Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, no1wojtek napisał:

Witam

kończy mi sie umowa  i pytanie do znawców tematu czy jest opcja nie przedłużania jej tak żebym w każdej chwili mógł ja wypowiedzieć ??

Wypowiedziałeś umowę? Jeśli tak, to móżdżek anulować wypowiedzenie i przejdzie na czas nieokreślony i wtedy masz miesięczne wypowiedzenie. 

Jeśli nie wypowiedziałeś to nic nie rób, automatycznie przejdzie na czas nieokreślony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Proszę o poradę. Z końcem marca przyszłego roku koniec umowy. Mam Nowy Comfort+, liczba kanałów 170. Canal+(8),dekodery 4K ultrabox, box sagemcom, karta cameleon oraz cayman, MR jeszcze na starych zasadach po cyfrze. Płacę 52,50 a po okresie oznaczonym od kwietnia miałbym 57,50 czyli tylko 5 więcej. Czy jest w ogóle sens składać wypowiedzenie i się z Nimi użerać? Jak to widzicie? Dzięki za każde info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Składaj wypowiedzenie. Jeśli przejdziesz na czas nieokreślony to MR Ci zgaśnie.  A tak zaproponują Ci 2 umowy na przyzwoitych warunkach lub zostaniesz z jedną i MR w sieci. Temat znany i ładnie opisany tutaj przez abonentów będących w podobnej sytuacji jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w identycznej sytuacji, mam dokładnie wszystko to samo i koniec umowy mam 31.12. Wypowiedzenie już złożyłem raz rozmawiałem z DUK ale oferowali podstawkę czyli Optimum+ z palnym Canal+ 4K za 49,98zł póki co odrzuciłem bo chciałbym jak inni dostać kollekcje Fox Play oraz Nat Geo Play i Mistrzowską Piłkę za Free. Póki co nie chciał dać. Wymiana Sagecom dekodera na WiFi Box+

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wiesiekcycon napisał:

To znaczy ze nie ma juz MR na starych zasadach?

Jest do końca umowy, a potem tak jak pisałem. Zapoznaj się z tym co tu pisane było na ten temat.

 

 

@Marcin80 Napisałem godzinę temu co zrobią.  Camaleony to historia. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiekcycon

No to masz do końca umowy. Potem to już wiesz. Ja mam Dekoder 4k i moduł CI+ w MR nizazależnym i też miałem podobnie rok temu jak Ty, a za rok to samo mnie czeka, choć mam w sprzęcie Caymany. Koniec MR niezależnego.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _Artek_ napisał:

Jest opcja przejścia na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem z wszystkimi pakietami według cennika zazwyczaj czas nieokreślonym wiąże się z dopłata wysokość 20-30 zł miesięczne do obecnego abonamentu ale to już sprawdzisz w strefie abonenta w prognozach płatności.

Bzdura. Nie wiem skąd masz informacje ale radzę dobrze zmień informatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał:

Sprawdz sobie ile kosztuja pakiety z cennika zanim będziesz pisał to co piszesz😂Abonenci na nieokreślonym za sam C+ by płacili 80zł a nie 20-25 zł😅

Nie masz racji, pakiet comfort z extra i MP wzrastał mi tylko o 5 zł po przejściu na nieokreślony.

@czerstwy Edit: nieporozumienie w takim razie

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...