Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję przedłużyć umowę na comfort za 22.5. Da się wyrwać jakieś gratisy na kilka miesięcy do tego pakietu np. HBO darmowe na kilka miesięcy? Z góry dzięki 
Udało ci się przedłużyć za 22,5? Mi wciąż oferują 29.99 , a wypowiedzenie już złożone. Umowa do 30 października.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, drifcioooo napisał:

Udało ci się przedłużyć za 22,5? Mi wciąż oferują 29.99 , a wypowiedzenie już złożone. Umowa do 30 października.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ja przedluzalem Comfort za 22.5 w zeszłym tygodniu. Umowę miałem do konca pazdziernika. Od razu mam z dopełnieniem do extra za 10 zl na cały kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie 

Extra + Canal+ x8 za 79,99zł

Była promocja i dobrałem za 20zł HBO + HBO GO do końca umowy.

Mediabox 0zł

Multiroom 0zł (po wifi)

 

 

Proponują

Extra + Canal x8 + HBO i HBO GO 

Gratis FOX PLAY i NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY

+ Multi Man Pack za 0zł wrzesień i październik, później mogę wyłączyć lub za 20zł

 

za 99,99zł

 

Zapytałem o trzeci dekoder, to niby za 10zł/msc.

Wypowiedzenie nie wysłane, umowa do 02/2020

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, drifcioooo napisał:

Udało ci się przedłużyć za 22,5? Mi wciąż oferują 29.99 , a wypowiedzenie już złożone. Umowa do 30 października.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Czekaj cierpliwie, a nie w nerwy wpadasz. Jedni dostają szybciej, drudzy później, trzeci po zakończeniu umowy. Gdzie Ci się śpieszy? Masz jeszcze ponad półtora miesiąca.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rozmowa z DUK i taka oferta (bez wypowiedzenia)

 


 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ 47,50 zł 15 m, a po tym okresie 51,50 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów , Mistrzowska Piłka za 20 zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,4  zł

 

warto brac czy walczyc dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

W tej cenie, którą Ci zaproponowali możesz dostać Superpremium+ z 4K, a jak interesuje Cię pakiet Extra+ z CANAL+(10) i Mistrzowska Piłka to za 79,99 zł można ugrać, do tego Eleven za 7,95 zł miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, natala napisał:

ja posiadam Pakiet Extra+ z CANAL+

 

A gdzie napisać albo dzwonić żeby mieć Mistrzowską Piłkę za 10 zl

 

Dzwonili do mnie z ofertą, pierwotnie odmówiłem, ale po namyśle zdecydowałem się i aktywowałem (poprzez chat z konsultantem na mojencplus i do mnie oddzwonili).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...