Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, ircios napisał:

1. Za tyle co Ci zaproponowano

2.99,99 bez tego co nie chcesz.

A tak w ogóle to nie napisałeś ile płacisz za pakiet główny E+ z C+ i nie ma za bardzo do czego się odnieść.  79,99 czy 99,99?

Jeśli 79,99 bez dodatków to tyle dostaniesz. + HBO z GO  na 5 m za free. Potem 25 lub rezygnacja. 

Ja mam E+ z C+ za 99,99, do tego za 0: C+4k, HBO z GO, Cinemax, Filmbox, NG i Fox Play, MR 

 

Sorki - dopisuję: Za Extra+ z C+ płacę 99,99
Hustler 4,99
MRS 10
najem 10

Resztę mam zrabatowaną, czyli: HBO GO, VOD+, HBO, Cinemax, Filmbox Pack, MP - 0 zł.

Dzisiaj przysłali maila z jakimś kolejnym numerem - zapewne utrzymanie klienta, tak? - 12 294 79 09
Dzwonić... - jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś da mi odpowiedż.

W dniu 12.02.2021 o 19:10, Robert1 napisał:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m,Eleven 11,90 zł,MP za 0 zł,MR 10zł (główny mediaBOX +i WiFi Box+)razem 91,89 zł.Umowa do końca marca wypowiedziana w grudniu telefony się urywały teraz cisza.Chciałem wymianę dekodera na 4K z dyskiem za free i canal +4K.Ich propozycja to 10 lub 5 zł zależy od konsultanta który dzwonił.Moje pytanie do was czy da się to wyrwać za free.A drugie pytanie jeśli nie zejdą z ceny to chciałem zejść do Optimum z MR zostawiając sprzęt który mam.Zgodzą się na  to i czy z ceny 49,99 zł da się zejść przy podpisywaniu umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 11:48, turek napisał:

Ja teraz w lutym schodziłem z exstra na start+ i  bez wiekszego wysiłku dostałem ultraboxa za 0 zł. 🙂

 

Nowy Start+ 14,99 zł 15 m, CANAL+ 25 zł/m, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Multiroom 10 zł/m, Najem 4K UltraBOX 0 zł/m, Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m, razem wszystko 49,99 zł. 😎

multiroom a gdzie drugi dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

         Po długiej batalii, udało mi się przedłużyć umowę, a właściwie wznowić, bo nie chcieli mi dać tego czego oczekiwałem, umowa dobiegła końca. Nauczony doświadczeniem, wciąż negocjowałem, w czasie 14 dniowego okresu przeznaczonego na zwrot sprzętu. Interesowała mnie tylko i wyłącznie umowa na 15M, a takie z reguły są droższe. 


•    Pakiet Nowy Start+, 14,99 zł docelowo będzie Comfort
•    Wszystkie Canal+ bodajże 12 kanałów, w tym 4K za 0zł
•    Gratka HBO + HGO GO na 5M- gratis, z opcją odłączenia przypominam umowa na 15 miesięcy, z tym się nawalczyłem
•    Mistrzowska piłka za 5zł
•    Multiroom Standard C+ 0zł
•    Wymiana Paca PVR na Dekoder 4K z 1TB dyskiem za 5zł dzierżawy, walczyłem jak mogłem, nie szło zrabatować do 0zł, właściwie szło, ale wtedy za Canal+ 4K doszła by dyszka, więc rachunek oczywisty. Wcześniej oba tunery miałem za 0zł, ale mam TV 4K więc się skusiłem.
•    Drugi tuner Sagemcom z kameleonem, jak wcześniej 0zł
•    Miesiąc aktywacji cała oferta gratis, dodatkowo dopełnienie do Comfort 1,5 M gratis, w sumie oferta 15,5 M za wszystko 49,99zł. 


         Zamierzam po pewnym zabiegu, finalnie płacić za to wszystko do końca umowy 30zł miesięcznie. Nie widziałem, tu takiej oferty, może to komuś pomoże. Negocjacje takiej umowy są znacznie trudniejsze, niż dwuletniej. Pakiet start na 24M mogłem brać za 9,99zł ale chciałem tylko na 15M.  Życzę wytrwałości w negocjacjach, walczyć można również, w okresie po umowie, co opisałem.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z końcem lutego kończy mi sie umowa i mam czas na zdanie sprzętu...., słabo dzwonią albo wcale i łaskę robią... Obecnie posiadam za nie całe 80 zł ofertę jak poniżej ale chciałem wymienic w tych pieniądzach dekoder z wieszającego sie mediaboxa na 4K oraz dodać Canal+ z(6) na (8) z dostępem do kolekcji . Niestety nic nie moge ugrać . Chciałem zrezygnowac z Mistrzowska Piłka ale i tak wołaja 95 zł czyli +15 zł .....Dają mi standardowo HBo i Cinemax do końca lipca przy 24 mcach ale słaba to zachęta. Nie mogę nic wyczytac podobnego w poprzednich watkach na forum. Ktoś coś pomoże??? Poniżej wklejam ofertę z której korzystałem przez ostatnie 2 lata: Pozdrowienia: Jakub

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...