Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

BIEZACY RACHUNEK CENA RABAT SUMA
RACHUNEK ZA 08/2021
Pakiet Pakiet Superpremium+ 210,00 -100,01 109,99
Opcje dodatkowe VOD+ 30,00 -30,00 0,00
Eleven Sports 15,90 -4,00 11,90
MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 -30,00 0,00
Multiroom Standard-Opł.mani. 20,00 -20,00 0,00
Inne opłaty Czynsz najmu sprzetu 0,00
DO ZAPŁATY DO 18/08/2021 121,89 zł

Chciałbym płacić mniej (brak ligi niemieckiej, za rok angielskiej, ligi europy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, barongrze napisał:

 

Chciałbym płacić mniej (brak ligi niemieckiej, za rok angielskiej, ligi europy 

Akurat te fakty to nie jest żaden argument w rozmowach.

Przerabiałem to kilka lat temu kiedy Eleven zaszalał i zabrał co nie co z C+.

Zależy na kogo trafisz, ale ogólnie to beton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tracer10 napisał:

Akurat te fakty to nie jest żaden argument w rozmowach.

Przerabiałem to kilka lat temu kiedy Eleven zaszalał i zabrał co nie co z C+.

Zależy na kogo trafisz, ale ogólnie to beton.

Bo ja wiem... Ja jak ostatnio przedłużałem jedną z umów to na pytanie "co mnie interesuje sport czy film" odpowiedziałem coś w stylu: "poproszę o Optimum+ za 24,99zł. Tylko taka oferta mnie interesuje. Nic poza tym. Od razu zgodzę się na przedłużenie umowy."

 

Musiała porozmawiać z "przełożonym", ale oczywiście umowa przeszła podczas pierwszego telefonu i to bez wypowiedzenia.  

Więc krótko i na temat. 

Szczerze mówiąc juz nawet mi się nie chce słuchać tych tekstów o "wieczorach tematycznych w kanale KinoTV" czy "hollywoodzkich hitach serialowych w CANAL+Seriale". 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy przecież na początku jeszcze przez chwilę próbowała mi wmówić, że "taniej niż za 34,99zł się nie da". 🤣

Z resztą ostatnio też dzwoniła do mnie konsultantka z propozycją podwyższenia do Extra+ za 15zł, co po dodaniu Eurosportu2 i Eleven4 nie jest mi zupełnie potrzebne. Też jej powiedziałem, że w Strefie mam nawet za 10zł. To nagle u niej się też pojawiło nie za 15zł, a za 10zł, bo to "ostatnie dni wyprzedaży". 🤣

Nawet kłamać nie potrafią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE +Hustler do tego Multiroom niezależny na cameleonie dekodery to  4k ultrabox z1tb oraz wifibox 84,98. Wypowiedzenie złożone- umowa do 31.10.2021

 

Co ciekawego mogę wynegocjować?

Interesuje mnie ze sportu tylko żużel, a więc musi być c+, nSport i eurosporty.

 

Oprócz tego ogląda się u mnie w domu głównie polsatowskie kanały które są w nc plus typu Polsat Play, Polsat film, mógłby być HBO ale nie koniecznie.

Reszty badziewia się u mnie nie ogląda.

 

Ma ktoś jakąś ciekawą propozycję i za jaką kwotę można to wyrwać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam na dzień dzisiejszy coś takiego:

Extra + - 59,99 zł/mies.
HBO GO - 5,00 zł/mies.
History HD / H2 - 2,99 zł/mies.
Nat Geo Play - 0,00 zł/mies.
HBO - 15,00 zł/mies.
FOX Play - 0,00 zł/mies.
Najem WiFi Premiumbox+ - 5,00 zł/mies.

 

co daje łącznie 87,98 zł. Umowa kończy mi się 21.10.2021.

Nie składałem jeszcze wypowiedzenia, ale co drugi dzień do mnie wydzwaniają z propozycjami. Oczywiście chcą mi wcisnąć wyższy pakiet, a to co mam pozostawić ewentualnie za 79,99 zł, tak więc mocno słabo.

 

Przy przedłużeniu zastanawiam się nad 3 opcjami:

1. albo zostawić ten sam pakiet co mam tylko chciałbym wymienić dekoder na 4K Ultrabox

2. albo zostawić ten sam pakiet co mam tylko chciałbym zamienić HBO na paczkę C+ oraz dodatkowo wymienić dekoder na 4K Ultrabox

3. albo zostawić to co mam bez HBO, ale z wymianą dekodera na 4K Ultrabox

 

Czy możecie mi powiedzieć za ile realnie można wyrwać każdą z tych poszczególnych opcji (oczywiście uwzględniają wysłanie wypowiedzenia, które na dniach chcę wysłać)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

aktualnie:

Extra+ z Canal+ (79,99), VOD+ Canal+4k, Mistrzowska PIłka, Eleven (11,90) Multiroom, Najem sprzętu (5 zł) - łącznie 96,89

 

Poczytałem, ale jakoś nie umiem się odnaleźć teraz w tych ofertach, bez wypowiedzenia idzie coś ugrać? No i pytanie czy coś w lepszej cenie bo jak wiadomo treści sportowe znikają a opłat chcą więcej :)

 

Jest gdzieś przejrzyste porównanie czym się różni optimum od extra aktualnie? Bo jak widzę w optimum jest Eurosport 2 to nie ma już przewagi Extra nad Optimum (jak to było z Comfort). Porównując na stronie Canal+ to nie widzę różnić w kanałach na tych grafikach...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z canał plus z informacją, że zmieniły się jakieś przepisy odnośnie treści i zmieniają niektórym warunki umow. Posiadam stary multiroom i stare karty, które są całkowicie nie zależne. I teraz podobno wszystkim takim osobom rozbijają taka umowę na 2 osobne czy słyszał ktos coś o tym ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Extra+,CANAL+,MediaBox za 0 zł za całość 69.89. 

Na dniach przedłużyłem na Extra+ 44.99,Canal+19.90,HBO z HBO Go 0zl 5m/25 albo rezygnacja,Mistrzowska Piłka 0zl ,MediaBox 0zl. Pomijam już jakieś tam śmieszne kolekcje. Za całość 64.89zl 

Umowa na 15 msc. 

Dalo się coś wyrwać taniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Piszę w imieniu brata!umowa do końca sierpnia wypowiedzenie nie wysłane nie wiem dlaczego?Pakiet jaki posiada to extra z canal+ i netflix!do tego eleveny za 11,9zl i mistrzowska piłka za 0zl!i jakieś nat geo play i fox play za 0zł!do tego multiroom standard  za 10zł!sprzęt to najem 4k ultrabox+ za 5zł i najem dysk za 5zł!za wszystko 164,78zł! Brat chce zrezygnować z netflixa!najlepsza oferta jaka dostał to 130zł z groszem!dlaczego tak drogo?czy jeszcze można dać wypowiedzenie i czekać na coś  lepszego czy może zrezygnować i podpisać nową umowę?pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kończy mi się umowa ,wypowiedzenie wysłane, obecnie posiadam i płace 77.50 ;

 

Extra+Canal+(6)Live

Mistrzowska Piłka 0zl

Najem 4K UltraBox 5zl

Najem dysk 0zl

 

W jakiej cenie można wytargować taki zestaw?Nie ukrywam że sport odgrywał dla mnie ważna rolę tu,i po stracie praw do PL zastanawiam się nad przedłużeniem umowy,można prosić i jakieś sugestie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do tej pory było 94.5zl. za sam pakiet extra z dekoderem 4k i 2dodatkowe dekodery MR. Generalnie korzystałem z promocji Credit Agricole więc średnia wychodziła fajna około 57 zł .

Dziś telefon. Pakiety z utrzymaniem 2MR i dekodera 4k

Extra za 77/dodatkowo Canal Plus wraz z canalem 4k za 99/ dodatkowo netflix za 125zl. 

No i HBO na 5mcy za 0.00. To oferta po wypowiedzeniu. Do popołudnia mam zdecydować. Oferta zdaje się być całkiem niezła.

Edytowane przez Kojot788
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bemol napisał:

Witam!Piszę w imieniu brata!umowa do końca sierpnia wypowiedzenie nie wysłane nie wiem dlaczego?Pakiet jaki posiada to extra z canal+ i netflix!do tego eleveny za 11,9zl i mistrzowska piłka za 0zl!i jakieś nat geo play i fox play za 0zł!do tego multiroom standard  za 10zł!sprzęt to najem 4k ultrabox+ za 5zł i najem dysk za 5zł!za wszystko 164,78zł! Brat chce zrezygnować z netflixa!najlepsza oferta jaka dostał to 130zł z groszem!dlaczego tak drogo?czy jeszcze można dać wypowiedzenie i czekać na coś  lepszego czy może zrezygnować i podpisać nową umowę?pozdrawiam 

Teraz niech brat przejdzie z umowy na tzw. okres nieoznaczony i ze spokojem sobie dobierze nowy pakiet. Na nieoznaczonym zapłaci kilka złotych więcej, ale może się zastanowić i negocjować nowe warunki umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużona umowa, 6,5 miesiąca przed jej końcem. Poprzednio Comfort+ 22,50zł, dekoder 4k 5zł.

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Nat Geo Play, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego przedłużenia umowy odstąpiłem w ciągu 14dni:

 

Przedłużyłem na taką opcje:

Superpremium 100zł

filmbox 0zł

HBO GO 0zł

Canal+ 4k 0zł

Dekoder 4K 0zł

Mistrzowska piłka 0zł

Nat geo 0zł Fox play 0zł

multiroom 2 x 10zł

Netflix 38zł

Mezzo 4zł, H,H2 3zł, sundance 3zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...