Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Obecnie Pakiet Start 19,90 i jako opcja Canal+ 10 kanałów 25, czynsz za dekoder mediabox 5 zł.  Umowa do końca 2019. Wypowiedzenie złożone. Zależy mi tylko na pakiecie Start. Wczoraj propozycja 9,90 za Start i zniesienie czynszu za dekoder. Czy jest szansa wymiany deka na Wifibox i  np. HBO na jakiś czas lub inne opcje dodatkowe? Dziękuje za odpowiedź.
 
Tylko nie wifibox. Już lepiej Wifipremiumboxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mxv1 napisał:

Dzisiejsza propozycja:

 

Extra+

Canal+ 10x

Canal+ 4K

 69,90zł

 

z HBO + HBO GO

 89,90zł 

 

Dekoder 4K = 0zł

umowa 15 lub 24msc

Skąd nagle za Extra+ 10xC+ za 69,99 zł jak to chodzi w cenie 79,99 zł?

 

Dodatkowo podajesz że do wyboru umowa 15 miesięczna lub 24 miesięczna to nierealne przy krótszej ceny 10/20 zł droższe....

 

Jeszcze dekoder 4k 0 zł gdy ja miałem problem by wywalczyć za 0 zł więc zaproponowałem aktywacje za 49 zł ty też tak miałeś/sz?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Raver napisał:

Skąd nagle za Extra+ 10xC+ za 69,99 zł jak to chodzi w cenie 79,99 zł?

 

Dodatkowo podajesz że do wyboru umowa 15 miesięczna lub 24 miesięczna to nierealne przy krótszej ceny 10/20 zł droższe....

 

Jeszcze dekoder 4k 0 zł gdy ja miałem problem by wywalczyć za 0 zł więc zaproponowałem aktywacje za 49 zł ty też tak miałeś/sz?

 

Zadzwoniła z numeru 122947999 i tak mi zaproponowała więc napisałem co mi zaproponowała:

 

Extra+ 44,99zł

Canal+ 10x za 25zł

Canal+ 4K za 0zł bo mam cały czas za 0zł obecnie

 

Dekoder 4K za 0zł bo mam cały czas za 0zł obecnie

 

Za 79,99zł zaproponowała

Comfort+

Canal+ 10x

Canal+ 4K

HBO + HBO GO

Dekoder 4K 0zł

 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mxv1 napisał:

 

Zadzwoniła i tak mi zaproponowała więc napisałem co mi zaproponowała:

 

Extra+ 44,50zł

Canal+ 10x za 25zł

Canal+ 4K za 0zł bo mam cały czas za 0zł

 

Dekoder 4K za 0zł bo mam cały czas za 0zł 

 

W jakim okresie wywalczyłeś dekoder 4k za 0 zł i czy płaciłeś wtedy za aktywację jakąś kwotę czy o drazu dali ci 0zł/0zł?

 

Masz tzw. składaniec Extra+ i opcja dodatkowa Cana+ 4k i 10 xC+ czy od razu masz to jako całość?

 

Zaproponowali ci za czasookres 15/24 tą samą cenę?

 

Nie próbowałeś do tej propozycji wywalczyć Mistrzowska piłka za 0 zł?

 

Reasumując przyjąłeś tą ofertę czy czekasz na następną ile masz obecnie do końca umowy obecnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raver

Dekoder 4K za 0zł mam z pakietem SuperPremium za 129zł którą podpisałem 2 lata temu umowę.

Koniec umowy 31.12.2019r

MP mnie nie interesuje ani inne sporty

 

ta sama cena przy umowie 15 - 24msc 

 

nie przyjąłem ofertę bo chcę:

comfort+ za 22,50zł

canal+ 10x za 25zł

 canal+ 4k za 0zł

 hbo+hbo go za 20zł

dekoder 4K za 0zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mxv1 napisał:

Dekoder 4K za 0zł mam z pakietem SuperPremium za 129zł którą podpisałem 2 lata temu umowę.

Koniec umowy 31.12.2019r

MP mnie nie interesuje ani inne sporty

 

ta sama cena przy umowie 15 - 24msc 

 

nie przyjąłem ofertę bo chcę:

comfort+ za 22,50zł

canal+ 10x za 25zł

 canal+ 4k za 0zł

 hbo+hbo go za 20zł

dekoder 4K za 0zł 

Nie dostałeś dopełnienia Extra+ na jeden miesiąc?

 

Myślisz że jestem w stanie wynegocjować te twoje warunki za Extra+ Canal x10 +C+4k i MP w cenie 69,99 zł czy to nierealne?

Taką propozycje poniżej mi złożyli ale ją odrzuciłem.

  W dniu 6.12.2019 o 22:02, Raver napisał:

Do tej pory co miałem to umowa na 15 miesięcy która zakończyła się z dniem 30 listopada 2019 r. wycofałem wypowiedzenie i jestem teraz na czacie nieokreślonym:

Comfort+ - 27,50

Dopełnienie do Extra+ - 10 zł

Canal+ - 25 zł

+ teraz 4 zl za umowę na czas nieokreślony

 

W dniu dzisiejszym 6 grudnia 2019 r. wynegocjowałem takie warunki umowy. Mam wątpliwości w jednej kwestii otóż zastanawia mnie tylko jeden fakt bo wcześniej tu widziałem oferty podobne do tej mojej gdzie było wyszczególnione w tych warunkach proponowanych najem ultrabox 4k 0 zł a mnie konsultantka zapewniała że będę miał za 0 zł najem bo tak wynegocjowałem ale za aktywację muszę zapłacić 49 zł ale tego nie widać w warunkach proponowanych tylko jeśli pójdę na następny dzień do APS po zatwierdzeniu tej oferty to tam mam wpłacić 49 zł za aktywację a najem będę miał 0 zł?

 

Jak myślicie to prawda czy wprowadza mnie w błąd. A tak ogólnie czy to dobra oferta cenowo? Czy można coś tu zbić jeszcze cenowo lub coś dodatkowo uzyskać?

 

Pytałem o HBO na 5 miesięcy twierdziła że nie ma teraz bo się skończyło z końcem listopada a teraz tylko 2 miesiące.

 

Taką samą ofertę miałem zaproponowaną z ostatnim dniem listopada tylko wtedy konsultant oferował aktywację 0 zł ale nie chciał zdjąć tej opłaty za dzierżawę ultrabox 4k 5 zł, natomiast wtedy proponował mi HBO na 5 miesięcy.

   

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 z ł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, NobelM napisał:

Pewnie się da, ale w ostatnim miesiącu lub w 14 dniach po wygaśnięciu umowy z wypowiedzeniem.

@Raver Jeżeli interesuje Cię Mistrzowska piłka, to nie uzyskasz jej za 0zł, przy składańcu jaki otrzymał kolega wyżej (Extra 44,99zł + 10xC+ 25zł).

A w przypadku Extra+ Canal+x6 za 69,99 zł; jako nie składaniec? Czy możliwe jest wynegocjowanie Extra+ Canal+x10 + C+4k + dekoder 4k za 69,99 zł jest możliwe?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NobelM napisał:

Pewnie się da, ale w ostatnim miesiącu lub w 14 dniach po wygaśnięciu umowy z wypowiedzeniem.

@Raver Jeżeli interesuje Cię Mistrzowska piłka, to nie uzyskasz jej za 0zł, przy składańcu jaki otrzymał kolega wyżej (Extra 44,99zł + 10xC+ 25zł).

A da się przy zejściu z superpremium na:

comfort+ za 22,50

canal+ 10x za 25zł

canal+ 4K za 0zł

 HBO HBO GO za 20zł

dekoder ten co mam za 0zł czyli 4K dalej za 0zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile kanał C+4k i dekoder 4k miałeś za 0zł (a miałeś), to jak najbardziej jest taka szansa. Walcz i czekaj - i tak na zmianę :)

A w przypadku Extra+ Canal+x6 za 69,99 zł; jako nie składaniec? Czy możliwe jest wynegocjowanie Extra+ Canal+x10 + C+4k + dekoder 4k za 69,99 zł jest możliwe?
Nie ma takich ofert. Nie-składaniec Extra+ z 10C+ jest za 79.99zł. Do tego MP gratis (do Extra 6C+ za 69.99zł MP też gratis). Dekoder i kanał C+4k dostają ludzie za 0zł, ale zapewne czeka Cię długa batalia, żeby to uzyskać (o ile wcześniej nie miałeś ich gratis).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mxv1 napisał:

@Raver

 

Jeszce mi nie proponowali dopełnienia do Extra+, tak samo nie zostało mi zaproponowane Comfort+ za 22,5 tylko za 34.99zł

Umnie to samo. Staż u nich 11 lat. Mam ekstra+ 6 C+ i mr na cameleon za 69,99. Chcę zejść do samego comfort z Mr za 22.5.

Do tej pory 3 propozycje. 

1 jak dla nowych, wyśmiałem ich,

2 30 zł - odrzucona, 

3 dzwonił jakiś [beep], proponował 34.99 i szantażował, że nie nie przedłużą że mną i że 22.5 nie ma takich ofert. 

Rozłączyłem się, zobaczymy 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mxv1 napisał:

Mnie to nawet nie zależy na dopełnieniu do Extra+ i tak tych kanałów nie oglądam więc Comfort+ w zupełności wystarczy za 22,50zł + wszystkie Canale+ i HBO z Go

Będę czekał do końca, jak koledzy radzą. Mi też wystarczy sam comfort z  2 kartami. Mam netflixa i spam. Tv to teraz tylko uzupełnienie. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NobelM napisał:

O ile kanał C+4k i dekoder 4k miałeś za 0zł (a miałeś), to jak najbardziej jest taka szansa. Walcz i czekaj - i tak na zmianę :)

Nie ma takich ofert. Nie-składaniec Extra+ z 10C+ jest za 79.99zł. Do tego MP gratis (do Extra 6C+ za 69.99zł MP też gratis). Dekoder i kanał C+4k dostają ludzie za 0zł, ale zapewne czeka Cię długa batalia, żeby to uzyskać (o ile wcześniej nie miałeś ich gratis).

Wcześniej nie miałem dekodera 4 k mam turbobxa od czasów n-ki za zero ale ostatnio wynegocjowałem dekoder 4 k za 0 zł dzierżawę ale to sam zaproponowałem kosztem aktywacji w wysokości 49 zł. bo chcieli cały czas 5 zł - dzierżawa/0 zł. - aktywacja a wcześniej jeszcze więcej.

Zrezygnowałem z tych dwóch ofert bo chce uzyskać 0zł.-dzierżawa/0zł.-aktywacja.

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lutego. Obecnie 69.99 extra + plus 6C+. Z racji tego że praktycznie poza meczami nie oglądamy TV to chciałbym zmienić pakiet na ten najmniejszy z C+. Dziś Pan mi zaproponował to co chce za 44.99. Pytanie czy można to dostać taniej? Ewentualnie czy można wyciągnąć w tych pieniądzach coś jeszcze? Co roku składam wypowiedzenie, ale o ile jeszcze w Nce dawało to jakiś bonus to teraz wydaje mi się że oferty są niemal takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożonym wypowiedzeniu, kilku rozmowach udało mi się wynegocjować to na czym mi zależało, czyli Comfort+, Pakiet C+(10), Pakiet Eleven, dekoder PVR za 59,4zł.

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonen tów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 59,4  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...