Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie i ten taki niemal krzykliwy głos „mam dla pana ofertę specjalną” ….No chyba jednak nie… też czekam aż zadzwoni ktoś normalny i te 5zł nawet jestem w stanie dołożyć ale z drugiej strony oni też nie wiedzą że odbiera świadomy klient a na pewno większości wciskają dużo wyższe ceny w ramach”oferty specjalnej” :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ powiem Ci szczerze,  że rozmawiałem z nim prawie pół godziny i wcale nie była to rozmowa o targowaniu się,  ale ogólnie o utracie praw przez C+ na rzecz innych podmiotów. W sumie to na przykład nie miał pojęcia o czymś takim jak kupno Foxa przez Disney i jakie konsekwencje to ze sobą może nieść dla C+ (np. brak filmów Foxa w C+). 

Ale przyznał mi też, że widzi,  że jestem "świadomym" klientem. 

 

Ogólnie rozmowa sympatyczna. Samej oferty jeszcze nie akceptuje, bo pomimo tego, że umowa jest na mnie to korzysta z niej ktoś inny, więc czekam na decyzję zwrotną, by zaakceptować lub ewentualnie odrzucić. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

Coś rzeczywiście drogo za Extra + Film za 100zł. 

 

Ja posiadam pakiet Optiumum + Film za 79,90 (Czyli w tym Canal+ i HBO) do tego Cinemax za 8zł + multiroom za 10 + MP za 0 + Canal+ 4K ultra HD za 0 + dekoder z dyskiem 4K za 0 i wychodzi taniej pare złotych niż jakies superpremium nawet z pakietem Extra :D i umowa na 12 miesięcy.

 

A tutaj widze u kolegi jarosso 24 :(

Nie wiem czy drogo mam pakiet superpremium +4k z multi za 139,99 zł a zeszli mi na średnio 115,64 zł i wywalili tylko FILMBOX na których i tak nic niema dla mnie ok

Edytowane przez Jarasso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarasso Pakiet Superpremium+ 4K jest możliwy najtaniej w kwocie 109,99 zł/m + Multiroom 10 zł/m za każdy uzupełniający sprzęt, chyba, że masz pierwszy sprzęt uzupełniający za free, to jest utrzymywany do przedłużenia umowy nadal za free. Ewentualnie pakiet Superpremium+ za 99,99 zł/m + do tego osobno CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m. Oczywiście Mistrzowską Piłkę można dostać za 0 zł/m do pakietu Superpremium+ 4K i zwykłego Superpremium+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarasso

Pisałem Ci wczoraj konkrety o tym śmiesznym łamańcu za 115. Widać, że nie chcesz zaoszczędzić zbytnio i tworzysz jakąś zbedną dyskusje o pakietach i ich cenach, o ktorych było setki razy pisane. Skoro Ty jedyny twierdzisz, że ten łamaniec to wypasiona cena, to bierz i nie dyskutuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarasso Kanały Cinemax są wbite do zwykłego pakietu Superpremium+. Choć można próbować ponegocjować, aby dołożyli za free kanały Cinemax do pakietu Superpremium+ 4K, ale nie wiem czy to się uda.

Mnie się nie udało wyszarpać cinemaxów do superpremium 4K. Dla mnie cinemax to must have i musiałem dopłacić 8 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w cinemaxsach jest to samo co w hbo tylko trochę później w stosunku do hbo zamiast wykupować cinemax lepiej tytuł który leci w cinemax wyszukać w hbo go default_biggrin.png

Weź już przestań. Mam szukać po HBO Go? Wracam z pracy pilot do ręki i jadę po kanałach i szukam interesujących pozycji w danej chwili. Nie będę się zastanawiał czy to było czy będzie w internecie
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ircios napisał:

Nie jest dziwna sprawa. Nie ma w droższym o 10 zł Superpremium 4k Cinemax,  ale jest Eleven, C+ 4k i Filmbox. Wystarczy pokalkulować, aby to wiedzieć 

W superpremium+ też jest HBO. Przynajmniej tak jest w zestawieniu tu na forum które przygotował użytkownik @meckbar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodzi mi o to, że patrząc na te zestawienia programów w pakietach wygląda to tak, że każdy wyższy pakiet zawiera te programy co niższy poprzednik plus jakieś programy dodatkowo. W przypadku Superpremium+ jest HBO i Cinemax. Idąc powyższą zasadą w Superpremium 4K powinno być HBO (który jest) i Cinemaxy, a dodatkowo to co napisałeś czyli Eleveny, C+4K i Fimboxy. A z jakiegoś powodu Cinemaxy zabrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...