nowy Comfort za 22,50 z multiroomem na cameleonach z najmem WifiPremiumBox za 5 zł. Umowa do końca roku wypowiedziana w listopadzie.

Wczoraj kontakt z numeru 503 204 999 a jego efekt to:

1. przedłużenie podstawowej umowy na pakiecie Optimum+ za 24,99 zł wraz z darmowym najmem dotychczas użytkowanego WiFiPremiumBoxa

 

a do tego dodatkowa, osobna umowa na preferencyjnych warunkach:

 

2. pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play za free. Do tego z uwagi na brak w magazynach WiFiPremiumBoxa wziąłem w najmie 4k UltraBox bez dysku za 5 zł miesięcznie

 

Obie umowy na 24 miesiące

 

Dzięki po raz kolejny forumowiczom za pomoc w uzyskaniu takich warunków

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dopytalem o optimum za 25zl. Pani obrażona, powiedziała że to wyjdzie drożej. Zaproponowała :

Optimum 24.99, Canal + za 30zl, MP za dziesięć, dwa dekodery łącznie za 15zl, eleven za 11 i MR za 10. Chyba wróciła do początku negocjacji. 

 

Co mogę ugrać? C+ za 19.99, MP za darmo, dekodery do 5 czy da się za darmo? Bo MR widziałem że jak mam 10 to już nie zejdę. 

 

 

A i mowa o umowie na 15 miesięcy 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Krzychol38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...