Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ntbn bardzo się cieszymy, że taki pakiet posiadasz  :-D

 

Godzinę temu, lakiman napisał:

HBO GO-HBO Max w ofertach u operatorów. Niedługo się dowiemy.

20 zł byłoby ok. Ciekawe czy po konferencji m.in w tej sprawie taka cena się utrzyma.

To nie temat o HBO.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ntbn ja zadzwoniłem na nr: 12 294 78 79 i konsultant od razu sam mi taki pakiet zaproponował jako "odpowiednik" Superpremium+4K - bez żadnych negocjacji, na 15 miesięcy. Dodatkowo zdałem 2xMR, bo wystarczy mi w pozostałych pokojach C+Online.

 

@_Artek_ bez Filmboxów mi też proponował, ale ja nie chciałem.:-)

Edytowane przez Tanganian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tanganian napisał:

Przejście z Superpremium+4K na:

 

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
FOX Play 0zł/m dla Abonentów
Nat Geo Play 0zł/m dla Abonentów

 

15 miesięcy za 101,79

 

Pozdrawiam

Tak się składa, że jestem w bardzo podobnej sytuacji do Ciebie - kolego @Tanganiani za bardzo nie wierzę w to, co napisałeś - dlaczego? Jestem dziś akurat po rozmowie z konsulem z DUK Kraków, posiadam ten sam pakiet co Ty + Netflix 4k. Moja umowa jest już u nich ,,naznaczona" moim DNA :D i jest do końca grudnia, w tym momencie mogę liczyć na:  Extra za 54,99zł na 24 miesiące, lub 59,90zł na 15. Nie twierdzę, iż takiej oferty nie ma (jaką tu przytoczyłeś) - jest, ale blisko końca umowy :)

 

Powiedziałem, że chcę podstawę Extra za 44,90zł, lub 47,50zł i do tego Canal+ (4K), HBO, Netflix Premium. Poszperał coś tam i max co mi zaoferował to ,,taki składak" Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów , Extra+ 59,99 zł 12 m i 63,99 zł/m dla Abonentów (05/21) L, Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (03/21) za 78,89zł - i to dwa na 2 miesiące

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek nie liczy się ilość postów jeśli chodzi o wiarygodność. Zobacz od kiedy jestem zarejestrowany na forum. Dzięki niemu dostałem wcześniej Superpremium+4K za 109,99. W dodatku jaki sens jest pisać jakieś bzdury? Napisałem co dostałem, żeby inni wiedzieli, że się da. A Ty dalej szukaj teorii spiskowych. Niektórzy tak już mają.

Edytowane przez Tanganian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tanganian

Ja już jestem tu chyba 11 lat i widziałem różnych ,,ancymonów atencjuszy", którzy wypisywali różne rzeczy - po to tyko, aby było o nich głośno. Potem znikali jak te dzieci we mgle, pozostały po nich ich śmieszne posty. W jednym jesteśmy zgodni - dzięki temu forum mamy oferty, które chcemy, ale jakoś nie chce mnie się wierzyć, że masz umowę do grudnia z SP4K, a dali Tobie już teraz ofertę za 44,90zł na pakiet Extra jako podstawę. Jeśli to prawda, to albo już powoli tracą nadzieję, że w przyszłości mogą coś odzyskać, bo gdyby tak ,,pozwalali" w dużej mierze schodzić przedwcześnie z kwoty 110zł na 45zł miesięcznie (mowa o podstawie) - to w takim tempie w kasie platformy niczego by nie było. Albo w Canal+ pracują [beep], którzy nie potrafią liczyć.

 

Każdego dnia przeglądam to forum i nie widziałem w ostatnim czasie ,,podobnej " oferty do Twojej, a staram się patrzeć uważnie. Wszystkie oferty, które widziałem z SP4K na Extra za 44,90zł były oferowane na przełomie miesiąca, pół miesiąca do końca trwania kontraktu. Widziałem, iż ludzie z Extra z Canal+ za 79,90zł mają nieco łatwiej przy negocjacji, aby uzyskać 44,90zł za Extra w podstawie. Poza tym wiarygodność na tym forum przypuszczam, że polega na udzielaniu się, więc jaką Ty wiarygodność możesz mieć przy 6 postach? :) Ja odbieram Cię jako kolejnego ,,ancymona"  ;), bo przez dwa lata mogłeś ,,wiarygodność" zdobyć - dla mnie pojawiłeś się nagle i szybko też znikniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek obyś Ty nie zniknął.😁 Przekonywanie Ciebie nie leży w mojej gestii i nawet nie mam na to ochoty. Kiedyś ktoś pomógł mi, teraz napisałem co dostałem, by pomóc innym. Niestety ludzie tacy jak Ty, sfrustrowani, powodują, że człowiek nie chce się dzielić tym co udało mu się uzyskać. To, że miałem szczęście i trafiłem na konsula, który od razu sam mi to zaproponował dla Ciebie jest magiczne. Takie życie. I, na prawdę, odbieraj mnie jak chcesz. Nie moja wina, że masz pecha i jesteś niedowiarkiem.

 

BTW: ja też na tym forum jestem codziennie, ale nie udzielam się jak nie mam do napisania czegoś, co wniesie coś do tematu. W odróżnieniu od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tanganian

Wybacz, ale jak ja mogę Tobie wierzyć (lub komuś innemu), skoro od 2019 roku napisałeś tylko 6 postów?

Szczerze?

Miej sobie nawet te 44,90zł  za Extra-przy schodzeniu z SP4K na 3 miesiące przed końcem umowy ;)  

 

Życzę zdrowia,

Twój ,,sfrustrowany" mający pecha i niedowierzający - kolega z forum Gursonek 

PS: Koniec tej nawalanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, markar napisał:

U mnie zmiana w przypadku umowy nr 1. Zamiast pakietu Entry+ z modułem CAM CI+ ECP przyjąłem następujące warunki:

- pakiet Optimum 24,99, paczka 11*C+ 19,90, dekoder Ultrabox+ (Pace PVR), karta Cameleon. Razem 44,89 zł. Druga umowa pozostaje bez zmian. Reasumując:

  • 1 umowa: pakiet Optimum 24,99, paczka 11*C+ 19,90, dekoder Ultrabox+ (Pace PVR), karta Cameleon. Razem 44,89 zł
  • 2 umowa: pakiet Extra+, 11xC+, Mistrzowska Piłka, moduł CAM CI+ ECP za 25 zł, aktywacja 0 zł.

 

Rozumiem, że taka opcja tylko dla posiadaczy multiroom? Mając pojedynczy pakiet mam szanse na taki duet?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman ja już zapomniałem o sprawie. Każdy ma prawo do swojego zdania, a @Gursonek atakował, ale kulturalnie (oprócz tego, że zniknę😋)

 

@lakiman A screen nic nie zmieni, bo przecież można go zmodyfikować byle czym, więc to żaden dowód. Z resztą ja nie potrzebuję ich udzielać. Nie potrzebuję aprobaty, bo nie o to tu chodzi. Chciałem pomóc. Jak to nie pomaga, to niech MOD usunie wszystko i po kłopocie. Na prawdę ludzie trochę wiary w drugiego człowieka by nie zaszkodziło.

Edytowane przez Tanganian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...