Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obecnie posiadam pakiet SUPERPREMIUM+ ( do 31.10.2021 ) za 104,99 PLN w tym multiroom standard, działam na:

WiFi Premiumbox oraz Ultrabox PVR Pace karty cameleon i cayman

Filmbox pack - 5zł

Fox play - 0zł

Nat geo play - 0zł

Mistrzowska piłka - 0zł

Mulitiroom standard - 0zł

PVR Pace najem - 0zł

WiFi Premiumbox najem - 0zł

 

Czy jest opcja pozostania na takim sprzęcie i multiroomie z podobną ofertą ( cena może być ciut wyższa )? Czy już pisać wypowiedzenie i czekać co zaoferują? Czytałem dyskusje na forum informacji o podobnym temacie nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam pakiet Extra z 6 C+( do 31.11.2021 ) za 100.89 PLN w tym multiroom standard, działam na:

Ultrabox 4K oraz sagemcom karty cameleon i cayman

Extra z 6 C+ z 69.99 zł

Fox play - 0zł

Nat geo play - 0zł

Mistrzowska piłka - 5zł

Mulitiroom standard - 0zł

Dekoder 4k najem - 10zł

Eleven Sport- 15.90 zł z którego zrezygnowałem miesiąc temu i ogólnie płacę 85 zł wypowiedzenie złożone. 

Otrzymałem ofertę to co mam za wszystko bez Eleven za 69.99 zł musze oddać kartę po cyfrze i stary dekoder sagemcom. Otrzymam wifibox i zostawię dekoder 4k za 0 zł ...multiroom również zostanie 0 zł. W tej cenie tj. 69.99 dorzuca jeszcze kanał

C +4k. Czy to dobra oferta czy jest szansa utargować np. pakiet Extra - 44,99 i dobrać C + za 19.99 dobierając jeszcze Eleven za 11.90 uzyskując ok 77 zł. Proszę o radę i Dziękuję 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

FOX Play20,00 zł/mies.0,00 zł/mies.

CANAL+4K ULTRA HD20,00 zł/mies.0,00 zł/mies.

History HD / H22,99 zł/mies.2,99 zł/mies.

MISTRZOWSKA PIŁKA30,00 zł/mies.0,00 zł/mies.

Hustler HD4,99 zł/mies.4,99 zł/mies.

Nat Geo Play10,00 zł/mies.0,00 zł/mies.

Najem 4K UltraBox+30,00 zł/mies.10,00 zł/mies.

Najem PVR (Multiroom)20,00 zł/mies.0,00 zł/mies.

MULTIROOM STANDARD20,00 zł/mies.0,00 zł/mies.

płacę za to 99,90 zł
Chcę zmienić na Optimum+  za 24,99 zł + Canal+ z C+4K 20zł i History HD / H2 2,99 zł co daje 47,98 zł
Chcę zachować dekoder 4 K

Czy ktoś robił podobną zmianę?
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, PawelTSW napisał:

Napisałeś że dostajesz pakiet taki jak superpremium 4k, a nie podałeś konkretnie rozpiski co ci zaproponowali. 

MP za 0? Filmboxy za 0? Jaki pakiet bazowy? 

@PawelTSW Aha, faktycznie, sorry. Podstawą jest tutaj pakiet Extra+. Do niego są dobrane: CANAL+, HBO, Eleven, Polsat Sport Premium oraz Flimboxy. Zarówno dzierżawa dekodera, jak i wszystkie pozostałe opcje są w cenie - jedynie HBO jest przez pięć miesięcy bezpłatne, co daje początkowy abonament w wysokości 81,79 zł/msc. Natomiast po upływie pięciu miesięcy dochodzi opłata za HBO i abonament wzrasta do 106,79 zł. Umowa jest na 12 miesięcy - czy tu można coś jeszcze "wyszarpać"? ;)

 

15 godzin temu, ircios napisał:

Tak to potraktuj jakbyś nie miał HBO. Ten dodatek dostają za free tylko Ci co mają za 0 w SKŁADAKU. Nie w pakiecie.

@irci0s Czyli w moim przypadku HBO za 0 zł przez cały okres umowy nie wchodzi w grę, dobrze zrozumiałem? I czy ogólnie ta oferta, którą otrzymałem jest dobra, czy warto przeciągać negocjacje do ostatnich dni, żeby otrzymać coś lepszego? Jak to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Moja obecna oferta to: 

 

Canal Plus - 25 zł

Komfort - 25 zł

MP - 20 zł

WiFi Box - 2 zł

 

Po złożeniu rezygnacji dostałem to samo za 62 zł. Czytając forum widzę że dużo osób dostaje MP za zero zł. Pytanie czy jest to możliwe w moim przypadku? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ircios napisał:

Skoro zaproponował Ci odpiwiednik Superpremium 4k w tej cenie co podałeś to bierz. HBO za free na 5m, potem rezygnacja, bo można mieć w promo HBO za 20.

@irci0s, czyli, jak rozumiem, tu się nie zejdzie już niżej, nawet gdybym ich przeczekał do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mam

Comfort+, CANAL+, NAJEM MEDIABOX+ płacę 47,5, umowa do końca stycznia. Chcą mi przedłużyć w tej samej cenie.

Myślę czy nie przejść na ENTRY + FILM za 50zł.  Stracę trochę kanałów, których i tak nie oglądam,

zyskam HBO, Polsat sport, zachowam C+, umowa na rok.

W sumie mi to pasuje tylko nie podoba mi się, że mimo kilkunastu lat bycia abonentem dostaję ofertę jak ktoś prosto z ulicy.

 

Co radzicie, brać? Czy jest szansa jeszcze coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin w napisał:

.... nie podoba mi się, że mimo kilkunastu lat bycia abonentem dostaję ofertę jak ktoś prosto z ulicy....

No i co, że jesteś tak długo abonentem. Masz być przez to wyróżniony czy co? Od dawna staż się nie liczy. 

Oferty nie dostałeś jak ktoś z ulicy. Chcesz jeszcze taniej? Wyslij wypowiedzenie i negocjuj do ostatniego dnia, 5 złoty ugrasz na Comfort z C+ i zabytkowym dekoderem.

A tak w ogóle to na prawie 5 miesięcy przed końcem umowy to daj sobie spokój z przedłużeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytałem już ze sto ostatnich stron oraz zestawienie. Mam teraz goły Extra+ za 49,99 zł. Kończy się umowa. Wydzwaniają, że mogę mieć jedynie dalej za tą samą cenę Extra+ i to na 24 miesiące. Niżej już nie schodzą nikomu, tak twierdzą. Chciałbym 44,99 zł na 12 albo 15 miesięcy. Dostają teraz ludzie? Nie chcę Canal+ ani innych dodatków. Jedynie mi Filmboxy za 5 zł dodają czyli całość za 54,99 zł, ale nie potrzebuję. A co gdybym chciał zejść na goły Optimum+? Za ile można ugrać?

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gursonek napisał:

@Dafy - poczytaj kilka stron wstecz, to przecież nie boli :)

 

ale z tego co pamiętam...tak na ,,szybko" to:

 

Extra chodzi po 44,99 zł / 47,50 / 49,99 zł - oczywiście z wypowiedzeniem. 

A po ile chodzi Optimum+ bo tam są tylko ceny tych "starych" pakietów.

 

I czy kontrakt na 12 lub 15 miesięcy to faktycznie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał:

Ceny są i nowych pakietów. Nie ma w zestawieniu u góry tylko w temacie. 25 zł Optimum. A czy uda Ci się na krócej niż 24 m. to wyjdzie w praniu. 

 

Naprawdę Pany...czytanie nie boli.

Dziękuję, nie boli, ale tu jest mnóstwo stron razy kilkanaście postów na każdej stronie.

 

Widziałem tą cenę 24,99 zł, ale myślałem, że jest gdzieś coś typu 24,99/29,99/34,99 jak w tym zestawieniu. Za 24,99 zł wziąłbym nawet na 24m, ale jak chciałem dziś w punkcie złożyć wypowiedzenie to niby mogę dopiero na miesiąc przed końcem umowy. Tylko za przedłużeniem to wydzwaniają 4 miesiące przed.

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios czytanie jak czytanie ale zrozumienie tego co się czyta już może boleć.

 

@andijaw wypowiedzenie możesz w punkcie złożyć w każdym momencie. Ważne żeby była informacja że wypowiedzenie umowy - rozwiązanie z ostatnim dniem obowiązywania umowy.

 

Wtedy otwiera się tajemniczy sejf w Dziale Utrzymania Klienta dla Ciebie z lepszymi ofertami na 6 miesięcy przed końcem umowy. Nie żeby leciały od razu ale wystarczy po złożeniu i zarejestrowaniu wypowiedzenia zadzwonić pod numer 12 294 78 79.

 

Na 5 miesięcy przed końcem umowy przedłużenie na:

Start+ za 14,99 zł lub Comfort+ za 19,99 zł - Optimum za 24,99 zł / 29,99 zł jak sobie wytargujesz za tyle masz.

Paczka 10 x C+ i C+ 4K za 19,90 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tweed77 napisał:

@ircios czytanie jak czytanie ale zrozumienie tego co się czyta już może boleć....

W punkt ;-)

 

@andijaw Gdyby było dokładniej czytane, to i byś wiedział,  że wypowiedzenie możesz wysłać z SC+. Nawet i 10 miesięcy przed końcem umowy ;-)

Wystarczy zrobić foto pisma i wysłać w załączniku. 

Nigdzie nie trzeba latać po punktach.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...