Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@InneCzasy Nie spinaj się, bo coś Ci pęknie. Jedyne co nabijam, to koreczki na wykałaczkę podczas zakrapianej. Powinieneś podziękować, za to co napisałem, co i ile i na ile chcą Ci wydymać Wiec nie wiem na jaką łaskawość czekasz. Taka wdzięczność, osoby, która próbuje bez trudu wszystko na tacy dostać. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zagadka, sprawdzicie jak to wygląda u was? 

mam stary MR  po Cyfrze, sprzęt pace+cameleon i MR moduł-cayman

Ceny pakietów mam bez zmian do tego co posiadam ale dodatkowo  przy przedłużeniu umowy chcą doliczać 10zł/m-c za moduł używany w MR, sam MR niby 0 ale opłata za moduł...

 

Jak macie u siebie wyliczenie pakietów proponowanych w ICA ? w 2 kroku (na kafelkach tez mam 22.5 / 24.99 itd ) ale jak przejdę do następnego kroku to cena każdego pakietu wzrasta o 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Paweł 68 napisał:

@InneCzasy tutaj masz przegląd ofert jakie można uzyskać...

 

Zerkałem na to, ale jak pisałem nie do końca ogarniam zawartości pakietów itp. Ten miły inaczej ludź napisał mi, że wciskają mi po zawyżonej cenie Canal+ Extra bo po 94,99 a w tabeli jest 79,99, ale w tabeli HBO jest za 20zł, a w ofercie od nich piszą, że za 0. Na mój chłopski rozumek to niby wręcz oszczędzam 5zł, ale wiem, że mają swoje patenty na wyciąganie keszu od abonentów. Dla kogoś kto przegląda te oferty na bieżąco, lub zajmuje się tym zawodowo to bułka z masłem, ale dla laika który raz na dwa lata przedłuża umowę to już tak kolorowo to nie wygląda.

 

Wg. mnie to C+ Extra + HBO za 0 w cenie 94,99 =  7. Superpremium+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 94,99 zł

 

...ale może tylko tak mi się wydaje, dlatego tu piszę :). Pozdrawiam!

 

Edytowane przez InneCzasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mart napisał:

Taka zagadka, sprawdzicie jak to wygląda u was? 

mam stary MR  po Cyfrze, sprzęt pace+cameleon i MR moduł-cayman

Ceny pakietów mam bez zmian do tego co posiadam ale dodatkowo  przy przedłużeniu umowy chcą doliczać 10zł/m-c za moduł używany w MR, sam MR niby 0 ale opłata za moduł...

 

Jak macie u siebie wyliczenie pakietów proponowanych w ICA ? w 2 kroku (na kafelkach tez mam 22.5 / 24.99 itd ) ale jak przejdę do następnego kroku to cena każdego pakietu wzrasta o 10zł

U mnie to sam. Dlatego jadę dalej na bezterminówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mart napisał:

Taka zagadka, sprawdzicie jak to wygląda u was? 

mam stary MR  po Cyfrze, sprzęt pace+cameleon i MR moduł-cayman

Ceny pakietów mam bez zmian do tego co posiadam ale dodatkowo  przy przedłużeniu umowy chcą doliczać 10zł/m-c za moduł używany w MR, sam MR niby 0 ale opłata za moduł...

 

Jak macie u siebie wyliczenie pakietów proponowanych w ICA ? w 2 kroku (na kafelkach tez mam 22.5 / 24.99 itd ) ale jak przejdę do następnego kroku to cena każdego pakietu wzrasta o 10zł

Też to widziałem parę dni temu ale pomyślałem, że tu chodzi o te zgody marketingowe, które po zaznaczeniu pomniejszają o 10 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Wymieniłem WiFiboxa na Ultraboxa i od razu mały zgrzyt. Kanały na utworzonej liście ulubionych zachowują numerację z listy fabrycznej. Czyli ustawiając np. TVP1 na pierwszej pozycji na liście i naciskając klawisz z numerem 1 nie włączę TVP1 tylko TVN, który jest pod jedynką na liście fabrycznej. Kto mógł coś takiego wymyślić??? W najprostszym, tak często krytykowanym WiFiboxie tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam jeszcze do końca marca przyszłego roku ale już zaczynają wydzwaniać w sprawie przedłużenia.

Cenę aktualną mam niezłą i dokładnie taką jak pisze w przyklejonym temacie zbiorczym czyli 59,99 za Comfort+ C+(6) Mistrzowska Piłka. Tak naprawdę chcę tylko ugrać wymianę starego Pace na WiFi PremiumBox za 0zł/mies. więc raczej ze złożonym wypowiedzeniem nie powinno być z tym problemu.

Dlatego pomyślałem czy nie dałoby się wyciągnąć od nich Netfliksa np na 3 miesiące za darmo w celu oglądnięcia 3 sezonu Darka plus jeszcze jakiegoś fajnego serialu. Jest szansa na Netfliksa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

nikt ci za darmo nic nie da

Nie za darmo tylko z racji przedłużenia umowy. Blisko 2200 stron tego tematu w głównej mierze powstało dlatego, że na przedłużeniu umowy zależy także platformie Canal+ a nie tylko nam. Nie przyszło mi na myśl, że takie rzeczy trzeba tutaj tłumaczyć :)

 

Co prawda nie napisaliście tego wprost ale rozumiem, że w przypadku Netfliksa nie ma analogii do HBO gdzie bardzo często przy przedłużaniu umowy można dostać np na 3 miesiące dostęp do tego pakietu "za darmo" :)  Mimo wszystko dziękuję.

Edytowane przez piterk10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie mi czy da się tutaj ugrać nowy dekoder za 0? To propozycja z dzisiaj czyli utrzymanie pakietu. 
Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox

Extra+ z CANAL+ za 64,99 zł/m i następnie za 73,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multi Man Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24mies. 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,99  
Edytowane przez olka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

pozwoliłem sobie napisać do Was w sprawie pomocy przy przedłużeniu umowy z C+.

Umowa kończy mi się 30.11.

Dzwonią codziennie, ale oferty kiepskie, droższe niż to co mam.

Aktualnie mam NowyComfort+ z C+/Mistrzowska Piłka/Eleven Sports za 82,94 zł.

Chciałbym zwiększyć pakiet o HBO/HBO GO + kanały dziecięce i Eurosport 2, więc pewnie dopełnienie do Extra+ albo Superpremium 4K.

Chcę wymienić WiFi Premiumbox+ na dekoder 4K i również dobrać Multiroom.

Za ile jestem w stanie na DUK wynegocjować taki pakiet.

Czy powinienem dziś złożyć wypowiedzenie z racji miesięcznego okresu?

Czy próbować samemu się do nich odzywać? 

Przeglądałem oferty na forum, ale są strasznie zróżnicowane...

Pomożecie? :) 

Pozdrawiam,

Robert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, connor07 napisał:

Superpremium 4K 109,99 i dekoder 4K za 0 zł lub max 5 zł z dyskiem.

Wypowiedzenie musi być zarejestrowane najpóźniej jutro, więc musisz wysłać przez ICA lub iść do APS.

Dziękuję za odpowiedź!

Ta cena to już z multi room?

Jeśli chodzi o wypowiedzenie to jest ono konieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacor napisał:

Właśnie dostałem propozycję pakiet Comfort +, canal plus 10x, canal plus 4k i dekoder 4k za 75 zł umowa do końca grudnia. Co można ugrać w tej opcji. 

Hej

 

2 dni temu podpisałem bliźniaczą umowę tj. 

 

Pakiet Optimum+

Pakiet canal plus i c+4k

Ultrabox 4k z dyskiem

 

Całość za 54,90 

 

Umowę miałem do 30.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...