Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie numer warszawski wydzwaniał od września 2018 z częstotliwością 1x tydzień

A jak wypowiedziałem umowę końcem lutego to nagle zaczął dzwonić nr krakowski (DUK) (1x tydzień)

2 pierwsze rozmowy to były oferty na poziome który miałem dotychczas ale konsekwentnie wysyłałem na drzewo. No i za 3 telefonem przyszła dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ircios napisał:

Jego też naciągneli. Jaki zestaw miałeś do tej pory, bo nie dla każdego są dane promocje. Ile płaciłeś. Do kiedy umowa. Wypowiedzenie wysłałeś? Od tego się zaczyna.

 

Witaj,

Umowe nową przyjałęm z 14dniowym okresem wypowiedzenia ktory mija za tydzień .

Wcześniejsza oferte która miałem za kwote  ok. 112 PLN.

Chciałbym ugrać za podobny hajs , tylko zeby dodali jakis HBO + piłke nozna ;)  no i dekoder 4K bo mam 3 tv  z 4 K 

 

 

  • Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł 20zł
  • HBO 25zł
  • MULTIROOM STANDARD 20zł
  • Pakiet Extra+ z CANAL+ 170zł
  • Najem WiFiPremiumBox+10zł dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów
  • Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakid napisał:

Na jaką ofertę można liczyć do 50 zł 
Coś więcej niż extra plus 44.99 zł

Możesz co najwyżej dobrać Filmbox za 5. O ile taka oferta będzie dla Ciebie.

1 godzinę temu, sawcios napisał:

Witam!

Czy przy przedłużaniu umowy jest możliwość zamiany turboboxa ADB 5720SX na moduł CAM CI+ ?

 

Nie. Musisz tą umowę rozwiązać i wziąć nową z modułem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Nie. Musisz tą umowę rozwiązać i wziąć nową z modułem.

 

Czyli mając złożone wypowiedzenie (umowa do końca maja) zdaję w salonie NC+ na początku czerwca dekoder i wtedy podpisuję nawą umowę z modułem?

Czy w salonie można dostać coś na lepszych warunkach czy też traktują mnie jak nowego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 139,88  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

kolejny telefon i kolejna oferta. Co sądzicie? umowa do końca kwietnia , dodatkowo czy mógłbym ugrać mistrzowską piłkę?

Edytowane przez 19lukasz89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wypowiedzeniu dzwonili z utrzymania klienta - 8xc+, hbo, multiroom, 24 mce za 95zl. Po informacji o ofercie tego samego pakietu przez player tv (platforma nc+ przez internet za mniejsza kwote i bez zobowiazania terminowwgo), pani od razu zrezygnowala i sie rozlaczyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam od prawie dziesięciu lat tak zwanego dożywotniego fulla za 99 zł z n. Teraz szlag trafił mojego turboboxa. Przy wymianie zmuszają mnie do przedłużenia umowy. W ICA mam superpremium+ za 99 zł ale bez możliwości zmiany dekodera. Konsultant zaproponował superpremium+ za 114 zł i 15 zł za dekoder 4k. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon z BUK oferta jest taka superpremium+ za 99 zł, dekoder 4k za 15zł, 2x multirum za 20zł, mistrzowska piłka 0 zł, fox play i ng play 0 zł, eleven 11,90 zł, canal+ 4k 0 zł. Podziękowałam, powiedziałem że się zastanowię. W końcu do końca kwietnia jeszcze sporo czasu. 

 

Edit umowa na 24 miesiące

Edytowane przez Virulent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą Cię zmusić do wymiany na inny dekoder.  Możesz to zrobić z dobrej woli. Możesz wymienić na ten sam. Ewentualnie na Premiumbox. Taniej niż 99,99 za Superpremium nie dostaniesz. Reszty to co Ci zaproponowano to jedynie Eleven możesz ugrać za 7,50 i jeden MR za free, ale nie będzie łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie dotarło, stąd telefon z Krakowa i propozycja:
 
Umowa na 15 mies.
Extra+
8C+
History
H2
Adventure
NatGeoPlay
 
+ paczka HBO na 3 miesiące
Razem: 74,99 zł 
 
Jak myślicie, klepnąć czy coś jeszcze ugram?
Ta cena to jakaś średnia liczona z darmowymi miesiącami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...