Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wartość dodaną stanowią C+ 4K i może kiedyś aplikacja na Ultraboxie.

Zobaczę co dalej, czy nie zraziłem już do końca  konsultantów i czy zostanie zapronowana przynajmniej cenowo zbliżona oferta.

😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z numeru 500-919-326 z ofertą na przedłużenie ,wypowiedzenie wysłane i umowa do 31-12-2021.Do tej pory:

-Extra

-6C+

-MP

-MR

-2 Dekodery zwykłe

-cena 69,99zł

Teraz wszystko co jest plus reszta paczki C+ i wymiana jednej karty z dekoderem i cena 69,89zł.

Druga opcja to pakiet Komfort, cała paczka C+ i HBO na całą umowę łącznie z MP i MR i 2 dekoderami zwykłymi w cenie 74,89zł ,umowy na 15mc.Nie miałem zbytnio jak rozmawiać i na razie nic nie potwierdziłem ,jest jeszcze chwila do końca roku.Gość wspomniał też że jeśli wymiana na dekoder 4K to dopłata 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Miałem Comfort+ do tego pełen C+ z 4K wraz z dekoderem 4k i drugi Sagecom oraz niezależny multiroom i płaciłem 52,50zł umowa do 31.12.2021r.

Dzisiaj pierwszy telefon z DUK i oferta 49,98zł za

Optimum+

Pełen C+ 4k

Do tego dopełnienie do Extra+ na miesiąc i HBO do marca gratis oraz Multi Man Pack na miesiąc i wymiana dekodera na WiFiBox+

Nie chciał dodać ani kolekcji Fox Play ani Neo Geo Play i też MP :-(

Umowa do końca roku jak myślicie brać czy wstrzymać się i poczekać?

Ma ponownie dzwonić po 16.00 i powiedział, że taka oferta możliwa tylko dzisiaj [beep]a sam nie wiem co robić :-(

Dodadzą te kolekcje czy faktycznie cena Optimum+ pójdzie do 35zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jordan napisał:

...Ma ponownie dzwonić po 16.00 i powiedział, że taka oferta możliwa tylko dzisiaj [beep]a sam nie wiem co robić :-(

Nie odbieraj dzisiaj już telefonu od nich. Szanuj swój czas. Nie trać na bzdury.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jordan napisał:

Witam ponownie!

Miałem Comfort+ do tego pełen C+ z 4K wraz z dekoderem 4k i drugi Sagecom oraz niezależny multiroom i płaciłem 52,50zł umowa do 31.12.2021r.

Dzisiaj pierwszy telefon z DUK i oferta 49,98zł za

Optimum+

Pełen C+ 4k

Do tego dopełnienie do Extra+ na miesiąc i HBO do marca gratis oraz Multi Man Pack na miesiąc i wymiana dekodera na WiFiBox+

Nie chciał dodać ani kolekcji Fox Play ani Neo Geo Play i też MP :-(

Umowa do końca roku jak myślicie brać czy wstrzymać się i poczekać?

Ma ponownie dzwonić po 16.00 i powiedział, że taka oferta możliwa tylko dzisiaj [beep]a sam nie wiem co robić :-(

Dodadzą te kolekcje czy faktycznie cena Optimum+ pójdzie do 35zł?

@Jordan Poproś konsultanta, aby podszedł do kierownika/przełożonego w sprawie Mistrzowskiej Piłki, że przedłużysz jak dostaniesz ją w cenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, django napisał:

@Jordan Poproś konsultanta, aby podszedł do kierownika/przełożonego w sprawie Mistrzowskiej Piłki, że przedłużysz jak dostaniesz ją w cenie abonamentu.

Akurat traf chciał, że jestem w pracy i nie miałem jak rozmawiać jak dzwonił po 16.00

W sumie to chyba bardziej by mi zależało na kolekcjach Fox Play i Nat Geo Play niż na Mistrzowskiej Piłce bo tego to raczej nie oglądam.

Pytanie brzmi czy nadal dodają co Optimum+ te rzeczy bo powiedział, że to tylko do Extra+ :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jordan Opcja Mistrzowska Piłka jest możliwa albo od pakietu Extra+, albo od pakietów z kanałami CANAL+. To przy następnej rozmowie ponegocjuj, że przedłużysz umowę jak dostaniesz do tego Mistrzowską Piłkę i kolekcje FOX Play i Nat Geo Play w cenie oferty. Możesz sam spróbować zadzwonić też pod numer 12 294 79 97. :)

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, veenom napisał:

Może coś się zmieniło w temacie Mistrzowskiej piłki bo mi też nie chcą dać za 0 zł do pakietu Optimum+canal+.wypowiedzenie złożone.

@veenom Podczas negocjacji poproś, aby konsultant podszedł skonsultować ze swoim przełożonym Twoje oczekiwania, że przedłużysz umowę, jak dostaniesz w cenie abonamentu Mistrzowską Piłkę i może się uda. :)

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jordan napisał:

Panowie mam takie pytanie czy jest szansa zejść z Comfort na Optimum+ ale bez pakietu Canal+? Mam cały czas Canal+ i dochodzę do wniosku, że w sumie mało go oglądam i pakiet Optimum+ byłby wystarczający? emoji848.png

@Jordan Możesz próbować przedłużać umowę z gołym pakietem Optimum+ za 24,99 zł/m, ale tu raczej przy gołym Optimum+ nie ma szans na Mistrzowską Piłkę i kolekcje FOX Play i Nat Geo Play za free.

Edytowane przez django
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...