Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, pokrywek napisał:

witam,

przedłużone na 12 miesięcy (chcieli na 15m ale ich pocisnąłem że tracą angielską i 15 miechów to za długo):

Extra + 

Paczka C+ z 4K

MR 

MP

Tuner 4K

HBO 2mc promo

Filmbox 1m promo

cena 79,99zł - umowa 12 m.

 

Wszystko dograne za pierwszym razem. Powodzenia.

 

b19b821e441f3.png

 

 

Wszystko się zgadza lecz umowa jest na 15 miesięcy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Umowa do końca września, dwa dekodery niezależne, muszę wziąć albo dwie oddzielne umowy albo zdać sprzęt, posiadam Superpremium za 109 zł plus Eleveny za 11,90 zł. Pytanie czy da się dostać umowę na Superpremium z 6 C+ poniżej 100 zł z dekoderem 4K bez dodatkowego MR, jeżeli nie, to w jakiej cenie można dostać Superpremium z dekoderem 4K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ircios napisał:

Jak nie masz MR po C+ z Camelami to 2 umowy rzecz jasna.

Kiedyś było Superpremium z 6C+ za 89,99. Do tego trzeba doliczyć 5 zeta za dekoder 4k.

Mam dwa Pejsy   z Camelami, ale nie chce na drugi dekoder oddzielnej umowy, oby oferta była aktualna, ircios  dzięki za odpowiedz. 

Aha, czy do tego dekodera 4K, mogę dobrać MR, łącząc go po kablu ? 

Edytowane przez anonim69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Start+ za 14,99 zł do tego paczka C+ za 19,90 zł i C+ 4K za 0 zł i dzierżawa modułu za 0 zł.

Bez opcji multiroom.

Jak dobrze pogadasz w DUK to może i dostaniesz Start+ za 9,99 zł albo za 14,99 zł.

Można powalczyć o Relax+ za 14,99 albo 19,99 zł.

Comfort+ można za 19,99 zł mieć.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukx95 napisał:

@tweed77 Ja się zastanawiam teraz nad akceptacją, ponieważ w pakiecie Entry+ słaby jest wybór polskich kanałów informacyjnych i tylko do wyboru jest TVP Info oraz Polsat News 2.

Doskonale Cię rozumiem. W sumie mi też taka oferta by wystarczyła, ale jednak brakuje TVN24 czy Polsat News. 

 

No i co najważniejsze to paczka C+ również w Entry+ i Start+ jest możliwa za 19,90zł.

Jeden z forumowiczów ostatnio dostał info od konsula, że za tyle C+ tylko w Optimum+ i Extra+, a w niższych pakietach tylko za 25zł. 

Tu mamy dowód, ze wcale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 Ja obecnie na tej umowie mam pakiet Nowy Start+ za 19,99 zł/m. Pakiet Nowy Comfort+ za 19,99 zł/m to raczej tylko na odtworzenie, ale też nie zawsze się udaje. Jeśli nie miało się pakietu Nowy Comfort+ w tej cenie, to najniższa cena za ten pakiet możliwa to 22,50 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...