Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Aktualnie posiadam pakiet Superpremium+4K za 139,99 zł/msc. Jest to moja pierwsza umowa, którą właśnie wypowiedziałem, a która kończy mi się 30 września. Słyszałem, że ten pakiet mogę dostać za minimalnie 109,99 zł/msc - czy coś się od tamtej pory zmieniło i można wynegocjować niższą cenę? Ewentualnie jakiś "składak" zawierający Canal+ (w tym 4K), HBO, Eleven i Polsat Sport Premium - ile mógłbym wynegocjować najmniej za te opcje w ramach "składaka"? Dodam, że, w związku ze stratą praw do Premier League, interesuje mnie umowa na maksymalnie 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

bez wypowiedzenia wzięte

Superpremium+ 4K

FOX Play, Nat Geo Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

MR to moduł z Cayman po wymianie za Cameleona, jako główny ultrabox4K

łącznie 114,99 zł (po zniżkach - zgodzie marketingowej (5zł) i e-rachunek z terminową płatnością (5zł))

minus to brak Bundesligi i Premier League od czerwca `22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w styczniu kończy się umowa. Obecnie posiadam:

 

-Superpremium+ 4K

-FOX Play

-MISTRZOWSKA PIŁKA

-Nat Geo Play

-NAJEM MEDIABOX+

 

Płacę za to 119,99 zł/m

 

Co mogę teraz wynegocjować i w jakiej cenie, zależy mi na utrzymaniu tego co mam i zejściu z ceny, ewentualnie dołożeniu multimanpack ale w cenie nie większej jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PawelTSW napisał:

@CashBackPlease bez zmian, 109,99 chyba że chcesz się bawić w składaki

Lepiej będzie czekać na ofertę za 109,99 zł czy pokombinować ze "składakiem"? Superpremium+4K przedłużają chyba tylko o dwa lata, dobrze pamiętam? A "składaka" mogę mieć przedłużonego o rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2021 o 13:14, markar napisał:

Umowa do 30.09. Obecnie:

- Pace PVR + 2 karty Cameleon (MR)

- Comfort+ 22,50, Dopełnienie do Extra+ 10 zł, Canal+ 25 zł. Razem 57,50 zł.

Propozycja:

- 2 niezależne umowy

- 1 umowa to co mam z dekoderem Pace za 62,50

- 2 umowa: pakiet Extra+, C+, Mistrzowska Piłka za 25 zł z dekoderem WifiPremium Box.

Brak możliwości wzięcia modułu CAM do 2 umowy. Konsultantka stwierdziła, że  "odchodzą od modułów CAM".

Aktualna propozycja:

- 1 umowa: Optimum+ 24,99 C+ 19,90 albo Entry+ 9,99, Start+ 14,99 i do tego paczka C+ za 25 (nie 19,90) - czekam na ofertę opcji C+ do pakietów Entry+, Start+ za 19,90

- 2 umowa: pakiet Extra+, C+, Mistrzowska Piłka za 25 zł z dekoderem WifiPremium Box - czekam na możliwość najmu modułu CAM.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie

Extra razem z 6C+, Mistrzowska piłka, 1xPace PVR, 2xCameleon - całość za 69,99

Umowa do jutra, wypowiedzenie złożone.

Do dnia dzisiejszego nie odbierałem telefonów -dziś sam zadzwoniłem. 

Oczywiście wpadłem już pewnie w przymusową wymianę, bo pan po drugiej stronie słuchawki poinformował mnie, że zajmie się tym jego koleżanka, która zaraz do mnie oddzwoni. Miła Pani proponowała mi dwa strucle od C+ połączone po wifi, z tym samym pakietem w tej samej cenie bez opłaty za MR, ale upierałem się mocno, że chcę co najmniej jeden moduł.

Po konsultacji z kimś wyżej stanęło na dwóch oddzielnych umowach:

1. Extra + 6xC+, Mistrzowska Piłka, Moduł z kartą 69,99

2. Extra + 6xC+, Mistrzowska Piłka, ale z wifipremiumboxem za 25,00

 

W sumie o 25zł drożej niż obecnie, ale patrząc na to z innej strony - nie chciałem ich szrotu w salonie, tak więc tylko nowa umowa wchodziła w grę, a tam za tyle na pewno bym tego nie wyrwał i tak jak mówiła na moduł w multiroomie nie ma szans... Tak więc ci co dobrali wcześniej mają szczęście.

Próbowałem jeszcze na podstawowej umowie zejść jakieś pakiety niżej, ale nie było woli współpracy z drugiej strony.

To tyle z mojej strony i do zobaczenia za dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas :

Nowy comfort 29,90

Canał+ 25zl

MR, Pace+Sagecom na camelach

 

wypowiedzenie złożone-jutro ostatni dzień jego biegu.

Dziś propozycja

Optimum+ za 24,99 zł 12 m , CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów , CANAL+ za
19,90 zł/m zł dla Abonentów , HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25
zł/m dla Abonentów, MR, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Przyjąłem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone dwa miesiące temu, do dzisiaj umowa. Wcześniej nie odbierałem telefonów, dzisiaj sam zadzwoniłem i postawiłem pierwszy warunek konieczny, żebyśmy w ogóle rozmawiali dalej, a mianowicie dekoder dodatkowy z multiroomu z nagrywarką, choćby Wifi Premium Box+. Po 2 latach męczarni z zacinającym się Wifi Box+ i ciągłymi problemami z dyskami zewnętrznymi, postanowiłem, że nie chcę już tego badziewia. Kobieta na linii powiedziała, że nie ma takiej technicznej możliwości. Prawda czy ściemnia? Jako główny mam Ultrabox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo, że tak powiem, niedobrze. Ktoś korzysta z Wifi Boxa i nie ma problemu z dyskiem zewnętrznym? Bo u mnie jest tak, że przez jakiś czas chodzi ok, później się zawiesza i trzeba formatować dysk, żeby ruszył na nowo. Lub inne cuda się dzieją.

Przeboleję nie do końca sprawny dekoder dodatkowy i skorzystałem z nowej oferty na 15 miesięcy za 116,79 zł: Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...