Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w najtańszym pakiecie start+ też włączę canal+ czy HBO? 

 

Niektórzy włączają c+ na początku miesiąca i mają za darmo i płacą tylko za kolejny miesiąc i potem wyłączają, czy w pakiecie start+  też tak można? 

 

 

Edytowane przez vipgracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vipgracz

Opcja 8xC+ jest w zobowiązaniu na 6 miesięcy po 25 zł miesięcznie do dostania.

Kwiecień za darmo + 6 x 25 zł miesięcznie.

Masz wtedy za 34,99 zł.

 

Pod koniec 6 płatnego miesiąca zlecasz wyłączenie.

Na początku następnego miesiąca włączasz opcję 8xC+ za 25 zł miesięcznie i znów od nowa.

Miesiąc aktywacji za darmo i 6 x 25 zł miesięcznie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vipgracz napisał:

Ale czy dla start+  też jest taka promocja. Głównie zależy mi na c+  ale żeby móc wyłączać i włączać co 2-3 miesiące. I płacić jak najmniej za abo. 

 

Bez problemu do Start+ za 9,99 zł dostaniesz 8xC+ za 25 zł na 6 miesięcy.

Sam tak mam.

 

Nawet napiszę więcej.

Drugie włączenie opcji 8xC+ za 25 zł miesięcznie już do końca umowy poszło.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Multiroom bez użycia kabla jest możliwy tylko przy wymianie na nowe dekodery?

@ Stefan1980
 
Multiroom premium masz tylko na obecnych dekoderach przy wymianie np.: na 4K Ultraboxa+ multiroomu takiego już niema ponieważ został wycofany i obecnie jest opcja tylko Multiroom Standard czyli jeden dekoder główny i maksymalnie 5 dodatkowych każdy po Wifi działa i każdy musi być podłączony do anteny wszystkie do jednej lub każda osobno (wymiana dekoderów na inne łączy się z opłatami płatnymi gotówką u dystrybutora od razu a lista dystrybutorów nc+ jest na ncplus.pl na dole strony zakładka Salony nc+.




Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, kolejny telefon z Krakowa, umowa do 30.04 juz wypowiedziana. Propozycja to co mam czyli extra+, 6c+, polsat sport premium na caly okres umowy i cinemaxy ale nie zrozumialem na ile (ogolnie mnie nie interesuja), multiroom za darmo (mam jeszcze stare karty rozdzielne). To wszystko za 69.90zl na 24 mies. Pytalem o eleveny ale doplaty ponad 11zl. Mozna cos ugrac jeszcze??? Mam stare dekodery sagema x2, ogolnie mi wystarczaja ale jakby byla mozliwosc zamiany na jakis lepszy np 4k w cenie to bym sie skusil. 

 

Podpowiedzcie co mozna z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Proszę o pomoc.

 

Szukam oferty utrzymaniowej dla ojca. Oferta programowa ma zostać taka sama ale wiadomo w niższej cenie 

Obecna umowa do 31.05. Oferta w ICA 84.99zł
EXTRA+ C+ MR z tego co pamiętam drugi TV podłączony po kablu (2TV) 82,50zł
4k nie ma i nie potrzebuje, 
dekodery 
turboBox+/PVR ADB 5720SX
WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74

 

Dzwonili już parę razy ale nie chcą dać nic taniej tylko dokładają jakieś nie potrzebne pakiety .. Filmbox? nie pamiętam

 

Obecnie jak już było napisane staż nie gra roli a szkoda że nie dba się o starego klienta czy nie lepiej rozwiązać umowę i wziąć na nową osobę ? Czy taka opcja obecnie jest najlepsza?
Czy wiadomo coś czy będzie jakaś promocja na święta (lepsza od obecnych na stronie na Extra+ C+)?
O co chodzi z tym dopełnieniem? Kiedy po nie dzwonić ? Przy przedłużaniu czy po nowej umowie po określonym czasie?

Czy jest jakaś promocja na Mistrzowską Piłkę / czy idzie ją dostać za 0zł przez całą umowę?
Zmiana dekoderów? Ktoś coś pisał prędzej. Czy mnie ono dotyczy?
Czy NOWY COMFORT+ to dopełnienie wspominane do COMFORT+ i wtedy oferta programowa = EXTRA+

Czy jest gdzieś tutaj gotowy druk wypowiedzenia?

Przejrzałem kilka (kilkanaście?) poprzednich stron i wychodzi mi że w najlepszej opcji nie da się zrobić lepszej ceny za powyższe niż 77,5zł Dobrze liczę?

Edytowane przez voytecc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeszcze masz odbiór na własnych dekoderach, po tym  co wyczyniają z kartami po Cyfrze. Pewnie kwestia czasu jak i u Ciebie zgasną karty we własnym sprzęcie.  Chyba, że  masz sprzet na własność od Cyfry (Sagemcomy).  HBO możesz dostać w gratisie na kilka miesięcy. Co do reszty masz wszystko opisane na każdej stronie. Oczywiście wypowiedzenie złóż. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowę można jeszcze przedłużyć w trakcie 14dniowego okresu do zdania sprzętu?
W jakiej cenie jest obecnie Mistrzowska Pilka i czy można ją uzyskać przez cały czas zobowiązania za 0zł
Mozecie podać nr reg na multiroom za 0zł i nr reg na dopełnienie do E+. 
 

Edytowane przez voytecc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...