Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, waldzio napisał:

Dzisiaj zadzwonił DUK, czy jak się nie dogadaliśmy i zakończona rozmowa była na oddaniu sprzętu, oznacza to że już definitywnie nie zadzwonią do końca umowy?

Masz 14 dni na zdanie sprzętu. Do czasu jak nie oddasz, możesz negocjować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za rady. A może ktoś napisać ile maksymalnie można wyciągnąć za poniższą opcję?

 

Optimum+

lub Comfort+

wszystkie C+

wymiana dekodera głównego z Pace (Cameleon) na dekoder 4K, oraz ile opłata miesięczna?

wymiana gołej karty Cameleon na inny dekoder (Wifibox?), oraz ile opłata miesięczna?

MR

C+4K

MP

Eleven

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów życząc udanego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2021 o 19:40, ircios napisał:

Jak nie masz MR po C+ z Camelami to 2 umowy rzecz jasna.

Kiedyś było Superpremium z 6C+ za 89,99. Do tego trzeba doliczyć 5 zeta za dekoder 4k.

Wiec sprawa wygląda po rozmowie z konsultantem tak, ponoć już nie ma 6 C+w Superpremium, może mi dać Superpremium bez Cinemaxów  z dekoderem 4K w cenie 115 zł bez grosza, dekoder, to 5 zł dodatkowo . Czy w ogóle warto brać en dekoder 4 K , bo nawet nie wiem ile jest kanałów 4K, żeby nie okazało się , że nie ma co tam oglądać, bo treści jak na lekarstwo i czy faktycznie nie mam co liczyć na Cinemaxy ?  i Czy dostanę umowę na 12 miesięcy max 15 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, waldzio napisał:

Przeczytałem ostatnie 64 strony i takiej kombinacji niestety nie znalazłem.

Strona wcześniej mój post 

 

"Umowa przedłużona.

Optimum+ 25zł

Eleven 12zł

Canal+ z C+4K 20zł

Mistrzowska Piłka 0zł

Multiroom 10zł

Dekoder 4K 5zł

 

Łącznie 72 zł."

 

Widziałem że ktoś dostał MR i dekoder 4K za 0 zł więc wyszło mu 57 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2021 o 20:04, Harry44 napisał:

Umowa przedłużona.

 

Optimum+ 25zł

Eleven 12zł

Canal+ z C+4K 20zł

Mistrzowska Piłka 0zł

Multiroom 10zł

Dekoder 4K 5zł

 

Łącznie 72 zł. Jak podzielić na 3 osoby to 24zł wychodzi i jestem zadowolony. 

Jak długa umowa? Celuje w 12m (bez MR i Eleven) i się zastanawiam czy taka wersja przejdzie z dopełnieniem do Extra+ za 10zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem w trakcie okresu wypowiedzenia umowy, która kończy mi się 30 września. Dziś dzwonił do mnie konsultant z działu utrzymania klienta i po krótkich negocjacjach zaproponował "składaka" z umową na 12 miesięcy, w ramach którego będę miał wszystkie kanały z dotychczasowego pakietu Superpremium+4K. Przez pierwsze pięć miesięcy płaciłbym 81,79 zł (HBO za darmo), a przez następnych siedem miesięcy płaciłbym 106,79 zł (tu już dochodzi cena za HBO). Czy jest to dobra propozycja, czy można byłoby ją jeszcze obniżyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

HBO z HBO GO można dostać za 0 zł (ostatnio rzadko) lub 20 zł miesięcznie do końca Umowy. Targuj się :) 

 

@Krzysiek11:), ok, tak też zrobię :)

Natomiast, pisząc "20 zł miesięcznie do końca Umowy", masz na myśli HBO płatne od początku nowej umowy, czy dopiero po tych pięciu miesiącach? To jest akurat ważne, bo mi zaproponowali HBO za 25 zł od 6 do 12 miesiąca, czyli wychodzi łącznie 175 zł za całą umowę HBO. Z kolei, gdybym wziął HBO za 20 zł do końca umowy (począwszy od pierwszego miesiąca), to wtedy wyjdzie łącznie 240 zł za całą umowę HBO. Czy poza HBO da się tam jeszcze coś obniżyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lukx95 napisał:

@Krzysiek11:) @CashBackPlease HBO z HBO GO za 0 zł/m jedynie chyba tylko dla tych co mają obecnie taką promocję, a jak nie miałeś to nie wiem czy to uzyskasz za free na całą umowę.

@lukx95, właśnie nie wiem jak to potraktować, bo HBO z HBO GO miałem do tej pory w ramach pakietu Superpremium+4K (to moja pierwsza umowa za 139,99 zł) i z tej perspektywy dałbym radę ogarnąć HBO za 0 zł do końca 12-miesięcznej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CashBackPlease napisał:

@Krzysiek11:), ok, tak też zrobię :)

Natomiast, pisząc "20 zł miesięcznie do końca Umowy", masz na myśli HBO płatne od początku nowej umowy, czy dopiero po tych pięciu miesiącach? To jest akurat ważne, bo mi zaproponowali HBO za 25 zł od 6 do 12 miesiąca, czyli wychodzi łącznie 175 zł za całą umowę HBO. Z kolei, gdybym wziął HBO za 20 zł do końca umowy (począwszy od pierwszego miesiąca), to wtedy wyjdzie łącznie 240 zł za całą umowę HBO. Czy poza HBO da się tam jeszcze coś obniżyć? :)

Po pięciu miesiącach zgłaszasz wyłączenie HBO po okresie promocyjnym.  Następnie od następnego, 6 miesiąca załączasz sobie promocje za 20zł. Ten miesiąc będziesz miał gratis i potem 20zł do końca umowy.

 

Oczywiście jeśli taka opcja będzie przy umowach na 12 miesięcy. Bo ja miałem taką na 24 miesiące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek11:), @lukx95, @kamil2505, bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi :)

Natomiast mam jeszcze jedno pytanie odnośnie pozostałych części tego "składaka". Czy poza HBO, w przypadku reszty kanałów z tej propozycji dałoby się jeszcze coś ugrać cenowo, czy ten konsultant zaproponował mi najbardziej optymalne rozwiązanie zbliżone do pakietu Superpremium+4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PawelTSW napisał:

@CashBackPlease wg tego co piszesz to powinni ci dopłacać za to że z nimi zostajesz. 

@PawelTSW, nie wiem po co te złośliwości. Zadaję normalne pytanie jak wszyscy w tym temacie, którzy przy przedłużeniu umowy chcą ugrać dla siebie jak najkorzystniejsze warunki. Operator chce chce sprzedać jak najdrożej, a klient chce kupić jak najtaniej - tak działa rynek, dlatego nie wiem w czym widzisz problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, CashBackPlease napisał:

@lukx95, właśnie nie wiem jak to potraktować, bo HBO z HBO GO miałem do tej pory w ramach pakietu Superpremium+4K (to moja pierwsza umowa za 139,99 zł) i z tej perspektywy dałbym radę ogarnąć HBO za 0 zł do końca 12-miesięcznej umowy?

Tak to potraktuj jakbyś nie miał HBO. Ten dodatek dostają za free tylko Ci co mają za 0 w SKŁADAKU. Nie w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...