Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, gieroj09 napisał:

Zrezygnowałem z MR.

Nowe warunki:
Optimum + 24,99 zł

Paczka C+ z  4K 19,99 zł
H1 H2 2,99 zł
Dekoder 4K z dyskiem 0 zł

A przy rezygnacji z Multiroom nie bylo możliwości zostawienia jednego zestawu i oddania tylko drugiego? Czy po prostu chciałeś nowy dekoder 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Tak informacyjnie.

Schodziłem z Superpremium 4k za 109,-

Umowa do końca 10/2021. Wypowiedzenie wysłane bo chciałem zejść trochę niżej.

Na telefon z propozycjami nie mogłem się doczekać, więc zgodnie z sugestią kilku osób w tym wątku, napisałem przez ICA swoje propozycje. Oddzwonili na drugi dzień. Do końca moich oczekiwań nie spełnili ale schodząc z wyższego pakietu i tak jest nieźle.

Extra 49,99-

Canal plus 19,99-

Mistrzowska Piłka - 0,-

Dekoder 4k i MR nadal w cenie. MR miałem po Cyfrze, więc czeka mnie zmiana na ten po wi-fi.

rachunek miesięczny: 69,98-

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia przy przedłużaniu umów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Eleven mi zbytnio nie zależało w kontekście dwuletniej umowy ze względu na utratę praw do F1. Będę się zabawiał więc póki co we włącz/wyłącz. A o canal 4k nawet nie pytałem i (właśnie sprawdziłem) nie mam go w ofercie. Nie oglądam go gdyż nie lubi się ten kanał jakoś z moim telewizorem i gdy przełączam z niego na inny program to mam strasznie rozjaśniony obraz. Muszę wówczas wyłączyć tv lub dekoder. Próbowałem rożnych sztuczek żeby to wyeliminować ale mi się nie udało. Ale to w sumie temat na dyskusję gdzie indziej, więc tylko finalnie: nie mam programu canal 4k, ale też zupełnie o niego nie zabiegałem.

Edytowane przez rafal761
usunięcie niepotrzebnego cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam:

Nowy Comfort+
Multiroom standard
2x cameleon
pace 500 pvr
SAGEMCOM DSIW74


Mieięcznie wychodziło po 22,50 zł
Wypowiedzenie złożone - Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-10-2021.

Czy mogę zostać z aktualną ofertą z dwoma Cameleonami i multiroomem - jeśli tak to za ile?

Ewentualnie do mr i Cameleonów dopełnienie do extra plus za ile można najtaniej dostać?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez norbert25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na przedłużenie po wypowiedzeniu. Umowa na dwa lata od listopada:

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów dopełnienie do pakietu Extra 0 zł na 1 m, Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafal761 napisał:

Dzień dobry.

Tak informacyjnie.

Schodziłem z Superpremium 4k za 109,-

Umowa do końca 10/2021. Wypowiedzenie wysłane bo chciałem zejść trochę niżej.

Na telefon z propozycjami nie mogłem się doczekać, więc zgodnie z sugestią kilku osób w tym wątku, napisałem przez ICA swoje propozycje. Oddzwonili na drugi dzień. Do końca moich oczekiwań nie spełnili ale schodząc z wyższego pakietu i tak jest nieźle.

Extra 49,99-

Canal plus 19,99-

Mistrzowska Piłka - 0,-

Dekoder 4k i MR nadal w cenie. MR miałem po Cyfrze, więc czeka mnie zmiana na ten po wi-fi.

rachunek miesięczny: 69,98-

Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia przy przedłużaniu umów.

 


Możesz podać numer z którego do ciebie dzwonili?  ja czekam na ultrabox w multi inaczej nawet nie zaczynam rozmowy :D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się za pół roku. Od poniedziałku wydzwania kobieta i mówi, że nie będzie ofert start i comfort od stycznia. Obecnie mam comfort za 22.5 zł i niby proponuje podwyżkę 24.99 zł. 

Przejrzałem kilka wątków i nic takiego nie pisze. Czy chcą mnie zrobić w bambuko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

Extra ze wszystkim w komplecie wychodzi za 80 zł, w składaku tak dobrze nie ma (przynajmniej większość). 

Chcesz to dzwoń, możesz próbować się dogadać. 

 

Wykonałem tel. na 12 294 78 78 i dziś oferta dla mnie to 99 zł 🤔. Czyżby wczoraj z komórki 519.... dzwonił do mnie jakiś Szef wszystkich Szefów?😀

Edytowane przez Alf255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji:

Wybrane promocje: Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (03/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi: 102,89 zł (opłata za Multiroom od 04.2022)

Było to samo z tym, że Canal+ za 25 zł, najem dekodera 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moja oferta po złożeniu wypowiedzenia

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocje

Extra+ 49,99 zł 12 m i 53,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, basikdzik napisał:

Witam, umowa kończy mi się za pół roku. Od poniedziałku wydzwania kobieta i mówi, że nie będzie ofert start i comfort od stycznia. Obecnie mam comfort za 22.5 zł i niby proponuje podwyżkę 24.99 zł. 

Przejrzałem kilka wątków i nic takiego nie pisze. Czy chcą mnie zrobić w bambuko?

 

Złożyć wypowiedzenie to podstawa. Wtedy spokojnie dostaniesz Comfort+ za 22.5 zł a może nawet i za 19.99 zł.

Nawet jak masz pół roku do końca umowy.

W sprawie przedłużenia rozmowa tylko z pracownikami DUK.

Paczkę kanałów C+ można mieć teraz za 19.99 zł jak się postarasz.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak właściwie już post factum, ale chciałem upewnić się że propozycja przedłużenia umowy, którą otrzymałem jest dobra czy można było z tego jeszcze coś urwać?

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 12 m i 26,50 zł/m dla Abonentów (09/21) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21) 

 

Wszystko za 42,4zł umowa na 12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...