Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa kończyła się z końcem października. Miałem Extra+ z wszystkimi C+,MP, Elevenami, History i multi room za 108,80 zł. Z różnych powodów zapomniałem wypowiedzieć w wymaganym czasie . Na 10 dni przed końcem umowy zadzwoniła do mnie Pani Konsultant z propozycją. Dostanie pan to samo oczywiście po zmianie dekoderów i kart kameleon. Z tym że, musi pan zawrzeć dodatkową umowę na drugi dekoder w multiroomie za 25 zł. Czyli że będzie pan płacił około 135 zł. Ale to jeszcze nie koniec "atrakcji". Na tym drugim dekoderze w multiroom nie będzie programów które dostał pan w promocji za 0 zł. Czyli MP, Eleven, History i coś tam jeszcze. Tak słucham i myślę. To się chyba nie dzieje na prawdę. To chyba mi się śni. To jak ? Mam płacić więcej za mniej ? Takie właśnie pytanie zadałem tej Pani. Na to Pani ruszyła z tekstami "Więcej do pana nie zadzwonimy", "A wie pan że ludzie 5 godzin siedzą na telefonie żeby się do nas dodzwonić". Tu już moje ciśnienie krwi podskoczyło ponad wszystkie dopuszczalne normy (czytaj tak się wqrwiłem), że podziękowałem za rozmowę. A chciałem na spokojnie, po ludzku. Dzień po końcu umowy umowa stała się umową na czas nieoznaczony. To normalne. Jedna karta została zablokowana i cena abonamentu wzrosła do około 150 zł. Ponieważ opcje które były w promocji mojego starego pakietu za zero zł. przestały obowiązywać. Ale niespodzianka ??? Dobrze o tym wiedziałem. W każdym razie po 20-tu latach u tego "operatora telewizji cyfrowej" po tej rozmowie ręce mi opadły. I żeby była jasność. Wiadomo o co chodzi. Chodzi o parowane karty. Moje kameleony przez 20 lat nie odważyły się wypełznąć z mojego mieszkania. Ale kogo to obchodzi ?

No i tak przespałem się z tym i podjąłem decyzję. Dosyć tych podchodów co 2 lata, dosyć tego targowania się i dosyć tego narzucania ze strony operatora swoich warunków.

Kurdę. Ale się rozpisałem. Ostatnio taki długi tekst to napisałem do mojej Babci jak miałem 15 lat, byłem na autostopie i zabrakło mi pieniędzy. Byłem wtedy gdzieś między Bydgoszczą i Grudziądzem a w planach miałem jeszcze Gdańsk no i wrócić do domu czyli do Szczecina. No dobra tekst długi. Ale ma swoje zalety. Może ktoś między linijkami coś wartościowego znajdzie.

W każdym razie dwa dni po przejściu na czas nieokreślony i wyłączeniu  mi jednej karty podjąłem decyzję i pojechałem do jednego z punktów C+ w Szczecinie z zamiarem rozwiązania umowy. Oczywiście na spokojnie już, bo ja jestem niespotykajnie  spokojny człowiek dopóki mnie ktoś nie wqrwi oczywiście. 

Pani w Punkcie pyta dlaczego chcę rozwiązać umowę. No to mówię o wszystkim powyższym co tu na początku napisałem. A przede wszystkim no nie może być tak że ktoś mi narzuca jakąś dodatkową umowę bo jak nie to...Nie musi pan się na to godzić. Pani pyta jaka umowa by pana satysfakcjonowała żeby pan przedłużył umowę ? Ja? Ja nie chcę nic ponad to co mam do tej pory w tej samej cenie, a dekodery i karty wymieniajcie se na swój koszt. Pani podzwoniła gdzie trzeba, Pewnie do "Centrali" Trochę to potrwało ale z tego co słyszałem siedząc w salonie, to też musiała tam trochę się mitrężyć. W każdym razie ustaliła tam i przedstawiła mi propozycję. Ma pan dokładnie to samo co pan miał. Dekodery UltraBox4K i Wifi multibox do multiroom. Za 0 zl. No i oczywiście Canal 4k. Razem zrobiło się 112 zł

Można ? Można.  Ja nie mówię tu o sobie. Tylko o tej Pani która pracuje w Punkcie w Szczecinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie możesz, skoro wszystkim tak robią. Robią to zgodnie z regulaminem, gdzie jest napisane że trzeba spełniać warunki kontroli odległości dekoderów. Nie spełniasz = wyłączają kartę. 
A nie powinni wypowiedzieć umowy ?
Nie mogą bez żadnej informacji wyłączyć jedej karty jak płacę. Muszę poczytać ten regulamin. Ciekawe kiedy wszedł w życie. Pewnie brak ruchu z mojej/ naszej strony był jego akceptacją.

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rych33 napisał:

.....UltraBox4K i Wifi multibox do multiroom. Za 0 zl. No i oczywiście Canal 4k. Razem zrobiło się 112 zł

Można ? Można.  Ja nie mówię tu o sobie. Tylko o tej Pani która pracuje w Punkcie w Szczecinie. 

Nie masz dokładnie tego samego co miałeś. To jest podobna oferta. Pożegnałeś się z Cameleonami i MR już nie ten sam. Tylko w sieci.

No i trochę drogo jak na E+ z C+ z tymi dodatkami co wymieniłeś. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wspominałem na kameleonach mi w ogóle nie zależało. Nie chodziło mi też o te złotówki. Skoro taka akcja z kartami parowanymi, to dobra. Dajcie mi nowe karty, nowe dekodery i abonament z tym co miałem do tej pory. W podobnej cenie. Ale nie zmuszajcie mnie do zawierania dodatkowych niechcianych umów. I to mnie najbardziej wpieniło. Bo za chwilę zażądają zawierania umowy na zawarcie umowy🙃 A multiroom po Wi-Fi ? Też się tego trochę bałem. Ale okazało się że mój stary router z nie najwyższej półki tp-link TD-W8961N spokojnie daje radę z multiroomem i laptopem włączonym przez cały dzień. W parterowym, stu metrowym, czteropokojowym mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już skończyły się czasy że dawali co się chciało, może poczytali też forum Satkuriera albo bieda ich też dopadła. Mi się skończyło Superpremium 4K. Zaproponowali mi 109,99 przy przedłużeniu na dwa lata i 119,00 zł na rok. Jak powiedziałem że chcę przejść na niższy pakiet to usłyszałem "że jestem niepoważny" i się pani rozłączyła. Ale to było przed złożeniem wypowiedzenia. Teraz złożyłem i zobaczymy jak będą teraz śpiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...