Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja oferta po dzisiejszej rozmowie.Zadnych problemów z uzyskaniem tego co ponizej.



Dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl



ABY AKTYWOWAĆ OFERTĘ, KLIKNIJ PONIŻEJ:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Mikołajkowa oferta telefon przed chwilą sami dzwonili z numeru: 122947850 :) 

 

Extra+ 59,99zł

 

Comfort+ - 34,90zł 

Canal+ 10x - 25zł

Canal+ 4K - 10zł

 

Oferta tylko do końca dzisiejszego dnia Mikołajkowa :) 

 

Chyba nie przedłużę z nimi wcale za takie traktowanie i robienie ludzi w H....a

Edytowane przez mxv1
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpisałem nową umowę w zeszłym tygodniu na pakiet extra+ 6m 0 zł 18m za 59,99 plus 1 mr + dek 4k . Dzisiaj przy innej sprawie konsul przedstawił  propozycję dobrania c+. Na 6m paczkę 10 c+ za 25 zł, później wyłączenie. Po 6m propozycja dodania do umowy 6c+ do końca umowy (bez przedłużania umowy), cena łączna za pakiet extra + 6c+ to 74,99 zł + mr i dzierżawa dekodera, . Czy ta propozycja jest możliwa??Czy może mi "ściemniał"?

Edytowane przez simi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili dzwoniłem na numer 122947909 z sms-a:

Extra+

Canal+ 10x

Canal+ 4K

74,99zł

 

Czy wam też zapisują historię ofert jak i kontaktowania się z nimi - mają nawet o której wysłali sms-a Mikołajkowego do mnie :doh:

 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mxv1 napisał:

Czy wam też zapisują historię ofert jak i kontaktowania się z nimi - mają nawet o której wysłali sms-a Mikołajkowego do mnie :doh:

 

 

Z tego co się orientuję to konsultanci mają dostęp do historii kontaktów z abonentami. Z prowadzonej kiedyś rozmowy z konsultantem wynikało, że ma wiedzę na temat moich oczekiwań co do oferty. Niemniej jednak pomimo, że kilka razy zastrzegałem, że jestem zainteresowany kontynuacją umowy w przypadku gdy będzie możliwe przejście z dekodera na moduł CI+, co jakiś czas dzwonią, a dzisiaj oprócz otrzymania SMS-a Mikołajkowego, o którym piszesz, dwukrotnie próbowali się kontaktować telefonicznie, ale dzisiaj nie miałem ochoty na rozmowę więc ich zrzuciłem. Nie chcę po raz kolejny usłyszeć tego o czym już wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios: Pomożesz kolego nowemu forumowiczowi? Umowę mam 31 grudnia 2019, wypowiedzenie złożone miesiąc temu, pakiet superpremium+ za ponad 180 zł... dziś dostałem SMS abym zadzwonił na Mikołaja i zaproponowali pakiet start+, canal plus, mistrzowska piłka, dekoder 4k, 2x multiroom, oraz hbo za 101 zł.... da się wyciągnąć coś lepszego z tego? Zapytałem o pakiet star za 9,90 i konsultant powiedział, ze płace za wysoki abonament żeby mógł mnie podpiąć pod te promocje (ściema?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pytanko,

Czy robił ktoś z was upgrade oferty do wyższego pakietu (nie w ramach przedłużenia). Jakie ceny wam proponowano za wyższy pakiet, takie jak dla Nowych czy podobne do tych na przedłużenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nasir napisał:

Rozmawiałem z konsultantem (dział utrzymania) przed chwilą. Wypowiedzenie złożone (umowa do 02,2020). Zażegnywał się , że nie ma takiej możliwości aby dekoder przy umowie extra+C+ był za 0zł. 10 minut niepotrzebnej rozmowy.

 Ja, mam za 0zł bo mam obecnie 0zł za dekoder 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory co miałem to umowa na 15 miesięcy która zakończyła się z dniem 30 listopada 2019 r. wycofałem wypowiedzenie i jestem teraz na czacie nieokreślonym:

Comfort+ - 27,50

Dopełnienie do Extra+ - 10 zł

Canal+ - 25 zł

+ teraz 4 zl za umowę na czas nieokreślony

 

W dniu dzisiejszym 6 grudnia 2019 r. wynegocjowałem takie warunki umowy. Mam wątpliwości w jednej kwestii otóż zastanawia mnie tylko jeden fakt bo wcześniej tu widziałem oferty podobne do tej mojej gdzie było wyszczególnione w tych warunkach proponowanych najem ultrabox+ 0 zł a mnie konsultantka zapewniała że będę miał za 0 zł najem bo tak wynegocjowałem ale za aktywację muszę zapłacić 49 zł ale tego nie widać w warunkach proponowanych tylko jeśli pójdę na następny dzień do APS po zatwierdzeniu tej oferty to tam mam wpłacić 49 zł za aktywację a najem będę miał 0 zł? Jak myślicie to prawda czy wprowadza mnie w błąd. A tak ogólnie czy to dobra oferta cenowo? Czy można coś tu zbić jeszcze cenowo lub coś dodatkowo uzyskać? Pytałem o HBO na 5 miesięcy twierdziła że nie ma teraz bo się skończyło z końcem listopada a teraz tylko 2 miesiące.

Taką samą ofertę miałem zaproponowaną z ostatnim dniem listopada tylko wtedy konsultant oferował aktywację 0 zł ale nie chciał zdjąć tej opłata za dzierżawę za ultrabox+ 5 zł, natomiast wtedy proponował mi HBO na 5 miesięcy.

Jeśli zaś chodzi oferty przedłużeniowe dotyczące pakietu wraz z netflixem są one kompletnie nie opłacalne bo są takie same oferowane jak dla nowego abonenta i kompletnie nie ma żadnego manewru lub jakichkolwiek negocjacji.

 


Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 z ł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Edytowane przez Raver
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza rozmowa po złożeniu wypowiedzenia (umowa do 31.12.2019). Mi pasuje :)

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, SunDance HD, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, N ajem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fornas napisał:

Dziś pierwsza rozmowa po złożeniu wypowiedzenia (umowa do 31.12.2019). Mi pasuje :)

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, SunDance HD, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, N ajem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Z jakiego numeru dzwonili?

Dziś DUK ma czynne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...